Czy to koniec ich związku?

Gabriela Czernecka 20 maja 2019 19:43

Choć związek Seleny Gomez z Justinem Bieberem należy już do przeszłości, to wciąż wielu fanów artysty nie może się z tym pogodzić. Swoim emocjom dają upust na Instagramie Biebera, który od kilku miesięcy jest oddanym i przykładnym mężem modelki Hailey Baldwin. Para nie ma lekko, nieustannie musi odpierać ataki skierowane w ich stronę. Sam wokalista niestety tylko dolał oliwy do ognia, bowiem przyznał właśnie, że wciąż darzy byłą partnerkę uczuciem. Teraz zdaniem zagranicznych mediów Hailey miała odkryć, że jej mąż nadal utrzymuje kontakt z byłą. Jak zareagowała? Można się tylko domyślić...

Justin Bieber o związku z Seleną Gomez

Selena Gomez i Justin Bieber tworzyli jedną z najbardziej zaskakujących par, która szybko zawładnęła światem Hollywood i zyskała aprobatę fanów na całym świecie. Ich związek rozpadł się lata temu, ale dla wielu wciąż Selena i Justin zdają się być stworzeni do siebie. I choć Justin Bieber od paru ładnych miesięcy jest w związku małżeńskim z modelką Hailey Baldwin (teraz już Bieber), to wciąż musi wysłuchiwać masy negatywnych komentarzy skierowanych w jego stronę. 

Te głównie pojawiają się na Instagramie artysty. Z tego powodu Justin nie jest zadowolony. Lekko nie jest także jego żonie. Hailey Bieber również co rusz zmaga się z krytyką internautów, którzy twierdzą, że nie zasługuje na Justina. Dla wielu ten powinien wrócić do Seleny. Sam muzyk zdobył się na dość niefortunne stwierdzenie, mówiące że wciąż darzy byłą partnerkę uczuciem: „Absolutnie kochałem i kocham Selenę, zawsze będzie miała miejsce w moim sercu, ale szaleję na punkcie mojej żony i to ona jest absolutnie czymś najlepszym, co mi się przydarzyło”, napisał. 

Relacji między małżonkami nie ułatwia fakt, że jak podaje jeden z tabloidów, Hailey miała odkryć, że jej mąż wciąż sms-uje z byłą partnerką. Wedłgu RadarOnline, modelka miała zobaczyć wiadomości tekstowe od byłej dziewczyny ukochanego i nie była z tego faktu zadowolona. Trudno się jej nie dziwić. Ciągłe nieprzychylne komentarze i stale publikowane hejterskie opinie nie tylko na temat jej związku, ale także dotyczące jej wyglądu, nie ułatwiają budowania parze związku. „Justin wciąż mówi o Selenie i Hailey ma już tego po dziurki w nosie. Wybuchła, kiedy zobaczyła męża sms-ującego z byłą dziewczyną. Kazała jej trzymać się z dala od Justina”, donosi źródło tabloidu. 

„Selena uważa, że to wszystko jest prześmieszne. Wie, że Justin zawsze będzie ją kochać, a Hailey nie jest żadnym zagrożeniem. Najgorsze, że Hailey też o tym wie”, czytamy dalej. Sprawa okazała się być na tyle poważna, że zaangażowali się w nią prawnicy artysty. Na spekulacje szybko zareagował serwis gossipcop.com, który specjalizuje się w weryfikacji newsów poświęconych postaciom ze świata show-biznesu. Z portalem miał skontaktować się sam rzecznik Justina, który zdementował doniesienia dotyczące rzekomej wymiany smsów między byłymi kochankami. Jego zdaniem cała historia jest wyssana z palca, a małżeństwo Bieberów obecnie skupia się na... planowaniu hucznego wesela.  

1/4
Justin Bieber i Selena Gomez rozstali się przez jej mamę
Copyright @East News
1/4

Choć związek Seleny Gomez z Justinem Bieberem należy już do przeszłości, to wciąż wielu fanów artysty nie może się z tym pogodzić.

2/4
Justin Bieber i Hailey Baldwin Bieber - kryzys
Copyright @Pap Nation / SplashNews.com/East News
2/4

I choć Justin Bieber od paru ładnych miesięcy jest w związku małżeńskim z modelką Hailey Baldwin (teraz już Bieber), to wciąż musi wysłuchiwać masy negatywnych komentarzy dotyczących ich wzajemnej relacji. 

3/4
Justin Bieber
Copyright @East News
3/4

Wielu fanów wciąż nie może pogodzić się z tym, że Justin związał się z Hailey, a nie z Seleną

4/4
Hailey Bieber i Justin Bieber
Copyright @Instagram @haileybieber
4/4

Wiele wskazuje na to, że ktoś bardzo chce zaszkodzić małżeństwu Bieberów. I choć para stara się nie przejmować plotkami na swój temat, te z pewnością nie ułatwiają im budowania wspólnej przyszłości.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.