Anita Lipnicka, VIVA! 2015
Fot. @ALEX LUA KACZKOWSKA
O tym się mówi!

Córka Anity Lipnickiej jest już prawie pełnoletnia. Pola Porter zachwyciła na studniówce

"Jest jakby naszym przeciwnym biegunem"

Aleksandra Frankowska 6 lutego 2024 12:51
Anita Lipnicka, VIVA! 2015
Fot. @ALEX LUA KACZKOWSKA

Córka Anity Lipnickiej i Johna Portera ma już 17 lat. Pola Porter niedawno miała swoją studniówkę, a dumna mama pokazała zdjęcia z tak ważnego dla niej wydarzenia. Nastolatka wyglądała absolutnie pięknie! Urodę zdecydowanie odziedziczyła po sławnej mamie.

ZOBACZ TEŻ: Syn Anny Nowak-Ibisz świętuje 18. urodziny. Dumna mama złożyła mu wyjątkowe życzenia i zwróciła się do byłego męża

Pola Porter zdaje w tym roku maturę

Przepiękna Pola Porter w tym roku zdaje egzamin maturalny. Córka Anity Lipnickiej i Johna Portera ma już 17 lat. To niesamowite, jak szybko urosła! Jej niezwykła uroda, którą odziedziczyła po mamie, pozwoliła jej rozpocząć już karierę modelki. 

"Zdaje rozszerzoną matematykę na maturze, składa papiery do czterech uczelni w Holandii na kierunki związane z biznesem i administracją. Marzy o tym, by studiować w Amsterdamie albo w Rotterdamie i w ogóle nie jest zainteresowana żadnymi artystycznymi zawodami. Jest bardzo pragmatyczna, bardzo poukładana, ambitna i obowiązkowa. Jest jakby naszym przeciwnym biegunem" - zdradziła Anita Lipnicka w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Fot. Baranowski / AKPA

Córka Anity Lipnickiej zachwyciła na studniówce

Na Instagramie Anity Lipnickiej pojawiło się zdjęcie Poli z balu maturalnego. 17-latka wybrała na tę okazję czarną kreację, a jej wygląd zachwycił internautów. Długie włosy zakręcone na końcach i szeroki uśmiech sprawiły, że w komentarzach porównywano ją do aktorki Jessici Biel.

CZYTAJ TEŻ: Krzysztof Hanke odda hołd przyjacielowi. Artysta wspomina Krzysztofa Respondka

Pola Porter
Fot. Instagram @anita.lipnicka

Pola wyglądała znakomicie. Nic dziwnego, że stawia pierwsze kroki w modelingu. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.