Ida Nowakowska w  ciazy - wywiad wideo narodziny dziecka urodzila gwiazda tvp pns
Fot. Olga Majrowska
DZIECI GWIAZD

Ida Nowakowska pokazała synka. Trzylatek skradł serca internautów!

„Maksiu to prawdziwy cukiereczek”

Maria Elas 7 lutego 2024 09:00
Ida Nowakowska w  ciazy - wywiad wideo narodziny dziecka urodzila gwiazda tvp pns
Fot. Olga Majrowska

Ida Nowakowska ostatnio zniknęła z „Pytania na śniadanie”, jednak nie może narzekać na nudę. Od niedana jest prezenterką w międzynarodowym programie Virtuosos, a także spełnia się poprzez projekty czy prowadzenie imprez. W jej życiu codziennym również brak miejsca na odpoczynek: na co dzień jest mamą energicznego trzylatka, Maksymiliana. Ostatnio w sieci pojawił się rozczulający filmik z jej synkiem. Fani są zachwyceni! 

Ida Nowakowska została mamą małego Maksymiliana

W 2021 r. Ida Nowakowska, będąc już w zaawansowanej ciąży, zapozowała dla VIVY!Mama. W wywiadzie opowiadała o tym, że macierzyństwo jest dla niej prawdziwym spełnieniem marzeń. Jak wyznała rozmowie z Krystyną Pytlakowską, „To było nasze wielkie marzenie. W rodzinie mojego męża było dużo dzieci, on sam ma dwoje rodzeństwa i otacza go wielu krewnych. A ja tego nigdy nie miałam, a zawsze marzyłam, żeby mieć taki pełen gwaru dom”. Zaledwie kilka dni po opublikowaniu wywiadu na świat przyszło pierwsze dziecko dziennikarki: Maksymilian.

Dziś jej synek ma już prawie trzy lata i towarzyszy jej w ważnych wydarzeniach. Ostatnio opublikowała nagranie zza kulis programu Virtuosos V4+, którego jest prowadzącą. Czekający na nią synek skradł serce internautów, a jego wokalne popisy docenili najwięksi muzycy! 

Czytaj także: Krystyna Prońko nie miała własnych dzieci. Miłość przelewała na ukochanego siostrzeńca

Viva!Mama, okladka, maj 2021, Ida Nowakowska w ciazy sweter
Fot. Olga Majrowska
Ida Nowakowska w ciąży, Viva!Mama,  maj 2021 

Ida Nowakowska pokazała syna Maksymiliana. Internauci są zachwyceni

Ida Nowakowska została gospodynią talent-show Virtuosos, pierwszego programu tego rodzaju przeznaczonym dla fanów muzyki klasycznej. Wyławianiem młodych talentów z całego świata zajmuje się międzynarodowe jury, w którego skład wchodzą naprawdę wielkie osobistości sceny klasycznej, m.in. hiszpański Maestro Plácido Domingo czy finlandzki dyrygent pochodzenia węgierskiego, Tibor Boganyi.

To właśnie tych dwóch wybitnych muzyków możemy zobaczyć w filmiku udostępnionym na profilu na Instagramie Idy Nowakowskiej. Jednak to nie oni przykuwają największą uwagę. Oczy internautów, ale i także samych muzyków, skierowane bowiem są na... trzyletniego synka Idy Nowakowskiej, który pojawił się u boku mamy na planie programu. Trzylatek wyglądał na zmęczonego, jednakże nie przeszkodziło mu to w podbiciu serc internautów. W filmiku posyłał całusy w stronę kamery, a jego marudzenie zostało skomentowane przez Plácido Domingo jako „piękny śpiew”„Maksiu to prawdziwy cukiereczek”, „Jej jak słodko. Jesteście cudowni! Jesteś wspaniałą mamą i masz cudnego słodkiego synka!”, „Maksiu jest najcudowniejszym słodziakiem” to tylko wybrane wśród wielu komentarzy fanów Idy Nowakowskiej. 

Czy mały Maksymilian nie jest uroczy?  

Zobacz również: Córka Anity Lipnickiej jest już prawie pełnoletnia. Pola Porter zachwyciła na studniówce

Viva!Mama, okladka, maj 2021, Ida Nowakowska w ciazy sesja zdjeciowa
Fot. Olga Majrowska

Ida Nowakowska w ciąży, Viva!Mama, maj 2021

Ida Nowakowska, koncert TVP, Warszawa, 29.11.2021 rok
Fot. Podlewski/AKPA

Ida Nowakowska, koncert TVP, Warszawa, 29.11.2021 rok

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.