Ida Nowakowska w  ciazy - wywiad wideo narodziny dziecka urodzila gwiazda tvp pns bedzie miala synka porod jak sie czuje
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Ida Nowakowska pokazała, jak karmi synka piersią na planie „You can dance”!

Widok jest niezwykle wzruszający...

Konrad Szczęsny 18 czerwca 2021 07:44
Ida Nowakowska w  ciazy - wywiad wideo narodziny dziecka urodzila gwiazda tvp pns bedzie miala synka porod jak sie czuje
Fot. Olga Majrowska

Macierzyństwo było jej wielkim marzeniem. Ida Nowakowska na początku maja została po raz pierwszy mamą. Wówczas na świat przyszedł jej wyczekany synek. Jurorka „Dance dance dance” relacjonuje każdą chwilę z maleństwem w mediach społecznościowych. Teraz pokazała, jak karmi chłopca na planie „You can dance”!

Ida Nowakowska na planie You can dance z synkiem

6. maja 2021 roku spełniło się jej wielkie marzenie. Ida Nowakowska została wówczas po raz pierwszy mamą. Wraz z mężem, Jackiem Herndonem, powitali na świecie długo wyczekiwanego synka. Dumna mama dosyć szybko wróciła do pracy. Pojawiła się zarówno w finale „Dance dance dance”, w którym jest jurorką, jak i podała punkty polskiego jury w finale Eurowizji.

W Dniu Matki powróciła także do „Pytania na śniadanie”. Jak widać, aktywność zawodowa służy 30-latce. Ida Nowakowska obecnie spędza większość czasu na planie „You can dance – nowa generacja”. Została prowadzącą tego formatu. W jury zaś zasiedli: Misha Kostrzewski (brat Małgorzaty Rozenek-Majdan), tancerka J.Lo Klaudia Antos oraz najbardziej znany choreograf w Polsce, Agustin Egurrola.

Teraz Ida Nowakowska pokazała, jak za kulisami show karmi maleńkiego synka piersią...

Czytaj także: Ida Nowakowska padła ofiarą hejtu po powrocie do pracy. „Widać macierzyństwo nie dla niej”

Ida Nowakowska
Fot. Instagram Ida Nowakowska/ @idavictoria

Ida Nowakowska z mężem i synkiem tuż po urodzeniu dziecka, maj 2021

Ida Nowakowska, synek
Fot. Instagram Ida Nowakowska/ @idavictoria

Ida Nowakowska z synkiem dzień po jego narodzinach, 07.05.2021 rok

Ida Nowakowska za kulisami programu karmi synka piersią

Emisja reaktywowanego przez TVP formatu jest przewidziana na jesień. Nagrania trwają już jednak od jakiegoś czasu. Jak podkreślała Ida Nowakowska, w stacji, w której pracuje, stworzono jej świetne warunki do łączenia zobowiązań zawodowych z macierzyństwem. Nie inaczej jest na planie „You can dance – nowa generacja”.

Prowadząca show zamieściła na swoim Instastories relację zza kulis. Widać na niej, jak karmi synka piersią w garderobie w przerwach między kolejnymi nagraniami. 

„A za kulisami jest tak…”, podpisała niezwykłe zdjęcie. Warto również pamiętać, że Idzie Nowakowskiej w wypełnianiu obowiązków pomaga mąż Jack Herndon oraz ukochana mama.

Trzeba przyznać, że widok jest naprawdę wzruszający i takie warunki w pracy powinna mieć każda mama w Polsce! Dzięki temu nie musi rozstawać się z maleństwem ani porzucać zawodowych aktywności...  

Czytaj także: Oto historia miłości Idy Nowakowskiej i Jacka Herndona

Ida Nowakowska za kulisami You can dance - nowa generacja z synkiem
Fot. Instagram @Ida.nowakowska

Ida Nowakowska za kulisami You can dance - nowa generacja z synkiem

Ida Nowakowska za kulisami You can dance - nowa generacja z synkiem i mamą
Fot. Instagram @Ida.nowakowska

Ida Nowakowska za kulisami You can dance - nowa generacja z synkiem i mamą

Jack Herndon za kulisam You can dance - nowa generacja. Tak pomaga Idzie Nowakowskiej
Fot. Instagram @Ida.nowakowska

Jack Herndon za kulisami You can dance - nowa generacja. Tak pomaga Idzie Nowakowskiej

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.