Ida Nowakowska, Viva! 6/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Synek Idy Nowakowskiej ma już prawie 3 tygodnie! Jak ma na imię? A to ciekawe...

Gwiazda TVP wie już, kiedy wróci do pracy!

Rafał Kowalski 25 maja 2021 06:56
Ida Nowakowska, Viva! 6/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Na początku maja Ida Nowakowska została po raz pierwszy mamą. Gwiazda TVP wraz z mężem Jackiem powitali na świecie synka. Tancerka i prezenterka przez pierwsze dwa tygodnie skupiała się na chwilach spędzanych z maleństwem, by w ostatnią sobotę pojawić się na wizji. 30-latka podawała punkty z Polski na Eurowizji 2021. Kiedy wróci do swoich zajęć na pełny etat? I co z imieniem dla syna?

Ida Nowakowska o powrocie do telewizji po ciąży

W ostatnim numerze VIVA! Mama gwiazda Telewizji Polskiej opowiedziała o tym, jak wyobraża sobie swój powrót do pracy, gdy będzie już mamą. „Chciałabym wrócić do pracy, żeby w niej być, ale nie mieć tak dużo obowiązków. Chcemy, żeby ten czas był dla nas wyjątkowy i dlatego mój mąż też podczas wakacji będzie mniej pracował, żeby więcej być przy nas i mi pomagać. O tym się nie mówi, ale dla mnie kobiety pracujące i rodzące dzieci to bohaterki naszych czasów”, wyznała w naszym magazynie 30-latka i dodała, że przede wszystkim musi się jednak czuć wypoczęta i silna, by witać się z widzami przez szklany ekran.

Okazuje się, że fani Pytania na śniadanie zobaczą pierwsze po przerwie wydanie programu z Idą już za kilka dni. To zasługa przełożonych gwiazdy, którzy rozumieją jej potrzeby. „Mam to szczęście, że telewizja stwarza mi idealne warunki do kontynuowania pracy. Moja cudowna ekipa, ze wspaniałym Tomkiem Wolnym na czele, żartuje, że zrobią mi pokoik do karmienia, a maluszek dostanie koszulkę z napisem: „Jestem w klanie Pytania na śniadanie”. Trudno mi opisać, ile ciepłych słów i zachęty do powrotu dostaję. Wracam do telewizji na skrzydłach”, powiedziała Party młoda mama.

ZOBACZ TEŻ: Jaką mamą chce być gwiazda TVP Ida Nowakowska?

Ida Nowakowska, Jack Herndon
Fot. PAP/Piotr Nowak

Imię syna Idy Nowakowskiej. Jakim jest dzieckiem?

W tym samym wywiadzie żona Jacka Herndona wyjawiła, jakim chłopcem jest jej synek. „Jest najukochańszy! Gdy na niego patrzę nie mogę powstrzymać łez. Dużo śpi, a w przerwach przytula się i je. Zmieniam mu pieluszkę i znów śpi, ale też stymuluje wzrok, wpatrując się w nasze twarze i czarno-białe, kontrastowe zabawki, które zrobił mu Jack”, zdradziła Party Ida Nowakowska.

Prezenterka nie mogła jednak zdradzić imienia swojego pierwszego dziecka, ponieważ chłopiec po prostu jeszcze go nie otrzymał. Szczęśliwi rodzice wciąż zastanawiają się, które imię pasowałoby do maleństwa.

Macie jakieś propozycje? 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.