Z ŻYCIA GWIAZD

Hailey Bieber ma dość zachowania męża. Odkryła, że nieustannie kontaktuje się z byłą...

Czy to koniec ich związku?

Gabriela Czernecka 20 maja 2019 19:43

Choć związek Seleny Gomez z Justinem Bieberem należy już do przeszłości, to wciąż wielu fanów artysty nie może się z tym pogodzić. Swoim emocjom dają upust na Instagramie Biebera, który od kilku miesięcy jest oddanym i przykładnym mężem modelki Hailey Baldwin. Para nie ma lekko, nieustannie musi odpierać ataki skierowane w ich stronę. Sam wokalista niestety tylko dolał oliwy do ognia, bowiem przyznał właśnie, że wciąż darzy byłą partnerkę uczuciem. Teraz zdaniem zagranicznych mediów Hailey miała odkryć, że jej mąż nadal utrzymuje kontakt z byłą. Jak zareagowała? Można się tylko domyślić...

Justin Bieber o związku z Seleną Gomez

Selena Gomez i Justin Bieber tworzyli jedną z najbardziej zaskakujących par, która szybko zawładnęła światem Hollywood i zyskała aprobatę fanów na całym świecie. Ich związek rozpadł się lata temu, ale dla wielu wciąż Selena i Justin zdają się być stworzeni do siebie. I choć Justin Bieber od paru ładnych miesięcy jest w związku małżeńskim z modelką Hailey Baldwin (teraz już Bieber), to wciąż musi wysłuchiwać masy negatywnych komentarzy skierowanych w jego stronę. 

Te głównie pojawiają się na Instagramie artysty. Z tego powodu Justin nie jest zadowolony. Lekko nie jest także jego żonie. Hailey Bieber również co rusz zmaga się z krytyką internautów, którzy twierdzą, że nie zasługuje na Justina. Dla wielu ten powinien wrócić do Seleny. Sam muzyk zdobył się na dość niefortunne stwierdzenie, mówiące że wciąż darzy byłą partnerkę uczuciem: „Absolutnie kochałem i kocham Selenę, zawsze będzie miała miejsce w moim sercu, ale szaleję na punkcie mojej żony i to ona jest absolutnie czymś najlepszym, co mi się przydarzyło”, napisał. 

Relacji między małżonkami nie ułatwia fakt, że jak podaje jeden z tabloidów, Hailey miała odkryć, że jej mąż wciąż sms-uje z byłą partnerką. Wedłgu RadarOnline, modelka miała zobaczyć wiadomości tekstowe od byłej dziewczyny ukochanego i nie była z tego faktu zadowolona. Trudno się jej nie dziwić. Ciągłe nieprzychylne komentarze i stale publikowane hejterskie opinie nie tylko na temat jej związku, ale także dotyczące jej wyglądu, nie ułatwiają budowania parze związku. „Justin wciąż mówi o Selenie i Hailey ma już tego po dziurki w nosie. Wybuchła, kiedy zobaczyła męża sms-ującego z byłą dziewczyną. Kazała jej trzymać się z dala od Justina”, donosi źródło tabloidu. 

„Selena uważa, że to wszystko jest prześmieszne. Wie, że Justin zawsze będzie ją kochać, a Hailey nie jest żadnym zagrożeniem. Najgorsze, że Hailey też o tym wie”, czytamy dalej. Sprawa okazała się być na tyle poważna, że zaangażowali się w nią prawnicy artysty. Na spekulacje szybko zareagował serwis gossipcop.com, który specjalizuje się w weryfikacji newsów poświęconych postaciom ze świata show-biznesu. Z portalem miał skontaktować się sam rzecznik Justina, który zdementował doniesienia dotyczące rzekomej wymiany smsów między byłymi kochankami. Jego zdaniem cała historia jest wyssana z palca, a małżeństwo Bieberów obecnie skupia się na... planowaniu hucznego wesela.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.