Antek Królikowski
Fot. Instagram @antek.krolikowski
O TYM SIĘ MÓWI

Rodzina to siła. Antoni Królikowski opublikował poruszające zdjęcie

To pierwsza fotografia od czasu pożegnania Pawła Królikowskiego...

Redakcja VIVA! 15 marca 2020 16:58
Antek Królikowski
Fot. Instagram @antek.krolikowski

Od tragicznej śmierci Pawła Królikowskiego minęło kilka dni. Aktor odszedł 27 lutego 2020 roku.  Wspaniały człowiek, kochający mąż, oddany tata. Paweł Królikowski został pochowany na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie. Informacja o jego śmierci wstrząsnęła wszystkimi. Najbliżsi do samego końca czuwali przy jego łóżku.  Na uroczystości, mającej charakter państwowy, zjawiło się wiele osób znanych z pierwszych stron gazet, a także najbliżsi aktora. Jeden z jego synów, Antek, pożegnał się z tatą w naprawdę wyjątkowy sposób. „Tato wiem, że patrzysz na nas z góry”, mówił. Dziś zamieścił na swoim Instagramie poruszające zdjęcie...

Antoni Królikowski rodzinne zdjęcie na Instagramie

„Tato wiem, że patrzysz na nas z góry. Wierzę, że Panu Bóg powierzył ci tam najpiękniejszą z ról. Dziękuję ci w imieniu kochającej żony Gosi i dzieci twoich małych Królików za wszystko. Za to, że nauczyłeś nas uśmiechać się do świata i do ludzi, pokazałeś, jaki piękny potrafi być tan świat i że warto być jego dobrą częścią. Nie było dla Ciebie rzeczy niemożliwych. Każdego dnia przypominałeś, żeby chciało nam się chcieć i udowadniałeś, że chcieć to móc. Dziękuje w imieniu Twoich rodziców dziadka Janka i Jadzi, że dałeś im wiele powodów do domu. Sam doczekałeś się wnuka i zostaniesz idolem Józka, kiedy dowie się, kim byłeś. Naszym bohaterem będziesz na zawsze”, powiedział w trakcie ostatniego pożegnania Pawła Królikowskiego.

 Antek, nawiązując do niezwykłego poczucia humoru swojego taty, zdobył się również na żart: „Dziękuję wszystkim, że do ostatnich dni umożliwiali Ci aktywność zawodową. Jesteś doskonałym aktorem, ale nigdy nie pokazywałeś mi jak grać, pokazywałeś jak żyć. Tato zawsze potrafiłeś obrócić w żart każdą sytuację - w końcu urodziłeś się w prima aprilis. Może wkrótce się spotkamy - w końcu w Polsce jest koronawirus. Ale tak jak uczyła nas mama, myjemy rączki. Możesz spać spokojnie. Kochamy cię tato”, zakończył swoją przemowę.

Dziś na Instagramie Antka Królikowskiego pojawiła się wyjątkowa fotografia. Mamy okazję podziwiać na niej Antka w towarzystwie rodzeństwa i mamy, Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. „#dom”, podpisał zdjęcie. Internauci są zachwyceni rodzinnym zdjęciem Królikowskich. Pod fotografią pojawiła się masa pozytywnych komentarzy, pełnych wsparcia i miłych słow. Przesłanie jest jedno - rodzina to siła! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!