KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę Harry i księżna Meghan na wakacjach u znanej pary!

Zakochani wypoczywają w prawdziwych luksusach!

Gabriela Czernecka 28 sierpnia 2018 08:54

Książę Harry i księżna Meghan przebywają na luksusowych wakacjach! Gdzie? Książęca para wybrała się na wyjątkowo ekskluzywne wakacje do Włoch! Zakochani próbują uciec od zgiełku mediów i ich zbytniego zainteresowania. We włoskiej willi na pewno będą mieli zapewnioną prywatność. W końcu zadbał o to sam... George Clooney! 

Harry i Meghan na wakacjach

Książę Harry i księżna Meghan od dnia zaręczyn muszą zmagać się z nieustanną inwigilacją mediów. Te niemal codziennie rozpisują się na temat każdego szczegółu z ich życia. Nic więc dziwnego, że Harry i Meghan próbują uciec od nadmiernego zainteresowania mediów. Niedawno Meghan w tajemnicy przed prasą próbowała przedostać się do Kanady, ale mimo wszelkich środków ostrożności wiadomość o jej podróży dostała się do szerszej publiczności.

Willa Clooneya a prywatność

Teraz, by odpocząć od obowiązków i wreszcie znaleźć się poza zasięgiem fotoreporterów, para udała się do Włoch. Zakochani przebywają właśnie w willi... George'a Clooneya i jego żony Amal! Aktor udostępnił książęcej parze swój prywatny samolot i przetransportował ich z Londynu na włoskie lotnisko. Później dzięki policyjnej eskorcie książęca para dojechała do 25-pokojowej willi Clooneya Oleandra z XVIII wieku, która znajduje się nad jeziorem Como.

Przypomnijmy, że George Clooney mieszka tam od ponad dziesięciu lat, a ponieważ często odwiedzają go znane i uwielbiane przez milionów osobistości ze świata mediów, burmistrz Roberto Pozzi stworzył dla aktora specjalne przepisy. Wyznaczono strefę bezpieczeństwa - w promieniu 100 metrów wokół rezydencji aktora obowiązuje zakaz podchodzenia od strony głównej drogi, która biegnie przez tę miejscowość.

Co więcej, nie wolno także na odległość mniejszą niż 100 metrów od willi zbliżać się na motorówkach czy innych łodziach. Ciekawostką jest jednak fakt, że zakaz ten nie dotyczy innych posiadłości znajdujących się w pobliżu, które należą m.in. do szejków czy bogatych Rosjan i Brytyjczyków.

Podobno książęca para otrzymała zaproszenie od małżeństwa jeszcze w czerwcu, ale zakochani dopiero teraz znaleźli czas na wspólny wypoczynek. Posiadłość aktora znajduje się w miejscu trudno dostępnym dla fotoreporterów, dzięki temu Harry i Meghan mają okazję spędzić czas tylko we dwójkę wraz z przyjaciółmi. Podobno panie relaksowały się przy basenie, a panowie grali w koszykówkę.

W wolnym czasie książęca para... spędzała czas z bliźniakami Clooneyów. Czyżby książęca para Sussex przygotowywała się do ważnej roli w swoim życiu? Wszystko na to wskazuje, ale zanim zakochani ogłoszą wspaniałą wiadomość, cieszą się wspólnym wypoczynkiem, na który w pełni zasłużyli! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?