Fot. Filip Zwierzchowski
z życia gwiazd

Katarzyna Bosacka promienieje na gali rozdania nagród. Dziennikarkę wyróżniono prestiżową statuetką

Wszyscy patrzyli tylko na nią!

Marcjanna Maryszewska 28 kwietnia 2024 11:05
Fot. Filip Zwierzchowski

Miniony rok był dla Katarzyny Bosackiej szczególnie ciężki. Gwiazda programów telewizyjnych niespodziewanie ogłosiła rozstanie z mężem, ku zaskoczeniu jej wiernych fanów. Na szczęście wygląda na to, że ekspertka od zdrowej żywności ma ostatnio coraz lepszy czas. Z zapałem mówi o korzystaniu z życia, nie wyklucza też, że kiedyś otworzy swoje serce na nową miłość... Na dodatek jest na szczycie, jeśli chodzi o sprawy zawodowe. Dziennikarkę wyróżniono właśnie wyjątkową nagrodą.

Katarzyna Bosacka otrzymała prestiżową nagrodę

W minioną sobotę 27 kwietnia odbyła się gala "Polska od kuchni" połączona z rozstrzygnięciem 13. edycji konkursu o tej samej nazwie, która zgromadziła znanych miłośników dobrego smaku. Na wydarzeniu pojawiły się m.in. Katarzyna Paskuda — aktorka, modelka i dziennikarka, Bogna Szkupińska — producentka wegańskich majonezów, Swiatlana Zwęgrowska — ceniona projektantka biżuterii.

Wśród honorowych gości brylowała również gwiazda TVN — Katarzyna Bosacka, która tego dnia odebrała statuetkę Złotego Widelca. Dziennikarka promieniała, a na jej twarzy malował się serdeczny uśmiech, którym obdarzała zgromadzonych. Dzień później na Instagramie pojawił wpis, w którym podziękowała za tak wyjątkowe wyróżnienie.

Fot. Jacek Kurnikowski / AKPA

"Telekamera, Kryształowe Pióra, Złota Łuska, Diamentowe Serce. Do kompletu brakowało mi jeszcze Złotego Widelca!!! Bardzo dziękuję Szanownej Kapitule! Widelec zawsze jest pomocny w zdobywaniu wiedzy kulinarnej i smakowaniu życia, a co dopiero złoty" — napisała uradowana dziennikarka.

Katarzyna Bosacka promienieje. Ten uśmiech mówi wszystko

Za gospodynią programu "Bosacka daje radę" niełatwe przeżycia w postaci zakończenia wieloletniego małżeństwa. Jeszcze niedawno twierdziła, że to najgorsze doświadczenie w jej życiu. Pomogła jej terapia oraz wsparcie bliskich i przyjaciół. Znalazła też czas na nowe hobby. "Zaczęłam uczyć się włoskiego, chodzić na siłownię, czytać książki i okazuje się, że można robić różne rzeczy, kiedy się tylko chce" — zaznaczyła w niedawnej rozmowie z JastrząbPost.

Sukcesy w życiu zawodowym też z pewnością podniosły ją na duchu. Życzymy samych najpiękniejszych i udanych chwil, takich jak te!  

Waldemar Piórek, Katarzyna Bosacka, 25.04.2024 r. Gala rozdania nagród "Złoty Widelec"

Fot. Jacek Kurnikowski / AKPA

Fot. Jacek Kurnikowski / AKPA

Fot. Jacek Kurnikowski / AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.