Irina Shayk
Fot. Instagram @irinashayk
O NIEJ SIĘ MÓWI

Irina Shayk jest zakochana?! Fotoreporterzy przyłapali ją z tajemniczym mężczyzną!

Nie szczędzili sobie czułości. Kim jest jej wybranek?

Olga Figaszewska 19 lipca 2019 06:51
Irina Shayk
Fot. Instagram @irinashayk

Irina Shayk i Bradley Cooper układają sobie życie na nowo?! Para nie potwierdziła oficjalnie rozstania, ale wszystko wskazuje na to, że ich związek przeszedł do historii. Byli kochankowie pozostają jednak w dobrych relacjach z uwagi na dobro córeczki, 2-letniej Lei De Shine. Zagraniczne media niedawno informowały, że Lady Gaga i aktor zamieszkali razem. Specjalnie dla niej Bradley przygotował więcej przestrzeni w swojej rezydencji.  Okazuje się, że Irina Shayk również sobie kogoś znalazła.

Irina Shayk jest zakochana?

Najnowsze zdjęcia Irina Shayk obiegły już cały świat i wywołały prawdziwe poruszenie. Rosyjska piękność została przyłapana na spacerze z córeczką, a towarzyszył im tajemniczy mężczyzna. Modelka i jej wybranek nie szczędzili sobie czułości, co nie umknęło uwadze fotoreporterów. Przytulali się, wymieniali uśmiechami, widać, że dobrze czują się w swojej obecności. Czy rzeczywiście modelka znalazła nową miłość? Na próżno oczekiwać, że gwiazda zdecyduje się wyjawić prawdę. Irina chroni swoją prywatność.

Zresztą niedawno w rozmowie z Harper’s Bazaar przyznała, że zainteresowanie mediów i spekulacje nie robią na niej wrażenia. „Myślę, że to po prostu ludzkie. Jeśli nie możesz tego mieć, chcesz tego. Jeśli jest kurtyna, chcesz ją podnieść. Myślę, że to ciekawość”, wyznała na łamach magazynu.

Myślicie, że Irina rzeczywiście się z kimś spotyka? A może chce zrobić na złość byłemu ukochanemu?

Irina Shayk
Fot. Forum

Irina Shayk
Fot. Forum
Irina na spacerze z córeczką

Irina Shayk Burberry
Fot. Splash News/East News

Irina Shayk i Bradley Cooper

Bradley Cooper, Irina Shayk
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.