Kto wyglądał najlepiej?

Paulina Filipowicz 6 grudnia 2018 22:10

W czwartkowy wieczór 6 grudnia w ATM Studio odbył się pokaz najnowszej kolekcji Dawida Wolińskiego. W najnowszej VIVIE! MODZIE jeszcze przed pokazem mogliśmy premierowo zobaczyć kreacje, które przenoszą nas do świata dawnego glamouru. Z kolei dziś na wybiegu mogliśmy podziwiać projekty idealne dla współczesnej femme fatale. Królowała klasyczna czerń, elegancka czerwień, rockowy power oraz baśniowa delikatność.

Na wybiegu zaprezentowały się m.in. uczestniczki 7. edycji Top Model - Kasia Szklarczyk, Julia Frankowicz oraz Magda Przybielska. A jak wyglądały gwiazdy, które pozowały fotoreporterom na ściance? Zobaczcie poniżej.  

1/10
Bogna Sworowska
Copyright @akpa
1/10

Bogna Sworowska błyszczała się od stóp do głów, a strój idealnie podkreślał jej sylwetkę - szczególnie długie nogi. Ogromny plus!

2/10
Agnieszka Dygant
Copyright @akpa
2/10

Agnieszka Dygant wybrała czarny, luźny kombinezon. Choć nie pokazała dużo ciała i odsłoniła tylko jedno ramię, prezentuje się zjawiskowo. Czerń stroju przełamała czerwoną kopertówką.

3/10
Joanna Przetakiewicz
Copyright @akpa
3/10

Joanna Przetakiewicz jak zwykle wygląda niezwykle kobieco. Nawet czerń w jej wydaniu nie jest nudna! Top z szerokimi rękawami tworzy ciekawy duet ze spodniami z wysokim stanem. Długie kolczyki idealnie dopełniły stylizacje.

4/10
Karolina Szostak
Copyright @akpa
4/10

Karolina Szostak znów udowodniła, że nie boi się mocnych kolorów. I bardzo dobrze. Prezenterka po raz kolejny zachwyciła

5/10
Kasia Warnke
Copyright @akpa
5/10

Kasia Warnke to kolejna gwiazda, która tego wieczoru wybrała czerwień. Aktorka prezentuje się niezwykle kobieco!

6/10
Julia Wieniawa i Antek Królikowski na pokazie Dawida Wolińskiego
Copyright @akpa
6/10

Julia Wieniawa i Antoni Królikowski zawsze pięknie prezentują się razem. Kolorystycznie dobrani – klasyczna czerń przeważa w ich stylizacjach. Antoni przełamał ją modnym brązowym golfem, a Julia wybrała błękitną mini torebkę.

7/10
Lara Gessler
Copyright @akpa
7/10

Lara Gessler postawiła na kobiecą czerwień. Głęboki dekolt przykuwa wzrok a detal w postaci kopertówki urozmaica całą stylizację.

8/10
Klaudia Halejcio na pokazie Dawida Wolińskiego
Copyright @akpa
8/10

Obok Klaudii Halejcio na pewno nie można było przejść obojętnie. Spodnie w kolorze fuksji rzucają się w oczy. Mamy jednak wątpliwości, czy przy takim wykończeniu talia wygląda korzystnie

9/10
Ania Jagodzińska
Copyright @akpa
9/10

Ania Jagodzińska jeszcze nigdy nas nie zawiodła. Dlatego i tym razem nie możemy się napatrzeć

10/10
Małgorzata Kożuchowska, Dawid Woliński
Copyright @akpa
10/10

Małgorzata Kożuchowska chociaż postawiła na klasyczną czerń, wyróżniała się z tłumu. Trzeba przyznać, że wykończenie rękawów jest dość nietypowe. Aktorce towarzyszył na ściance Dawid Woliński. Czy to właśnie jego muza wyglądała tego wieczoru najlepiej?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.