Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists
O TYM JEST GŁOŚNO

Kinga Rusin zdradziła, ile zarabia jej firma. Ta kwota zwala z nóg

Fani nie ukrywają zaskoczenia i gratulują dziennikarce

Konrad Szczęsny 13 września 2019 16:44
Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists

Kinga Rusin ma powody do radości i dumy! Za pośrednictwem mediów społecznościowych dziennikarka zdradziła, ile dokładnie w 2018 roku zarabiła jej firma kosmetyczna Pat&Rub. Ta kwota robi ogromne wrażenie, jednak prowadząca Dzień Dobry TVN ujawniła również, na co zamierza przeznaczyć pieniądze, które trafiły na jej konto za sprawą działalności marki.

Kinga Rusin o zarobkach Pat&Rub

Mimo że widzowie kojarzą ją przede wszystkim ze szklanego ekranu jako jedną z prowadzących uwielbiany poranny program Dzień Dobry TVN oraz format Agent - GwiazdyKinga Rusin od kilku lat nie spoczywa na laurach i inwestuje. Dziennikarka postanowiła rozwinąć firmę, zajmującą się produkcją naturalnych kosmetyków. Udało się, zaś efekt przerósł jej najśmielsze oczekiwania. Gwiazda zamieściła właśnie w mediach społecznościowych obszerny wpis, w którym pochwaliła się wynikami finansowymi należącej do niej i Marka Kujawy firmy, działającej na rynku od kilku lat. 

„PONAD 28.000.000 (milionów!) PLN br. sprzedaży, ponad 100.000 klientów, tysiące komentarzy w mediach społecznościowych miesięcznie! Tak wyglądał rok 2018 dla naszej marki Pat&Rub!”, napisała podekscytowana pod zdjęciem z ukochanym, które opublikowała na Instagramie.

Kinga Rusin o rozwoju marki Pat&Rub

Przy okazji ujawniła również, na co przeznaczone zostaną zarobione w 2018 roku środki. Okazuje się, że będzie to w głównej mierze rozwój firmy, w tym ten związany z technologią produkcji.

„Większość środków firmy przeznaczamy na ulepszanie produkcji, wyszukiwanie składników, poszukiwanie nowych technologii. Odpowiadając na pytanie: za firmą NIE stoją żadne fundusze inwestycyjne!”, zapewnia dziennikarka.

W komentarzach z miejsca zaroiło się od gratulacji. Fani przekazują Kindze Rusin i Markowi Kujawie wyrazy uznania. Wśród nich znaleźć można wypowiedzi m.in. Marioli Bojarskiej-Ferenc, Malwiny Wędzikowskiej i Piotra Sałaty (modowy duet Thecadess, brał udział w programie Ameryka Express w parze z Larą Gessler).

Kindze Rusin i Markowi Kujawie serdecznie gratulujemy tego spektakularnego sukcesu!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PONAD 28.000.000 (milionów!) PLN br. sprzedaży, ponad 100.000 klientów , tysiące komentarzy w mediach społecznościowych miesięcznie! Tak wyglądał rok 2018 dla naszej marki Pat&Rub! (sprzedaż online: www.patandrub.eu a stacjonarnie Sephora) Ponieważ firmy publikują sprawozdania finansowe za poprzedni rok coraz więcej dziennikarzy, ale i fanów prosi nas o podsumowanie i pyta o źródła sukcesu, stąd ten osobisty komentarz. Z korespondencji z klientami na social mediach wynika, że najważniejsze jest dla nich DOŚWIADCZENIE naszej marki, DŁUGOTRWAŁA SKUTECZNOŚĆ KOSMETYKÓW, ZAUFANIE do naszych produktów, oraz TYSIĄCE RECENZJI i POLECEŃ. Marka Pat&Rub jest na rynku od 11 lat, wprowadziła kilka generacji kosmetyków, nieustannie się rozwija, jest na bieżąco ze światowymi trendami i z najnowszymi odkryciami. To coraz zdrowsze, skuteczniejsze, zaawansowane biotechnologicznie, naturalne kosmetyki, z wysokimi stężeniami składników z całego świata. Jako właściciele i zarząd jesteśmy z naszą firmą 24/7, gdziekolwiek byśmy nie byli w poszukiwaniu kolejnych fantastycznych komponentów czy kontrahentów. Na łączach z różnymi departamentami,  partnerami, liniami produkcyjnymi. Wideo- i tele-konferencje to chleb powszedni. Większość środków firmy przeznaczamy na ulepszanie produkcji, wyszukiwanie składników, poszukiwanie nowych technologii. Odpowiadając na pytanie: za firmą NIE stoją żadne fundusze inwestycyjne! Nie byłoby tego niesamowitego sukcesu gdyby nie FANI Pat&Rub, którym non-stop dziękujemy za zaufanie, za niesamowity entuzjazm, za fantastyczne recenzje. Ich testimoniale są najlepszym dowodem na skuteczność kosmetyków Pat&Rub. To właśnie dzięki nim marka jest inna niż wszystkie, bo budzi pozytywne emocje, tworzy prawdziwą społeczność. Dzięki dobrym wynikom finansowy będziemy kontynuować nasze osobiste działania dla dobra publicznego, pożytecznych inicjatyw. Będziemy nadal przeznaczać środki na działalność społeczną. Chcemy bowiem budować i wspierać ŚWIAT WARTOŚCI. Przed nami wiele wyzwań i projektów zarówno biznesowych jak i społecznych. Dzięki Wam wszystkim chcemy dalej być pasjonatami z misją. Kinga Rusin i Marek Kujawa

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists
 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Tylko w VIVIE! inspirująca rozmowa z KATARZYNĄ SKRZYNECKĄ o tym, dlaczego postanowiła wrócić do figury 30-latki. „Prezes” ROBERT GÓRSKI i MONIKA SOBIEŃ-GÓRSKA o tym, czy ich życie przypomina… kabaret. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI o tym, co robi, kiedy cały dom zaśnie.