Kanye West i Kim Kardashian
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA MODY

Kanye West odwołuje swój pokaz na Fashion Week. Chce skupić się na rodzinie czy znów ma problemy psychiczne?

Gabriela Czernecka 11 września 2017 19:00
Kanye West i Kim Kardashian
Fot. Getty Images

Kanye West nie pojawi się na New York Fashion Week. Jeszcze nie dawno mówiono, że pokaże swoją kolekcję, dziś mówi się, że w tym roku Kanye w ogóle nie zamierzał prezentować swojej kolekcji. Skąd taka rozbieżność informacji? Jedni twierdzą, że West boi się porażki, inni, że znów przechodzi załamanie nerwowe. Jaka jest prawda?

Polecamy: Kanye West zaprezentował swoją najnowszą kolekcję Yeezy 5! Tym razem nikt nie zemdlał! 

Kanye West nie pokaże kolekcji podczas New York Fashion Week

Nie od dziś wiadomo, że Kanye West uwielbia bawić się modą, a jego największą muzą i inspiracją jest jego żona, Kim Kardashian. Od kilku lat Kanye sprawdza się jako projektant mody, która ma być jego ucieczką od codziennych problemów. Tworzone przez siebie ubrania traktuje jak sztukę. Podczas ubiegłorocznego nowojorskiego Fashion Week’u z dumą prezentował swoją najnowszą kolekcję. Niestety mamy złą wiadomość dla fanek ubrań Westa – podczas tegorocznego Fashion Week’u nie będziemy mieli okazji zobaczyć kolekcji rapera. Jak informuje przedstawiciel makijażowej marki Redken, który miał odpowiadać za make-up modelek: „Pokaz zaplanowany był na 13 września, jednak został odwołany”. Skąd nagła zmiana decyzji?

Mówi się, że to sposób Kanye'go na wzbudzenie sensacji. Raper podobno specjalnie odwołał pokaz, aby wzbudzić jeszcze większe zainteresowanie wokół swojej kolekcji, a godzinę i datę swojego premierowego pokazu ogłosi w ostatniej chwili. Podobnie zachował się przy poprzednim pokazie „Yeezy Season 5”, na którego zaproszenia zostały wysłane dopiero w noc poprzedzającą pokaz. Może tym razem również szykuje dla fanów niespodziankę?

Polecamy: Kim Kardashian jako Jackie Kennedy wzbudza kontrowersje na okładce „Interview”!

Kanye West odwołuje pokaz?

Jedni mówią, że Kanye odwołał pokaz ze względu na rodzinę, z którą chce spędzić więcej czasu. Przypomnijmy, że Kim Kardashian i Kanye West niedługo po raz trzeci zostaną rodzicami. Inni sądzą, że Kanye panicznie boi się porażki, a tego rodzaju lęki doprowadzają do tego, że jego zaburzenia psychiczne powracają. Co więcej jego stanu nie poprawia fakt, że jak donosił kilka miesięcy temu OK! Magazine, Kanye często bywa pod wpływem silnych środków psychotropowych. Jaka jest prawda?

Jak donosi serwis PageSix.com: „Pokaz nie został odwołany, ponieważ nigdy takiego pokazu nie było w harmonogramie New York Fashion Week”. Prawdopodobnie więc raper zamierza pokazać swoją kolekcję, ale w innym terminie. Fani rapera już nie mogą doczekać się, by zobaczyć jego najnowsze projekty. Większość ma jednak nadzieję, że tym razem zadba on o modelki, by nie musiały mdleć od upału, tak jak działo się to podczas prezentacji kolekcji „Yeezy Season 4”, gdzie były zmuszone stać godzinami w pełnym słońcu przy 35 stopniowy upale.

Polecamy: Kim Kardashian nie jest w ciąży, a mimo to z Kanye Westem oczekują trzeciego dziecka! Adoptują czy wynajęli surogatkę?

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.