Kinga Rusin
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Rusin, Wieniawa, Lewandowska... Tak gwiazdy wspierają WOŚP 2020!

Gwiazdy włączyły się w 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Olga Figaszewska 12 stycznia 2020 12:51
Kinga Rusin
Fot. Instagram

Dziś 28. finał WOŚP. Tego dnia wszyscy gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i jej dyrygentem – Jurkiem Owsiakiem. Gwiazdy również biorą w niej czynny udział: przeznaczają na licytację osobiste przedmioty, występują na scenie czy kwestują w wybranych miastach Polski. Jak wspierają fundację Jerzego Owsiaka w tym roku?

Gwiazdy wpierają 28. finał WOŚP

Nie tylko Kinga Rusin, Piotr Kraśko, Monika Olejnik czy Agnieszka Chylińska. Gwiazdy angażują się i wpierają tę Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Na swoich kanałach social media przypominają swoim fanom o tej szlachetnej inicjatywie.

Kinga Rusin w tym roku, podobnie jak w poprzednich latach, razem ze swoim partnerem, Markiem Kujawą i ich marką Pat&Rub wpłacili na WOŚP 10 tysięcy złotych. ,,Ten jeden dzień w roku zmienia ludzi w anioły🙌🏻. Niezależnie od zasobności portfela, wykonywanego zawodu czy poglądów (o niechlubnych wyjątkach szkoda nawet gadać👎🏻). Kolejne rekordy, bite rokrocznie wprawiają w osłupienie i przywracają wiarę w ludzi, a serduszka na szpitalnym sprzęcie autentycznie wzruszają. Dlatego wspierałam wspieram i będę wspierać❤️! Do końca świata i jeden dzień dłużej!", napisała dziennikarka. 

,,To piękny dzień dla nas wszystkich 😁❤️ to święto radości, miłości, empatii i solidarności. W ten dzień, nie powinno być podziałów, bo razem możemy więcej ❤️ gramy do końca świata i jeden dzień dłużej ❤️💪👍🥁🎷🎺", dodała z kolei na swoim profilu Małgorzata Rozenek-Majdan. 

Zobacz, jak gwiazdy wspierają WOŚP! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ten jeden dzień w roku zmienia ludzi w anioły🙌🏻. Niezależnie od zasobności portfela, wykonywanego zawodu czy poglądów (o niechlubnych wyjątkach szkoda nawet gadać👎🏻). Kolejne rekordy, bite rokrocznie wprawiają w osłupienie i przywracają wiarę w ludzi, a serduszka na szpitalnym sprzęcie autentycznie wzruszają. Dlatego wspierałam wspieram i będę wspierać❤️! Do końca świata i jeden dzień dłużej! W tym roku, podobnie jak w poprzednich latach, razem z moim partnerem, Markiem Kujawą i naszą marką Pat&Rub wpłacamy na WOŚP konkretną kwotę - 10 tysięcy złotych. Dodatkowo, razem z @p_kraśko zachęcamy do licytacji wizyty w Dzień Dobry TVN!!! Będziecie mogli wziąć udział w programie i obejrzeć go od początku do końca od kulis! Porozmawiać z naszymi gośćmi, spróbować wspaniałych dań przygotowanych w naszej kuchni, posłuchać na żywo muzyki przed naszą „dzieńdobrową” sceną, a po programie wypić z nami kawkę i pogadać! Link do aukcji w moim bio. Można też wejść na aukcje.wosp.org.pl i tam nas odnaleźć! Licytujcie! Czekamy na Was❤!

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Melduję się na miejscu ✌🏻🤪 Do zobaczenia o 17:30 w hali sportowej w Tarnowie Podgórnym 🤗❤️ #WOŚP

Post udostępniony przez Ewelina Lisowska (@ewelinalisowskaofficial)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WOŚP. 🤟 #milosc #dobro #dobreserca #jurekowsiak #pokoj #pomaganie

Post udostępniony przez Dorota Gardias (@dorotagardias)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Już dziś, widzimy się na finale @fundacjawosp 💪❤️ to piękny dzień dla nas wszystkich 😁❤️ to święto radości, miłości, empatii i solidarności. W ten dzień, nie powinno być podziałów, bo razem możemy więcej ❤️ gramy do końca świata i jeden dzień dłużej ❤️💪👍🥁🎷🎺🎸🎹🎈🎉🎊❤️ szukajcie wolontariuszy z puszkami @fundacjawosp i wrzućcie ile możecie. Jeżeli z różnych przyczyn, nie możesz osobiście stawić się na finale, to pamiętaj o wirtualnym sercu @fundacjawosp m.in. ja i mój mąż mamy ogromny zaszczyt być jego ambasadorami 💪 wystarczy że wejdziesz na stronę wirtualnego serca WOŚP na wspieram.to i dokonasz wpłaty nie wychodząc z domu. Teraz każdy może grać w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy 💪❤️ 😁Niedługo widzimy się na ulicach Warszawy 💪 Będziecie?😁

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bądźmy dzisiaj RAZEM ❤️

Post udostępniony przez Agnieszka Chylińska (@agnieszka.chylinska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️❤️❤️Styczeń jest z zasady dość podły. Człowiek spłukany po świętach, lekko też utyty po tych wszystkich piernikach i śledziach. Urlopy świąteczne się skończyły i świętowanie też. Pojawia się aura pewnej ponurości, wszyscy zaczynają już tylko odliczać dni do wyjazdów narciarskich, narzekają że nie ma śniegu i oeeeezuuu ile jeszcze czasu do wiosny zostało?! Ale jest ten jeden dzień, w tym nieciekawym miesiącu, który sprawia, że jest on lepszy od jakiegokolwiek innego. Kiedy wraca wiara w ludzi, w dobro, w miłość. Kiedy wszyscy, niezależnie od poglądów politycznych i statusu materialnego, wrzucają do kolorowych puszek, na najszczytniejszy cel, tyle, ile mogą. Dorośli, starcy i małe dzieci, eleganccy państwo w wełnianych płaszczach i młodzi w skórzanych kurtkach, wszyscy z jednakową dumą chodzą oklejeni serduszkami. Na czapkach, torbach, kamizelkach, plecakach, kurtkach i nawet wózkach dziecięcych. Niedziela Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dobrze mi dziś i lekko na sercu. Panie Jurku, wielbię Pana. Kto z Was już wsparł Orkiestrę??🥳🥳 ❤️❤️❤️

Post udostępniony przez Natalia Klimas-Bober (@nataliaklimas)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zaczęło się ❤️❤️❤️ @fundacjawosp

Post udostępniony przez Piotr Kraśko (@p_krasko)

TAGI #WOŚP

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.