Jacek Jelonek, Oliwer Kubiak
Fot. TRICOLORS/East News
z życia gwiazd

Jak wygląda wspólne życie Jacka Jelonka i Oliwera Kubiaka po finale „Prince Charming”?

Zakochani ujawnili swoje plany związane z pierwszą rocznicą!

Marcjanna Maryszewska 25 listopada 2022 16:06
Jacek Jelonek, Oliwer Kubiak
Fot. TRICOLORS/East News

Mija rok od finału programu „Prince Charming”. Zwycięska para — Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak — nie ukrywają, że udział w show był dla nich kluczem do prawdziwego szczęścia. Panowie od tamtego czasu są nierozłączni, a ich miłość porusza i daje nadzieję... Jak wiele zmieniło się ich w życiu w ciągu ostatnich miesięcy? W najnowszej rozmowie ujawnili, że pierwszą rocznicę zamierzają spędzić w wyjątkowym miejscu.

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak o swojej miłości

Pierwsza polska edycja „Prince Charming” odmieniła ich życia. Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak dziś są jak stare dobre małżeństwo, otwarcie mówią o łączącym ich uczuciu i wierzą, że miłość ich jest wieczna. Jacek, czyli tytułowy książę zakończył właśnie kolejną przygodę z telewizją, tym razem w „Tańcu z gwiazdami”. Razem z tancerzem Michaelem Danilczukiem walczyli o główną nagrodę show jako pierwsza para jednopłciowa w programie. Choć ostatecznie nie wygrali, wierzą, że samą swoją obecnością spełnili bardzo ważną misję.

Jacek Jelonek, Michael Danilczuk, Viva! 19/2022

Jacek Jelonek, Michael Danilczuk, Viva! 19/2022
Fot. Piotr Porębski

Jacek Jelonek mógł liczyć na wsparcie swojego ukochanego. Oliwer od początku zachęcał go do udziału w show. W wywiadzie dla VIVY! model nie krył swojej wdzięczności względem partnera. „Nie wiem jak bym ja się czuł, gdyby role się odwróciły. Cały czas nie ma mnie w domu, wszystkie obowiązki spadły na niego. Bardzo mnie wspiera. I nie jest zazdrosny”, przyznał 35-latek.

CZYTAJ TAKŻE: Anna Markowska potwierdziła związek z Kubą Wojewódzkim. „Odezwał się do mnie, kiedy mieliśmy mieć wspólną współpracę

Przez wiele tygodni Jacek ciężko trenował pod okiem Michaela Danilczuka. Oliwer z kolei cierpliwie czekał, aż intensywny okres przygotowań się zakończy. Nie był zazdrosny i rozgoryczony ciągłą nieobecnością partnera, co uczestnik „Tańca…” bardzo sobie cenił. „Mam w nim tak wielkie wsparcie, jakiego nigdy nie miałem. Wiele razy byłem zraniony, zawiodłem się na kimś, bo miałem jakieś oczekiwania, a potem okazywało się, że ten ktoś jest zupełnie inny. Teraz jestem szczęśliwy”, przyznał na łamach VIVY!.

Jacek Jelonek, Oliwer Kubiak, Warszawa, 15.12.2021 rok, Na planie programu Dzień Dobry TVN

Jacek Jelonek, Oliwer Kubiak, Warszawa, 15.12.2021 rok, Na planie programu Dzień Dobry TVN
Fot. Jerzy Dudek/Dzien Dobry TVN/East News

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak rok po finale „Prince Charming”

Teraz z kolei Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak pojawili się razem w Dzień Dobry TVN, gdzie udzielili wspólnego wywiadu. Za panami naprawdę intensywny i trudny czas, lecz wkrótce będą mogli pozwolić sobie na chwilę relaksu. Para zdecydowała się na wyjątkową podróż, podczas której świętować będą swoją pierwszą rocznicę! „Planujemy odwiedzić Malagę, tam się poznaliśmy, to taka sentymentalna podróż. Mamy zamiar zabrać naszego psa tam, żeby sobie spędzić sobie trochę czasu w Maladze i powspominać te początki, jak to było”, ujawnili prowadzącym.

ZOBACZ TAKŻE: Maria Pakulnis: „Zostałam ojcem i matką, i momentami było to szalenie trudne”

Ostatnie miesiące były wyjątkowo męczące dla obu panów. „Zleciało to szybko, Jacek był wykończony, wracał do domu i po prostu musiał najpierw godzinę poleżeć, później chwilę rozmawialiśmy, potem szliśmy spać. Zleciało szybko, ale było warto, odkrył w sobie nowy talent”, ujawnił Oliwer Jakubiak przed kamerami.

Oboje przyznali również, że są bardzo zgodną parą. Zakochani nigdy nie doświadczyli żadnego kryzysu w swoim związku. „Nie mieliśmy żadnego momentu, w którym się pokłóciliśmy. Nawet przed przyjazdem do was tutaj zastanawialiśmy się, czy mieliśmy takie momenty trudniejsze, że naprawdę się pokłóciliśmy, mieliśmy ciche dni. A tak naprawdę przez ostatni czas i moje zajętości tych powodów było bardzo dużo i one się nie zdarzyły”, mówił Jacek Jelonek.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Magdalenę Różczkę  i Jana Holoubka połączyło wyjątkowe uczucie. Oto historia ich miłości

Jak z kolei wygląda ich życie po „Prince Charming”? Panowie mieszkają razem w Warszawie, zaadoptowali pieska imieniem Fluff, a udany podział domowych obowiązków umożliwił im prowadzenie poukładanego, spokojnego życia. „Życie weryfikuje wszystko i tak naprawdę wspólne zamieszkanie, wtedy zobaczyliśmy, że dogadujemy się w takich podstawowych sprawach i to bardzo nam pomogło budować tę relację, którą mamy dzisiaj”, podsumował trafnie model. 

Zakochanym życzymy dużo spokoju i szczęścia!  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.