8-latka pozuje na nich m.in. z... Anną Wintour

Konrad Szczęsny 16 września 2019 14:14

W ramach Londyńskiego Tygodnia Mody 2019 Victoria Beckham zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję. Tradycją jest, że tego dnia na widowni towarzyszą jej najbliżsi członkowie rodziny: synowie Brooklyn, Romeo i Cruz, córka Harper i mąż David, którzy zasiadają w pierwszym rzędzie. Nie inaczej było w tym roku. Co więcej, 8-letnia córka projektantki pozowała do zdjęć z legendą świata mody, Anną Wintour!

Pokaz Victorii Beckham w Londynie

Mimo że w mediach co jakiś czas pojawiają się informacje o kryzysie w związku Davida i Victorii Beckhamów, oni zdają sobie nic z tego nie robić. Za pośrednictwem mediów społecznościowych dzielą się natomiast z fanami zdjęciami, które uwieczniają ich mniej lub bardziej prywatne chwile, spędzane w gronie dzieci i tym samym udowadniają, że ich rodzina ma się świetnie. 

Ostatnie tygodnie był dla Posh Spice wyjątkowo pracowite, ponieważ  przygotowywała pokaz najnowszej kolekcji swojej marki, który został zaprezentowany w ramach Londyńskiego Tygodnia Mody 2019. A z roku na rok oczekiwania wobec niej są coraz wyższe, ponieważ jest uważana za projektantkę zdolną, konsekwentną i z powodzeniem lansującą trendy. Tego dnia towarzyszyli jej oczywiście najbliżsi, którzy zasiedli na widowni w pierwszym rzędzie.

Harper Beckham na pokazie Victorii Beckham w Londynie

Niekwestionowaną gwiazdą była oczywiście najmłodsza pociecha Victorii Beckham i Davida Beckhama, Harper. Na swoim profilu w mediach społecznościowych projektantka zamieściła szereg fotografii: 8-latka pozuje na nich m.in. w towarzystwie pozostałych członków rodziny oraz z legendarną naczelną amerykańskiego Vogue'a, Anną Wintour.

Pod zdjęciami zaroiło się od komentarzy podekscytowanych fanów, którzy nie szczędzą dziecku pochwał, podkreślając, że z pewnością wyrośnie na miłośniczkę mody.

Czy przejmie imperium, które przez ostatnie lata udało się zbudować jej mamie? Zdjęcia z tego wyjątkowego dnia możesz zobaczyć w galerii  

1/5
Harper Beckham, Victoria Beckham
Copyright @Instagram @victoriabeckham
1/5

Victoria Beckham z córką Harper w trakcie Londyńskiego Tygodnia Mody 2019.

2/5
Harper Beckham, Victoria Beckham, Anna Wintour, Beckhamowie
Copyright @Instagram @victoriabeckham
2/5

Rodzina Beckhamów na najnowszym pokazie Victorii Beckham w Londynie.

3/5
Harper Beckham, Victoria Beckham
Copyright @Instagram @victoriabeckham
3/5

8-letnia Harper jest oczkiem w głowie mamy i taty.

4/5
Harper Beckham, Victoria Beckham, Anna Wintour
Copyright @Instagram @victoriabeckham
4/5

Czy Harper przejmie w przyszłości modowe imperium, które przez ostatnie lata zbudowała jej mama?

5/5
Harper Beckham, Victoria Beckham, Anna Wintour
Copyright @Instagram @victoriabeckham
5/5

To zdjęcie jest hitem sieci. 8-letnia Harper Beckham w towarzystwie legendarnej naczelnej amerykańskiego Vogue'a Anny Wintour.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.