O TYM JEST GŁOŚNO

Po rozstaniu z Antkiem Królikowskim na Julię Wieniawę spadła fala hejtu!

Aktorka ostro odpowiedziała na bulwersujące zarzuty

Konrad Szczęsny 29 grudnia 2018 11:31

To dla nich wyjątkowo trudny czas. Julia Wieniawa i Antoni Królikowski rozstali się po dwóch latach związku. Para początkowo ukrywała tę smutną informację przed mediami, jednak koniec końców, tuż przed świętami, aktor zamieścił na swoim profilu na Instagramie wzruszający filmik, w którym wykorzystał utwór byłej ukochanej, Nie muszę. Tym samym potwierdził, że nie są już razem. Niestety, z tego powodu na aktorkę spadła fala hejtu, jednak 20-latka ostro odpowiedziała na zaczepne komentarze!

Hejt na Julię Wieniawę po rozstaniu z Antonim Królikowskim

Mimo że Julia Wieniawa i Antoni Królikowski jak ognia unikają publicznego prania brudów i rozliczania się z przeszłością, na profilu aktorki Rodzinki.pl pojawiły się komentarze sugerujące wprost, że związek posłużył jej jedynie do osiągnięcia większej popularności!

„Wybiłaś się na nim i wielką gwiazdę z siebie robisz”, „ja tu widze tylko kobiete ładną, która chciała sie sie wybić dzięki Królikowi”, pisali niektórzy z nich.

Oczywiście nie brakowało i takich, którzy stanęli w obronie Julii Wieniawy i podkreślili, że nikt nie wie, jak było naprawdę i kwestia rozstania pary to ich prywatna sprawa.

Julia Wieniawa odpowiedziała internautce na hejt

20-latka nie dała się sprowokować i na zaczepkę odpowiedziała z niezwykła klasą.

„Co ty wiesz o moim życiu...”, napisała po prostu.

Trudno nie przyznać jej racji!

Tym bardziej, że pod filmikiem, który z okazji urodzin aktorki zamieścił na swoim profilu Antoni Królikowski, podsumowujący dwa lata ich związku, Julia Wieniawa napisała „Dziękuję. To były najpiękniejsze chwile w moim życiu”. Widać więc, że dla pary była to trudna decyzja i nikt nie wie, co stało za jej podjęciem  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.