Bradley Cooper i Irina Shayk kochają się
Fot. East News
O NICH JEST GŁOŚNO

Irina Shayk przerwała milczenie! Opowiedziała o rozstaniu z Badleyem?!

„Czy wierzę w małżeństwo? Tak, oczywiście”

Olga Figaszewska 12 lipca 2019 15:28
Bradley Cooper i Irina Shayk kochają się
Fot. East News

Irina Shayk udzieliła szczerego wywiadu po rozstaniu z ukochanym! Czy jej związek z Cooperem przeszedł do historii? Gwiazda wyjawiła wcześniej skrywane sekrety! Jaka jest prawda na temat łączącej ich relacji? Modelka opowiedziała także o macierzyństwie i swojej drodze na szczyt.

Irina Shayk o życiu prywatnym

O rozpadzie ich związku spekulowano od wielu miesięcy. Zachodnia prasa donosiła, że Bradleya i Lady Gagę połączył namiętny romans. Fani nie mają złudzeń, że aktora  łączy z wokalistką wyjątkowa więź i z pewnością nie jest to tylko przyjaźń. Podobno Irina nie mogła dłużej znieść tej sytuacji i wyprowadziła się z willi Bradleya. Obojgu zależy jednak na dobru dziecka. Aktor doba o swoje relacje z córką i spędza z nią bardzo dużo czasu.  Czy kontakty byłych zakochanych uległy poprawie? Irina Shayk postanowiła opowiedzieć o ostatnich wydarzeniach ze swojego życia w szczerym wywiadzie dla Harper’s Bazaar.

Okazuje się, że rosyjska piękność nie odniosła się wprost do swoich relacji z Cooperem. Zdradziła za to, jaki jest jej stosunek do małżeństwa.

„Czy wierzę w małżeństwo? Tak, oczywiście. Nie jestem typem osoby, która byłaby mu przeciwna”, wyznała Irina. Modelka wyznała również, że nasilające się w ostatnim czasie spekulacje mediów i zainteresowanie fanów nie robią na niej wielkiego wrażenia. Ale to, co dzieje się w jej życiu osobistym pozostanie tajemnicą, bo nie ma w zwyczaju dzielenia się nim z całym światem.

„Myślę, że to po prostu ludzkie. Jeśli nie możesz tego mieć, chcesz tego. Jeśli jest kurtyna, chcesz ją podnieść. Myślę, że to ciekawość”, wyznała na łamach magazynu. Irina podzieliła się z dziennikarzami refleksją na temat  wychowywania dzieci i siły kobiet. Shayk pochodzi z ubogiej rodziny. Jej tata zmarł, kiedy miała 14 lat, od tamtej pory razem z mamą musiały radzić ze wszystkim same. Szybciej dojrzała i nauczyła się samodzielności. 

„Kobiety potrafią poradzić sobie ze wszystkim. Mogą wychowywać dzieci, mogą gotować i sprzątać, a także wykonywać ciężką pracę. Nigdy nie mieliśmy mężczyzn. Musisz nauczyć się wbijać gwóźdź w ścianę, wieszać zasłony. Wiem wszystko o tym, jak sadzić ziemniaki i ogórki, ponieważ w Rosji właśnie tak można przetrwać zimę”, wspomina.

Modelka stara się być najlepszą mamą dla swojej córeczki, Lei. „Musisz być naprawdę sobą dla swoich dzieci, w przeciwnym razie żyjesz w kłamstwie. Dlaczego, będąc matką , masz nosić dłuższą spódnicę? Czy masz zmienić to, kim jesteś i jak się czujesz tylko dlatego, że stałaś się matką?”, dodała.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

NEW COVER! Introducing our Summer 2019 digital cover star... @IrinaShayk! The notoriously private model sits down to discuss perfection and her personal life. Link in bio for the full feature. Photography by @zoeygrossman Interview by @olivia_fleming Video by @mr_dume Styling by @charlesvarenne Hair by @harryjoshhair Makeup by @ttmakarova Irina wears @brandonmaxwell #irinashayk #harpersbazaar #newcover #cover #covergirl #irina #shayk #magazine #julyissue #issue #july #2019 #shooting #photoshooting #photoshoot #modern #model #topmodel #celebrities #cover #new #beauty #muse #smile #photo #newyork #nyc #style #digital #inpiration #inspire

Post udostępniony przez Irina Shayk & Bradley Cooper (@_itsleeas)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?