Anna Markowska, Top Model
Fot. Instagram/@annamarkowska_official
O TYM JEST GŁOŚNO

Anna Markowska potwierdziła związek z Kubą Wojewódzkim. „Odezwał się do mnie, kiedy mieliśmy mieć wspólną współpracę

„Później weszliśmy w związek”, przyznała modelka

Karol Sowa 23 listopada 2022 09:07
Anna Markowska, Top Model
Fot. Instagram/@annamarkowska_official

Anna Markowska przyznała, że od jakiegoś czasu spotyka się z Kubą Wojewódzkim. Jak się okazuje, to właśnie on poderwał młodą modelkę. Napisał do niej wiadomość na Instagramie, jednak ona się speszyła i odpisała mu dopiero po pół roku. „W skrócie mówiąc, Kuba odezwał się do mnie, kiedy mieliśmy mieć wspólną współpracę. Ale tak się wstydziłam i przestraszyłam wielkiego świata, że nie odpisałam mu przez kolejne pół roku”, opowiadała. Kim jest Anna Markowska i co wiemy o jej relacji z gwiazdorem TVN?  

Anna Markowska szczerze o związku z Kubą Wojewódzkim 

O modelce znowu zrobiło się głośno. Wszystko za sprawą romantycznej fotografii z Pawłem Delągiem, którą opublikowała na Instagramie. W sieci pojawiły się komentarze, które sugerowały, że to przystojny aktor skradł serce 26-latki. Jak się teraz okazuje, jej wybrankiem został Kuba Wojewódzki. „W skrócie mówiąc, Kuba odezwał się do mnie, kiedy mieliśmy mieć wspólną współpracę. Ale tak się wstydziłam i przestraszyłam wielkiego świata, że nie odpisałam mu przez kolejne pół roku. No i później tak jakoś szczęśliwie się spotkaliśmy i zaczęliśmy fajnie czuć się w swoim towarzystwie, a później weszliśmy w związek”, opowiadała portalowi JastrząbPost. 

Jesteśmy razem. Kuba odezwał się do mnie, kiedy mieliśmy mieć wspólną współpracę. Z tego wszystkiego ja się tak przestraszyłam wielkiego świata i po prostu się wstydziłam, że nie odpisałam przez kolejne pół roku. Później szczęśliwie się spotkaliśmy i zaczęliśmy fajnie się czuć w swoim towarzystwie. Długo później weszliśmy w związek”, dodawała w rozmowie z Damianem Glinką. 

CZYTAJ TEŻ: Wojciecha Szczęsnego z mamą łączy wyjątkowa więź. Piłkarz wiele jej zawdzięcza

Anna Markowska i Kuba Wojewódzki, Warszawa, 01.10.2022 rok, Premiera Spektaklu pt. „Bliżej” w Teatrze 6. Piętro

Anna Markowska, Kuba Wojewódzki
Fot. FiPAK / Forum

Anna Markowska i Kuba Wojewódzki, Warszawa, 01.10.2022 rok, Premiera Spektaklu pt. „Bliżej” w Teatrze 6. Piętro

Anna Markowska, Kuba Wojewódzki
Fot. VIPHOTO/East News

Anna Markowska – walka z chorobą 

Anna Markowska to 26-letnia modelka znana przede wszystkim z programu „Top Model”. To właśnie w popularnym show TVN opowiedziała o swojej walce z nowotworem.

By pozbyć się blizn po zabiegach, zgłosiła się do programu „Klinika Naturalnego Piękna”. „Chorowałam na nowotwór złośliwy. Były przerzuty i niestety było cięcie. Operacji było w sumie pięć plus dwa przeszczepy. Ta, którą najbardziej pamiętam, to usunięcie całego podniebienia, aż do głowy. Nie mogłam jeść, nie mogłam mówić, bo po prostu nie dałam rady”, opowiadała w „Top Model”.  

Wyznała również, że z bliznami nie czuła się komfortowo. Chciała się ich pozbyć, aby czuć się swobodnie na sesjach. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Maria Dębska: „Aktorstwo ma blaski, wspaniałe momenty i totalne cienie. Biorę go w całości”

Top Model 7: Anna Markowska
Fot. Instagram @topmodelpolskatvn

Anna Markowska, Top Model
Fot. Instagram/@annamarkowska_official

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.