Ida Nowakowska w  ciazy - wywiad wideo narodziny dziecka urodzila gwiazda tvp pns
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Ida Nowakowska otrzymała nową posadę. Internauci mocno podzieleni...

Dobry pomysł?

Gabriela Czernecka 10 czerwca 2021 09:52
Ida Nowakowska w  ciazy - wywiad wideo narodziny dziecka urodzila gwiazda tvp pns
Fot. Olga Majrowska

Ida Nowakowska po porodzie wróciła do pracy. Tak jak zapowiadała, szybko wróciła do pełnienia zawodowych obowiązków. Okazuje się, że już niebawem będzie można zobaczyć ją w roli prowadzącej taneczne show! Poznajcie szczegóły.

Ida Nowakowska poprowadzi nowe show

Ida Nowakowska niedawno po raz pierwszy zostałą mamą. Tancerka i prowadząca Pytanie na śniadanie szybko wróciła jednak do pełnienia zawodowych obowiązków. Już niebawem Ida Nowakowska będzie miała okazję sprawdzić się w roli prowadzącej nowej wersji You Can Dance. O czym będzie taneczne show? You Can Dance - nowa generacja to program, który skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 13 lat. Przesłuchania już ruszyły - pierwsze odbyły się w minioną środę w Szczecinie. Już wiadomo, że w jury nowego tanecznego show zobaczymy Agustina Egurrolę, Mishę Kostrzewskiego, brata Małgorzaty Rozenek oraz Klaudię Antos. 

Zobacz: Ida Nowakowska padła ofiarą hejtu po powrociedo pracy. „Widać macierzyństwo nie dla niej”

Właśnie ogłoszono, że w roli prowadzącej You Can Dance będzie miała okazję sprawdzić się Ida Nowakowska. Internauci są jednak mocno podzieleni co do szybkiego powrotu tancerki do pracy. Pojawiają się głosy, że to zdecydowanie za szybko, a tancerka przyjmując nową posadę nie będzie miała zbyt wiele czasu, by spędzać wspólne chwile z dzieckiem.

Zobacz także: Synek Idy Nowakowskiej ma już prawie 3 tygodnie! Jak ma na imię? A to ciekawe...

Ida Nowakowska o godzeniu macierzyństwa z pracą

Sama Ida bardzo cieszy się jednak z tego, że przed nią pojawiają się nowe wyzwania: „Ja mam wielkie szczęście, że mam taką pracę i pracodawcę - TVP, który daje mi szansę na połączenie pracy i macierzyństwa. Mam też wsparcie w domu. Moja mama jest świetną babcią, a mąż cudownym tatą. To daje mi wewnętrzny spokój”, mówiła niedawno w rozmowie z serwisem Plejada.pl. Jak Ida poradzi sobie w roli prowadzącej taneczne show? Dowiemy się już niebawem!  

Ida Nowakowska, Viva! 6/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Ida Nowakowska, Viva! 6/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.