Ida Nowakowska, koncert TVP, Warszawa, 29.11.2021 rok
Fot. Podlewski/AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Zjawiskowa Ida Nowakowska błyszczy na koncercie TVP. Na scenie towarzyszył jej uroczy synek Max

To ich pierwszy wspólny występ na scenie!

Damian Brillowski 15 grudnia 2021 08:54
Ida Nowakowska, koncert TVP, Warszawa, 29.11.2021 rok
Fot. Podlewski/AKPA

Ida Nowakowska w tym roku po raz pierwszy została mamą. Razem z mężem Jackiem Herndonem powitali na świecie syna Maxymiliana. Dziecko niedawno świętowało pół roczku. Ostatnio znana prezenterka pojawiła się jako prowadząca koncert TVP. Na scenie zadebiutowała z synkiem. Maluszek skradł serca wszystkich zgromadzonych gości. Zobacz, jak prezentowała się Ida Nowakowska i jej synek podczas koncertu. Ten widok Cię rozczuli. 

Ida Nowakowska od razu wróciła do pracy po narodzinach dziecka 

Ida Nowakowska mimo że w maju tego roku urodziła swoje pierwsze dziecko nie zrezygnowała z pracy w telewizji. Już po kilkunastu dniach od porodu pojawiła się w studio „Pytanie na śniadanie”. W wakacje nagrywała nową edycję „The Voice Kids”, a przez ostatnie kilka miesięcy prowadziła taneczny program „You Can Dance. Nowa generacja”. Ida wyznaje zasadę, że szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko a że kobiecie właśnie praca sprawia ogromną radość, to nie zamierza z niej rezygnować. 

Gwiazda w jednym z wywiadów przyznała, że tak naprawdę zabiera synka do pracy od samego początku. W opiece nad maluszkiem pomaga prezenterce babcia. To ona czuwa nad dzieckiem, gdy Ida jest zajęta pracą na planie. „Max towarzyszy mi od początku. Jak miał 6 tygodni byliśmy na pierwszym castingu do You Can Dance. Jest moim najcudowniejszym towarzyszem. To już kawał czasu. Teraz jest z moją mamą. Moja mama jest na backstage’u i praktycznie co program mi pomagała. Mamy fajnie w programie You Can Dance, bo możemy nagrywać troszkę, potem jest przerwa. Mogę być cały czas z Maxem, wszystko jest fajnie, tak na luzie i jestem za to wdzięczna”, opowiadała Ida Nowakowska w rozmowie z reporterką Jastrząbpost.

Czytaj także: Ida Nowakowska zabrała synka do pracy na polsko-białoruską granicę. Pokazała twarz chłopca

Ida Nowakowska, Jack Herndon, ramówka TVP, Warszawa, 24.02.2021 rok
Fot. Kurnikowski/AKPA

Ida Nowakowska, Jack Herndon, ramówka TVP, Warszawa, 24.02.2021 rok

Ida Nowakowska zadebiutowała na scenie z synem

Ostatnio Ida Nowakowska pojawiła się na scenie jako prowadząca koncert „Bo w rodzinie siła”, którego organizatorem jest TVP. Na scenie oprócz prowadzącej wystąpiła plejada polskich gwiazd od Edyty Górniak przez Katarzynę Cerekwicką po Golec uOrkiestra. Koncert zostanie wyemitowany w telewizji dopiero 6 stycznia, ale zdjęcia z wydarzenia zdążyły już przedostać się do internetu. Okazuje się, że podczas koncertu młodej mamie towarzyszył syn Max. 

Mimo że na scenie wystąpiła plejada gwiazd największym zainteresowaniem mediów i zaproszonych gości cieszyła się Ida Nowakowska wraz z dzieckiem. Oczy wszystkich gości były zwrócone właśnie na prezenterkę, która olśniewała urodą. Gwiazda w zwiewnej, białej kreacji z odkrytymi ramionami i koronką na dekolcie prezentowała się niczym anioł. Stylizację podkreśliła delikatnym makijażem i rozpuszczonymi włosami. Prezenterka podczas pozowania na scenie czule obejmowała swojego synka. Widać, że gwiazda rozkwita, gdyż uśmiech nie schodził z jej twarzy. 

Z kolei kilkumiesięczny Max miał ubrany biały garnitur i kaszkiet. Pod szyją miał zawiązane białą muszkę. Chłopiec prezentował się niezwykle elegancko i stylowo. Uroku stylizacji dodał fakt, że maluszek nie miał ubrane obuwia ani żadnych skarpetek. Po prostu stwierdzono, że dla jego wygody lepiej będzie jak wystąpi w bosych stopach. To pierwszy raz, kiedy gwiazda TVP postanowiła publicznie na scenie pokazać swoje dziecko. Trzeba przyznać, że malec rośnie jak na drożdżach. Do kogo Max jest bardziej podobny, do mamy czy taty? 

Zobacz, jak Ida Nowakowska z synkiem Maxem prezentowali się podczas koncertu TVP. 

Czytaj także: Ida Nowakowska padła ofiarą hejtu po powrocie do pracy. „Widać macierzyństwo nie dla niej”

Ida Nowakowska, koncert TVP, Warszawa, 29.11.2021 rok
Fot. Podlewski/AKPA
Ida Nowakowska, koncert TVP, Warszawa, 29.11.2021 rok
Fot. Podlewski/AKPA
Ida Nowakowska, koncert TVP, Warszawa, 29.11.2021 rok
Fot. Podlewski/AKPA
Ida Nowakowska, koncert TVP, Warszawa, 29.11.2021 rok
Fot. Podlewski/AKPA
Ida Nowakowska, koncert TVP, Warszawa, 29.11.2021 rok

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.