Jacek Rozenek
Fot. Michal WARGIN/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Jacek Rozenek w mocnych słowach o byłej żonie i rozwodzie!

Związek z nią był przymusem?

Sabina Zięba 26 czerwca 2020 06:57
Jacek Rozenek
Fot. Michal WARGIN/East News

Jacek Rozenek w swoim życiu był już dwukrotnie żonaty. Przed Małgorzatą Rozenek-Majdan związany był z Karoliną Litwiniuk, która niedawno przegrała walkę z nowotworem piersi. Teraz aktor był gościem Pytania na śniadanie, w którym odniósł się do swoich małżeństw oraz rozwodów. W trakcie rozmowy okazało się, że jedno z nich... było przymusem?!

Jacek Rozenek o nieudanym małżeństwie

Jacek Rozenek nie ma szczęścia w miłości. Jego ostatni głośny związek z Roksaną Gąską nie trwał nawet roku. Wcześniej w latach 2003-2013 był mężem Małgorzaty Rozenek-Majdan, która urodziła mu dwóch synów, Tadeusza i Stanisława. To jednak nie było jego pierwsze małżeństwo. Przed tą relacją jego żoną była producentka telewizyjna, Katarzyna Litwiniak. Kobieta przez ostatnie cztery lata zmagała się z rakiem piersi. Odeszła w kwietniu tego roku, zostawiając na świecie ich wspólnego syna, Adriana. Teraz aktor Barw szczęścia w wywiadzie odniósł się do owych związków. Jego słowa mogłyby zaboleć byłą małżonkę...

Rozenek we wtorek 23 czerwca był gościem programu Pytanie na śniadanie. W rozmowie z Idą Nowakowską oraz Łukaszem Nowickim opowiedział o kulisach swoich dwóch rozwodów. Równocześnie nie starał się ukryć, że kilkadziesiąt lat temu ślub był swego rodzaju obowiązkiem. Z jego słów wynikało, że zawarcie małżeństwa z Katarzyną Litwniak było... podyktowane presją społeczną, a nie szczerą chęcią wzięcia ślubu! Artysta wyznał: „Nastrój był taki, że trzeba było się żenić. Teraz to się zmieniło. Pierwszy rozwód był, gdy byłem bardzo młody. Trochę za młody. Więc on nastąpił dwa lata po ślubie”.

W kolejnych słowach Jacek Rozenek odniósł się do relacji z Małgorzatą. Choć przyznał, że w to małżeństwo wszedł bardziej świadomie, niestety i tym razem czegoś zabrakło. Zdradził: „W trakcie drugiego rozwodu byłem już bardzo dojrzałym człowiekiem. I to było po dziesięciu latach małżeństwa”.

Następnie aktor spróbował odpowiedzieć na pytanie, dlaczego jego małżeństwa nie przetrwały próby czasu. Finalnie wyznał, że wiek, mimo wszystko, nie odegrał w tym większej roli. „Aktorzy rozwodzą się, ale nie jest to specjalnie dobre. (...) Od razu wiedzieliśmy, że to jest koniec. Nie było to związane z wiekiem”, powiedział.

Zaskoczył Was tym wyznaniem?  

Jacek Rozenek w „Pytaniu na śniadanie”

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jacek Rozenek (@rozenekjacek)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.