Jadzia Nalepa, Duże Dzieci
Fot. MARIUSZ GRZELAK/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Co dziś robi Jadzia Nalepa z programu Duże dzieci? Jej humor i loki 18 lat temu pokochała cała Polska!

23-latka żyje z dala od mediów. Wybrała studia za granicą

Rafał Kowalski 10 kwietnia 2023 16:00
Jadzia Nalepa, Duże Dzieci
Fot. MARIUSZ GRZELAK/East News

Był rok 2005, gdy Jadwiga Nalepa trafiła do programu Duże dzieci. Choć jako sześciolatka była jedną z najmłodszych uczestniczek show, to właśnie mała Jadzia i jej pełne humoru wypowiedzi budziły w gościach i widzach największe poruszenie. Dziś pochodząca z Nowego Sącza 23-latka żyje z dala od mediów. Jak potoczyło się jej życie?

Jadzia Nalepa o Dużych dzieciach w TVP2

Po zakończeniu programu na przestrzeni lat Jadwiga Nalepa udzieliła kilku wywiadów. To właśnie z nich dowiedzieliśmy się między innymi, jak rezolutna dziewczynka dostała się do Dużych dzieci prowadzonych przez Wojciecha Manna. „Mama oglądała film o godz. 21. W przerwie pan Mann i mój reżyser – to znaczy ja jeszcze wtedy nie wiedziałam, że pan Kumański będzie moim reżyserem – ogłosili casting do nowego programu. Zapraszali dzieci od 6. do 10. roku życia. Potem mama zobaczyła to drugi raz, potem trzeci i pomyślała – jak nas tak zachęcają, to czemu nie? I zadzwoniła do telewizji. Potem pojechałyśmy do Warszawy", mówiła Jadwiga Nalepa w rozmowie z WP. Produkcja szybko polubiła Jadzię, a jej samej spodobała się praca przed kamerą.

Nawet gdy program nie był już emitowany, dziewczynka brała udział w różnych okołomedialnych projektach. W 2007 roku podkładała między innymi głos w grach o Adibu oraz filmie Rodzinka Robinsonów. Zagrała też w filmie Hania oraz wystąpiła w programach Gwiezdny cyrk i Jak oni śpiewają?. W tym samym czasie została też uhonorowana tytułem Osobowości Telewizyjnej przez magazyn Elle.

Sprawdź też: Chciał zostać premierem, rozbawiał całą Polskę... Co dziś robi i jak wygląda Karol Klementowski z Dużych Dzieci?

Jadzia Nalepa, Duże Dzieci, 2006

Jadzia Nalepa, Duże Dzieci, 2006
Fot. TVP/PAP/Ireneusz Sobieszczuk

Jadzia Nalepa, Duże Dzieci, 2006
Fot. TVP/PAP/Ireneusz Sobieszczuk

Studia Jadzi Nalepy. Co dziś robi gwiazda Dużych dzieci?

Mijały kolejne lata a zawsze dobrze ucząca się Jadwiga Nalepa dostała się do licealnej klasy o profilu matematyczno-fizycznym z rozszerzonym językiem angielskim. Dobrze zdana matura pozwoliła gwieździe rozpocząć studia w aż dwóch odległych od siebie miastach. Jak podaje portal Filmweb, Jadzia Nalepa ma 23-latka. Dziecięca gwiazda kształci się na włoskiej uczelni Politecnico di Milano oraz na Politechnice Krakowskiej. W obu miejscach jej kierunek to architektura.

Ponadto Jadzia Nalepa ma jeszcze inne pasje. A nawet pracę. „W wolnym czasie bawię się z moim kotem, rysuję na tablecie graficznym, gram na gitarze i czytam mnóstwo książek, bo jestem też od kilku lat recenzentką literatury dla dzieci i młodzieży w Radio Kraków razem z panią Barbarą Gawryluk”, opowiadała w wywiadzie dla Sądeczanki.

CZYTAJ TEŻ: Cała Polska pokochała go za rolę Marka w „Czterdziestolatku”. Co dziś robi Piotr Kąkolewski?

W sieci Jadzię Nalepę można znaleźć na Instagramie po nicku @Jaga.N_Leo. Konto pełne jest fantastycznych fotografii, ujęć architektury oraz samej właścicielki profilu. Z kolei w mediach Jadzia Nalepa ostatni raz pokazała się w 2010. Czy chciałaby znów pracować w show-biznesie? 23-latka wyznała w jednym z wywiadów, że przygoda z dubbingiem podobała się jej na tyle, że mogłaby ją powtórzyć.

Oto najnowsze zdjęcia Jadzi! Choć bardzo się zmieniła, burza charakterystycznych loków wciąż pozostała taka sama... Życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze!  

SPRAWDŹ TEŻ: Agnieszka Kaczorowska-Pela angażuje córki do udziału w reklamach. To „świetny start w dorosłość”

Jadzia Nalepa, 2010

Jadzia Nalepa z Dużych Dzieci 2010
Fot. Diana Domin/East News

Jadzia Nalepa, 2020-2022

Wideo

Od 35 lat jest szczęśliwym mężem; cieszy się, że synowie nie poszli w jego ślady. Mirosław Baka prywatnie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.