O TYM JEST GŁOŚNO

Zdjęcia Harper Beckham z pokazu mamy rozczuliły internautów!

8-latka pozuje na nich m.in. z... Anną Wintour

Konrad Szczęsny 16 września 2019 14:14

W ramach Londyńskiego Tygodnia Mody 2019 Victoria Beckham zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję. Tradycją jest, że tego dnia na widowni towarzyszą jej najbliżsi członkowie rodziny: synowie Brooklyn, Romeo i Cruz, córka Harper i mąż David, którzy zasiadają w pierwszym rzędzie. Nie inaczej było w tym roku. Co więcej, 8-letnia córka projektantki pozowała do zdjęć z legendą świata mody, Anną Wintour!

Pokaz Victorii Beckham w Londynie

Mimo że w mediach co jakiś czas pojawiają się informacje o kryzysie w związku Davida i Victorii Beckhamów, oni zdają sobie nic z tego nie robić. Za pośrednictwem mediów społecznościowych dzielą się natomiast z fanami zdjęciami, które uwieczniają ich mniej lub bardziej prywatne chwile, spędzane w gronie dzieci i tym samym udowadniają, że ich rodzina ma się świetnie. 

Ostatnie tygodnie był dla Posh Spice wyjątkowo pracowite, ponieważ  przygotowywała pokaz najnowszej kolekcji swojej marki, który został zaprezentowany w ramach Londyńskiego Tygodnia Mody 2019. A z roku na rok oczekiwania wobec niej są coraz wyższe, ponieważ jest uważana za projektantkę zdolną, konsekwentną i z powodzeniem lansującą trendy. Tego dnia towarzyszyli jej oczywiście najbliżsi, którzy zasiedli na widowni w pierwszym rzędzie.

Harper Beckham na pokazie Victorii Beckham w Londynie

Niekwestionowaną gwiazdą była oczywiście najmłodsza pociecha Victorii Beckham i Davida Beckhama, Harper. Na swoim profilu w mediach społecznościowych projektantka zamieściła szereg fotografii: 8-latka pozuje na nich m.in. w towarzystwie pozostałych członków rodziny oraz z legendarną naczelną amerykańskiego Vogue'a, Anną Wintour.

Pod zdjęciami zaroiło się od komentarzy podekscytowanych fanów, którzy nie szczędzą dziecku pochwał, podkreślając, że z pewnością wyrośnie na miłośniczkę mody.

Czy przejmie imperium, które przez ostatnie lata udało się zbudować jej mamie? Zdjęcia z tego wyjątkowego dnia możesz zobaczyć w galerii  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.