Damian Michałowski, Paulina Krupińska
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER
WIDEO VIVY!

Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski poprowadzą dziś Dzień Dobry TVN po raz pierwszy!

Wiemy, jak wyglądają castingi na prowadzących program

Rafał Kowalski 5 marca 2020 07:30
Damian Michałowski, Paulina Krupińska
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Damian Michałowski i Paulina Krupińska-Karpiel – informacja o zatrudnieniu tego duetu jako nowych prowadzących Dzień Dobry TVN była największą niespodzianką ubiegłotygodniowej konferencji telewizji TVN. Radiowiec i była Miss Polonia wyglądali na naprawdę zgrany i lubiący się zespół, a my korzystając z ich czasu, zapytaliśmy o to, jak zdobyli nową pracę.

Damian Michałowski i Paulina Krupińska-Karpiel o castingu do Dzień Dobry TVN

W rozmowie z VIVĄ.pl nowy duet gospodarzy śniadaniowego pasma w TVN wyjawił nam, jak wyglądały przesłuchania do tej roli. „Dostałam wykaz przeróżnych tematów do rozmowy. Mieliśmy próbę rozmowy w telewizyjnej kuchni, zapowiedź materiału, komentarz do obejrzanego materiału. Także improwizowaną rozmowę z osobami, które widzieliśmy pierwszy raz w życiu i nie znaliśmy tematu spotkania. Był też wyjazd na miasto, gdzie próbowaliśmy relacji na żywo”, powiedziała nam przed kamerą Paulina Krupińska-Karpiel.

Zarówno Miss Polonia, jak i dziennikarz radiowy mają doświadczenie telewizyjne, ale żadne z nich nie pracowało często na żywo. O tym, jak Damian i Paulina poradzą sobie w Dzień Dobry TVN przekonamy się jeszcze w marcu, ale nie wiadomo dokładnie którego dnia. Takiej informacji nie dostali jeszcze sami zainteresowani. Wiedzą oni natomiast z kolei, kto będzie opiekował się ich pociechami rano. „Odkąd zostałem ojcem, stwierdziłem, że sen jest zupełnie przereklamowany i da się bez niego żyć. (śmiech). Na szczęście mamy wspierających partnerów”, powiedział VIVIE.pl Damian Michałowski. „Mąż mnie zapytał o to, kto będzie woził dzieci do przedszkola. To była taka jedyna obawa, ale dziadkowie – moi rodzice – obiecali w razie czego pomagać”, dodała Paulina Krupińska-Karpiel.

Co jeszcze udało się nam wyciągnąć z Damiana i Pauliny? Zobaczcie nasze wideo do końca, a my życzymy duetowi ogromu powodzenia, gdy za chwilę staną pierwszy raz na wizji Dzień Dobry TVN. 

Paulina Krupińska, Damian Michałowski
Fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.