Kinga Rusin, Agent: gwiazdy
Fot. x-news
O TYM SIĘ MÓWI

Finał Agenta Gwiazdy 3 za nami! Kto wygrał show TVN?

To duże zaskoczenie!

Konrad Szczęsny 16 maja 2018 21:46
Kinga Rusin, Agent: gwiazdy
Fot. x-news

Trzy miesiące zmagań, mnóstwo zwrotów akcji i wielki finał pełen emocji. W ostatnim odcinku trzeciej serii Agenta Gwiazdy dowiedzieliśmy się, który z uczestników nosił to miano! Przypomnijmy, że w do ostatecznej rozgrywki zakwalifikowali się Ilona Ostrowska, Karolina Ferenstein-Kraśko i Michał Mikołajczak. Kto wygrał i poprawnie wytypował tytułowego agenta?

Finał Agent Gwiazdy 3: wyniki, uczestnicy, finaliści

Poza finalistami, w tym odcinku zobaczyliśmy również uczestników, którzy pożegnali się z programem na jego wcześniejszych etapach: Julię Wróblewską, Maję Włoszczowską, Piotra Świerczewskiego, Annę Skurę, Macieja Myszkowskiego, Annę Lucińską, Jana Kuronia, Tomasza Ciachorowskiego, Victora Borsuka, Benjamina Andrzejewskiego i Peję.

W trwającym godzinę odcinku widzom przypomniane zostały najważniejsze momenty programu. Nie brakowało także zagadek, domysłów i spekulacji dotyczących tego, kto jest agentem. Kto okazał się wygranym, a kto największym przegranym show?

Finał Agent Gwiazdy 3: Ilona Ostrowska jest agentem

Agent Gwiazdy 3 przyniósł wiele niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Szybko okazało się, że agentem jest... Ilona Ostrowska! Ujawniła się ona na planie w trakcie zadania na bazarze, w trakcie którego ukryła pieniądze, jokery i immunitety. Także wtedy, gdy drużyna próbowała odnaleźć budynek, w którym znajdowali się Peja i Michał Mikołajczak, aktorka skutecznie utrudniała wykonanie zadania.

Momentem, w którym według Kingi Rusin agent przesadził, było zadanie z przekazywaniem sobie kolejnych słów na zasadzie głuchego telefonu. Ilona Ostrowska przekręciła wówczas 10 słów na 28 możliwych!

Podobnie sytuacja przedstawiała się, gdy grupa mogła zdobyć 5 tysięcy, pokonując na rowerach określony odcinek drogi. Aktorka starała się za wszelką cenę podważać pozycję lidera, dyskutowała, kłóciła się i w efekcie opóźniała wykonanie zadania.

Nie inaczej było, gdy uczestnicy mieli do przejrzenia różne materiały związane z Bali w samotni. Ilona Ostrowska wyrywała kartki z albumów, chowała ulotki i działała w taki sposób, by następnego dnia nikt nie był w stanie odpowiedzieć na zadawane przez Kingę Rusin pytania.

Sytuacja powtórzyła się, gdy grupa złożona z aktorki, Karoliny Ferenstein-Kraśko, Mai Włoszczowskiej i Peji przeszukiwała opuszczony dom. Zamiast 6 tysięcy, znaleźli 650. Pięć kopert schowała w swoim notesie właśnie Ilona Ostrowska. Poza tym sabotowała poszukiwania innych uczestników.

Natomiast w zadaniu z szukaniem pieniędzy w świątyni szyki pomieszał wszystkim Michał Mikołajczak, który uniemożliwił ułożenie mapy z puzzli. Zrobił to, ponieważ chciał, by w finale poza nim znalazł się jego sojusznik, Tomasz Ciachorowski.

Kto wygrał Agenta Gwiazdy 3? Michał Mikołajczak zwycięzcą programu

Do kogo trafiło 73 300 złotych, najwyższa wygrana w historii programu? O tym zdecydowały wyniki testu z poprzedniego odcinka. Michał użył wówczas złotego jokera. Jeśli wygra, nagroda zostanie powiększona o 10 tysięcy złotych. Uczestników oświetli w odpowiednim momencie zielone i czerwone światło. Tak też okazało się, że... to Michał Mikołajczak wygrał trzecią edycję programu! Tym samym największą przegraną jest Karolina Ferenstein-Kraśko! 

Kim jest Michał Mikołajczak, zwycięzca Agenta Gwiazdy 3?

To aktor młodego pokolenia, znany między innymi z roli Dariusza Żbika w serialu Na wspólnej. Ma 32 lata, pojawił się także między innymi w Prawie Agaty oraz filmie Miasto 44. Od 2012 roku jest również aktorem Teatru Współczesnego w Warszawie, zaś od 2017 występuje w Pierwszej miłości 

Ilona Ostrowska, VIVA!  lipiec 2014
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Michał Mikołajczak był agentem w programie Agent Gwiazdy 3
Fot. X-news/TVN

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…