Gwiazdy wspierają WOŚP 2021, Michał Żebrowski, Karolina Gorczyca
Fot. Instagram
WOŚP 2021

Młynarska, Gorczyca, Stuhr, Żebrowski... Tak gwiazdy wspierają 29. Finał WOŚP!

Kto zaangażował się w tegoroczną Wielką Orkiestrę?

Ksenia Krasko 31 stycznia 2021 12:46
Gwiazdy wspierają WOŚP 2021, Michał Żebrowski, Karolina Gorczyca
Fot. Instagram

Trwa 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Fakt, że w tym roku finał wygląda zupełnie inaczej, ponieważ Orkiestra przeniosła się do sieci ze względu na obostrzenia związane z Covid-19, w żaden sposób nie wpływa na chęć „grania” wraz z Jurkiem Owsiakiem i całą ekipą WOŚP. W ogólnokrajową zbiórkę pieniędzy na zakup sprzętu dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy, angażują się również gwiazdy – sprawdźcie, w jaki sposób!

29. Finał WOŚP. Gwiazdy wspierają Orkiestrę

Gwiazdy zachęcają do wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na portalach społecznościowych – udostępniają zdjęcia z charakterystycznym czerwonym serduszkiem, namawiają fanów do grania z Orkiestrą i informują o licytacjach na rzecz zbiórki.

„Gramy z WOŚP do końca świata i o jeden dzień dłużej! Pokażmy dziś, że choćby świat stawał do góry nogami, MAMY WIELKIE SERCA!”, napisała Daria Ładocha. „Polacy, do puszek”, zaapelował żartobliwie Michał Żebrowski. Maciej Stuhr zachęcił do dorzucania się do jego wirtualnej skarbonki, a Agata Młynarska poinformowała, że „WOŚP w Hiszpanii wystartował z wielkim impetem”.

Zobaczcie, jak gwiazdy wspierają WOŚP! 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.