Z ŻYCIA GWIAZD

Były mąż Joanny Krupy jest zakochany! Kim jest nowa partnerka Romaina Zago?

Poznajcie bliżej Carolinę Delgado!

Gabriela Czernecka 29 stycznia 2019 17:46

Były mąż Joanny Krupy Romain Zago zakochany! Biznesmen długo rozpaczał po rozwodzie z polską modelką, ale wszystko wskazuje na to, że właśnie odnalazł swoją drugą połówkę! Nowa partnerka Romaina Zago to prawdziwa piękność. Zawodowo zajmuje się planowaniem różnego rodzaju przyjęć, ma 10-letnią córkę Camilę. Poznajcie bliżej Carolinę Delgado!

Romain Zago zakochany! 

Wiadomość o rozwodzie Joanny Krupy i Romaina Zago została podana do publicznej wiadomości w maju 2017 roku. Wydawało się, iż parze mimo dzielącej ich odległości związanej ze zobowiązaniami zawodowymi modelki, z powodzeniem udaje się godzić pracę z życiem rodzinnym. Niestety, po dziesięciu latach związku Romain Zago oświadczył, ze chce rozwodu. Po sześciu miesiącach od tego momentu udzielił również pierwszego wywiadu, w którym wyjaśnił powody tej decyzji i gorzko podsumował małżeństwo z jurorką Top Model.

„Byliśmy dalecy od perfekcji, ale chyba jak każdy. A dzieci powinny pojawiać się na świecie, gdy dwie osoby tego chcą. My nie mieliśmy czasu, by mieć dziecko i je wychować. Joanna zamroziła jajeczka i zdecydowaliśmy się poczekać z planami powiększenia rodziny, to było błędem”, powiedział były mąż Joanny Krupy w rozmowie z Faktem.

Para zakończyła swoje relacje w przyjacielskich stosunkach. „Absolutnie wierzę w przyjaźń po rozwodzie. Popatrz chociażby na to, co dzieje się teraz. Rozmawiamy więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Codziennie omawiamy ze sobą każdą sprawę. Czasem nawet 15-20 razy dziennie, bo kibicujemy sobie i trzymamy za siebie kciuki”, zapewniał jakiś czas temu Romain Zago.

W ubiegłym roku Joanna Krupa na nowo ułożyła sobie życie. Latem 2018 roku stanęła na ślubnym kobiercu. Jej mężem został Douglas Nunes. Okazuje się, że Romain Zago również się ustatkował. Na jego Instagramie pojawiło się właśnie zdjęcie z nową partnerką. Kim jest Carolina Delgado?

Carolina Delgado - kim jest nowa dziewczyna Romaina Zago?

Nowa partnerka Romaina Zago to Carolina Delgado. Zawodowo zajmuje się planowaniem różnego rodzaju przyjęć - od urodzinowych po śluby i wesela. Jej ogromną pasją jest sport, czego potwierdzeniem z pewnością jest jej idealna i wyrzeźbiona sylwetka. Ma 10- letnią córeczkę Camilę - łatwo zauważyć, że dziewczynka jest jej oczkiem w głowie! 

Carolina Delgado jest blondynką z hollywoodzkim uśmiechem. Stylizacjami odważnie podkreśla swoje kształty. Nic dziwnego, że internauci już porównują ją do Joanny Krupy. Czy słusznie? Zobaczcie jej zdjęcia w naszej galerii! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.