Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Krupa nie może wrócić do formy sprzed ciąży? Zdradziła całą prawdę

By uzyskać idealną sylwetkę, modelka robi dwie rzeczy

Rafał Kowalski 4 lutego 2020 08:03
Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar

Joanna Krupa równo 3 miesiące temu po raz pierwszy została mamą. Modelka bardzo oczekiwała narodzin maleństwa, dlatego dzielnie znosi wszelkie konsekwencje, które się z tym wiążą. Malutka Asha-Leigh rośnie jak na drożdżach, a jej mama robi wszystko, by powrócić do figury sprzed porodu.

Jak schudnąć po ciąży? Sposób Joanny Krupy

Na chwilę przed porodem, który miał miejsce w listopadzie 2019 roku, prowadząca Top Model wyznała, że przytyła w ciąży 13,5 kilograma. Jak dotąd udało się jej zrzucić 7 z nich. W rozmowie z jednym z dzienników, Joanna Krupa wyjawiła, że jak najszybciej chce pozbyć się pozostałych sześciu.

Jak to robi? „Ćwiczę codziennie ze znaną w USA trenerką gwiazd Tracy Anderson. Chcę jak najszybciej wrócić do formy sprzed ciąży. Poza tym w wolnych chwilach chodzę na długie spacery”, wyznała Joanna Krupa w Fakcie. „Moja córeczka potrzebuje bardzo dużo atencji, dlatego też sama opieka nad nią jest dobrym treningiem. Każda mama mnie na pewno rozumie”, dodała.

Musimy przyznać, że modelka naszym zdaniem i tak wygląda pięknie. Mimo to trzymamy ogromne kciuki, by zdołała zrealizować swój plan. 

Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.