Aktorka ostro odpowiedziała na bulwersujące zarzuty

Konrad Szczęsny 29 grudnia 2018 11:31

To dla nich wyjątkowo trudny czas. Julia Wieniawa i Antoni Królikowski rozstali się po dwóch latach związku. Para początkowo ukrywała tę smutną informację przed mediami, jednak koniec końców, tuż przed świętami, aktor zamieścił na swoim profilu na Instagramie wzruszający filmik, w którym wykorzystał utwór byłej ukochanej, Nie muszę. Tym samym potwierdził, że nie są już razem. Niestety, z tego powodu na aktorkę spadła fala hejtu, jednak 20-latka ostro odpowiedziała na zaczepne komentarze!

Hejt na Julię Wieniawę po rozstaniu z Antonim Królikowskim

Mimo że Julia Wieniawa i Antoni Królikowski jak ognia unikają publicznego prania brudów i rozliczania się z przeszłością, na profilu aktorki Rodzinki.pl pojawiły się komentarze sugerujące wprost, że związek posłużył jej jedynie do osiągnięcia większej popularności!

„Wybiłaś się na nim i wielką gwiazdę z siebie robisz”, „ja tu widze tylko kobiete ładną, która chciała sie sie wybić dzięki Królikowi”, pisali niektórzy z nich.

Oczywiście nie brakowało i takich, którzy stanęli w obronie Julii Wieniawy i podkreślili, że nikt nie wie, jak było naprawdę i kwestia rozstania pary to ich prywatna sprawa.

Julia Wieniawa odpowiedziała internautce na hejt

20-latka nie dała się sprowokować i na zaczepkę odpowiedziała z niezwykła klasą.

„Co ty wiesz o moim życiu...”, napisała po prostu.

Trudno nie przyznać jej racji!

Tym bardziej, że pod filmikiem, który z okazji urodzin aktorki zamieścił na swoim profilu Antoni Królikowski, podsumowujący dwa lata ich związku, Julia Wieniawa napisała „Dziękuję. To były najpiękniejsze chwile w moim życiu”. Widać więc, że dla pary była to trudna decyzja i nikt nie wie, co stało za jej podjęciem  

1/7
Hejt na Julię Wieniawę po rozstaniu z Antonim Królikowskim
Copyright @Instagram @juliawieniawa, screen za Plotek.pl
1/7

Julia Wieniawa nie dała się sprowokować i z wielką klasą odpowiedziała na absurdalne zarzuty internautki.

2/7
Julia Wieniawa i Antek Królikowski na pokazie Dawida Wolińskiego
Copyright @akpa
2/7

Część internautów zarzuca Julii Wieniawie, że chciała się wybić na plecach Antoniego Królikowskiego i dzięki związkowi z nim zyskać większą popularność.

3/7
Julia Wieniawa, Antoni Królikowski
Copyright @Instagram @juliawieniawa
3/7

Julia Wieniawa i Antoni Królikowski byli parą przez dwa lata. 

4/7
Julia Wieniawa, Antoni Królikowski
Copyright @Instagram @juliawieniawa
4/7

Z okazji 20. urodzin Julii Wieniawy Antoni Królikowski zamieścił na swoim Instagramie wzruszający filmik, w którym podziękował jej za dwa lata związku.

5/7
Julia Wieniawa, Antoni Królikowski
Copyright @Instagram @juliawieniawa
5/7

Julia Wieniawa podziękowała pod nim Antoniemu Królikowskiemu i podkreśliła, że były to najpiękniejsze chwile w jej dotychczasowym życiu.

6/7
Julia Wieniawa, Antoni Królikowski
Copyright @Instagram @juliawieniawa
6/7

Julia Wieniawa i Antoni Królikowski jak ognia unikają publicznego prania brudów i wzbudzania kontrowersji.

7/7
Julia Wieniawa, Antoni Królikowski
Copyright @Instagram @juliawieniawa
7/7

Julia Wieniawa i Antoni Królikowski darzą się po rozstaniu ogromnym szacunkiem i widać, że decyzja o zakończeniu związku była dla nich niezwykle bolesna.

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.