Z ŻYCIA GWIAZD

Były mąż Joanny Krupy pokazał kolejne zdjęcia z ukochaną. Miłość z nich aż bije!

Kim jest nowa partnerka Romaina Zago, Carolina Delgado?

Gabriela Czernecka 23 grudnia 2019 17:58

Były mąż Joanny Krupy Romain Zago zakochany! Biznesmen długo rozpaczał po rozwodzie z polską modelką, ale w styczniu 2019 roku okazało się, że tak jak polska modelka, odnalazł swoją kolejną drugą połówkę! Nowa partnerka Romaina Zago to prawdziwa piękność. Zawodowo zajmuje się planowaniem różnego rodzaju przyjęć, ma 10-letnią córkę Camilę. Poznajcie bliżej Carolinę Delgado!

Romain Zago zakochany! 

Wiadomość o rozwodzie Joanny Krupy i Romaina Zago została podana do publicznej wiadomości w maju 2017 roku. Wydawało się, iż parze mimo dzielącej ich odległości związanej ze zobowiązaniami zawodowymi modelki, z powodzeniem udaje się godzić pracę z życiem rodzinnym. Niestety, po dziesięciu latach związku Romain Zago oświadczył, ze chce rozwodu. Po sześciu miesiącach od tego momentu udzielił również pierwszego wywiadu, w którym wyjaśnił powody tej decyzji i gorzko podsumował małżeństwo z jurorką Top Model.

„Byliśmy dalecy od perfekcji, ale chyba jak każdy. A dzieci powinny pojawiać się na świecie, gdy dwie osoby tego chcą. My nie mieliśmy czasu, by mieć dziecko i je wychować. Joanna zamroziła jajeczka i zdecydowaliśmy się poczekać z planami powiększenia rodziny, to było błędem”, powiedział były mąż Joanny Krupy w rozmowie z Faktem.

Para zakończyła swoje relacje w przyjacielskich stosunkach. „Absolutnie wierzę w przyjaźń po rozwodzie. Popatrz chociażby na to, co dzieje się teraz. Rozmawiamy więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Codziennie omawiamy ze sobą każdą sprawę. Czasem nawet 15-20 razy dziennie, bo kibicujemy sobie i trzymamy za siebie kciuki”, zapewniał jakiś czas temu Romain Zago.

W ubiegłym roku Joanna Krupa na nowo ułożyła sobie życie. Latem 2018 roku stanęła na ślubnym kobiercu. Jej mężem został Douglas Nunes. Okazuje się, że Romain Zago również się ustatkował. Na jego Instagramie w styczniu pojawiło się pierwsze zdjęcie z nową partnerką. Kim jest Carolina Delgado?

Carolina Delgado - kim jest nowa dziewczyna Romaina Zago?

Nowa partnerka Romaina Zago to Carolina Delgado. Zawodowo zajmuje się planowaniem różnego rodzaju przyjęć - od urodzinowych po śluby i wesela. Jej ogromną pasją jest sport, czego potwierdzeniem z pewnością jest jej idealna i wyrzeźbiona sylwetka. Ma 10- letnią córeczkę Camilę - łatwo zauważyć, że dziewczynka jest jej oczkiem w głowie! 

Carolina Delgado jest blondynką z hollywoodzkim uśmiechem. Stylizacjami odważnie podkreśla swoje kształty. Nic dziwnego, że internauci już porównują ją do Joanny Krupy. Czy słusznie? Zobaczcie jej zdjęcia w naszej galerii! Na najnowszym para pozuje w świątecznym klimacie... ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.