Jadzia Nalepa, Duże Dzieci
Fot. MARIUSZ GRZELAK/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Co dziś robi Jadzia Nalepa z programu Duże dzieci? Jej humor i loki 17 lat temu pokochała cała Polska

23-latka żyje z dala od mediów. Wybrała studia za granicą

Rafał Kowalski 16 kwietnia 2022 08:57
Jadzia Nalepa, Duże Dzieci
Fot. MARIUSZ GRZELAK/East News

Był rok 2005, gdy Jadwiga Nalepa trafiła do programu Duże dzieci. Choć jako sześciolatka była jedną z najmłodszych uczestniczek show, to właśnie mała Jadzia i jej pełne humoru wypowiedzi budziły w gościach i widzach największe poruszenie. Dziś pochodząca z Nowego Sącza 23-latka żyje z dala od mediów. Podobnie jak Karol Klementowski...

Jadzia Nalepa o Dużych dzieciach w TVP2

Po zakończeniu programu na przestrzeni lat Jadwiga Nalepa udzieliła kilku wywiadów. To właśnie z nich dowiedzieliśmy się między innymi, jak rezolutna dziewczynka dostała się do Dużych dzieci prowadzonych przez Wojciecha Manna. „Mama oglądała film o godz. 21. W przerwie pan Mann i mój reżyser – to znaczy ja jeszcze wtedy nie wiedziałam, że pan Kumański będzie moim reżyserem – ogłosili casting do nowego programu. Zapraszali dzieci od 6. do 10. roku życia. Potem mama zobaczyła to drugi raz, potem trzeci i pomyślała – jak nas tak zachęcają, to czemu nie? I zadzwoniła do telewizji. Potem pojechałyśmy do Warszawy", mówiła Jadwiga Nalepa w rozmowie z WP. Produkcja szybko polubiła Jadzię, a jej samej spodobała się praca przed kamerą.

Nawet gdy program nie był już emitowany, dziewczynka brała udział w różnych okołomedialnych projektach. W 2007 roku podkładała między innymi głos w grach o Adibu oraz filmie Rodzinka Robinsonów. W tym samym czasie została też uhonorowana tytułem Osobowości Telewizyjnej przez magazyn Elle.

Sprawdź też: Alicja Janosz zachwyca! Tak zmieniła się zwyciężczyni pierwszej edycji Idola

Jadzia Nalepa, Duże Dzieci, 2006
Fot. TVP/PAP/Ireneusz Sobieszczuk

Jadzia Nalepa, Duże Dzieci, 2006
Fot. TVP/PAP/Ireneusz Sobieszczuk

Jadzia Nalepa, Duże Dzieci, 2006

Studia Jadzi Nalepy. Co dziś robi gwiazda Dużych dzieci?

Mijały kolejne lata a zawsze dobrze ucząca się Jadwiga Nalepa dostała się do licealnej klasy o profilu matematyczno-fizycznym z rozszerzonym językiem angielskim. Dobrze zdana matura pozwoliła gwieździe rozpocząć studia w aż dwóch odległych od siebie miastach. 23-latka kształci się na włoskiej uczelni Politecnico di Milano oraz na Politechnice Krakowskiej. W obu miejscach jej kierunek to architektura.

Ponadto Jadzia Nalepa ma jeszcze inne pasje. A nawet pracę. „W wolnym czasie bawię się z moim kotem, rysuję na tablecie graficznym, gram na gitarze i czytam mnóstwo książek, bo jestem też od kilku lat recenzentką literatury dla dzieci i młodzieży w Radio Kraków razem z panią Barbarą Gawryluk”, opowiadała w wywiadzie dla Sądeczanki.

CZYTAJ TEŻ: Robert Walkiewicz był gwiazdą programu Duże dzieci. Czym się dziś zajmuje? Jak wspomina pracę na planie produkcji? Nie najlepiej...

W sieci Jadzię Nalepę można znaleźć na Instagramie po nicku @Jaga.N_Leo. Konto pełne jest fantazyjnych ujęć architektury oraz samej właścicielki profilu. Z kolei w mediach Jadzia Nalepa ostatni raz pokazała się w 2010. Czy chciałaby znów pracować w mediach? 23-latka wyznała w jednym z wywiadów, że przygoda z dubbingiem podobała się jej na tyle, że mogłaby ją powtórzyć.

Oto najnowsze zdjęcia Jadzi. 

Jadzia Nalepa, 2010

Jadzia Nalepa z Dużych Dzieci 2010
Fot. Diana Domin/East News

Jadzia Nalepa, 2020-2022

]

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.