Ida Nowakowska, Viva! 6/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z życia gwiazd

Ida Nowakowska zabrała synka do pracy na polsko-białoruską granicę. Pokazała twarz chłopca

Max pojechał z prezenterką do bazy wojskowej

Marta Nawacka 6 grudnia 2021 09:05
Ida Nowakowska, Viva! 6/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Jedna z największych gwiazd TVP, Ida Nowakowska, prowadziła ostatnio relację z koncertu Murem za polskim mundurem. Do pracy na polsko-białoruskiej granicy prezenterka zdecydowała się zabrać ze sobą swojego synka, Maksymiliana. Na swoim Instagramie pokazała zdjęcia z trasy i zdecydowała się pokazać twarz malucha.

Ida Nowakowska na koncercie Murem za polskim mundurem

5 grudnia TVP wyemitowała koncert Murem za polskim mundurem. Wydarzenie odbyło się na terenie 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim i wzięły w nim udział gwiazdy nie tylko polskiej sceny muzycznej, ale także zagranicznej. Pojawili się m.in.: Halina Frąckowiak, Edyta Górniak, Viki Gabor, Rafał Brzozowski, Trubadurzy z Elwirą z zespołu Mejk oraz No Mercy, Loona, Oceana, Capitan Jack, Las Ketchup czy Ingrid. Koncert poprowadzili Agata Konarska i Michał Adamczyk, a Ida Nowakowska wcieliła się w reporterkę, co jakiś czas relacjonującą na żywo sytuację stacjonujących przy granicy żołnierzy.

Czytaj też: Tak ma na imię syn Idy Nowakowskiej. Nietypowy wybów tancerki

Ida Nowakowska, Viva! 6/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Ida Nowakowska w sesji dla magazynu VIVA!, 2019 rok

Ida Nowakowska pokazała twarz synka

Na równi z karierą zawodową, Ida Nowakowska prowadzi także udane życie rodzinne. W 2015 roku wzięła ślub ze swoim ukochanym, Jackiem Herndonem. Zakochani niedawno, bo 7 maja, powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, synka Maksymiliana. Szczęśliwa mama spędza z maluchem każdą wolną chwilę, ale nie zrezygnowała też z pracy zawodowej. Do telewizji wróciła niedługo po porodzie, a maluch nie raz już gościł razem z nią na wielu planach.

Tym razem Ida Nowakowska również zabrała synka ze sobą do pracy. W drodze na granicę polsko-białoruską, do bazy wojskowej, dodała InstaStories na swojego Instagrama. Prezenterka pokazała zdjęcie swoje oraz śpiącego synka, które opatrzyła uroczym podpisem „jak ja go kocham”. Świeżo upieczona mama zdecydowała się także pokazać buzię malucha. Trzeba przyznać, że straszny z niego słodziak! Podobny do mamy?  

Zobacz także: „Nie mi oceniać innych ludzi”. Ida Nowakowska wypowiedziała się na temat chrzczenia dzieci

Ida Nowakowska Instagram
Fot. Ida Nowakowska Instagram/@idavictoria

Ida Nowakowska Instagram
Fot. Ida Nowakowska Instagram/@idavictoria

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.