Gwiazdy wspierają WOŚP 2021, Michał Żebrowski, Karolina Gorczyca
Fot. Instagram
WOŚP 2021

Młynarska, Gorczyca, Stuhr, Żebrowski... Tak gwiazdy wspierają 29. Finał WOŚP!

Kto zaangażował się w tegoroczną Wielką Orkiestrę?

Ksenia Krasko 31 stycznia 2021 12:46
Gwiazdy wspierają WOŚP 2021, Michał Żebrowski, Karolina Gorczyca
Fot. Instagram

Trwa 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Fakt, że w tym roku finał wygląda zupełnie inaczej, ponieważ Orkiestra przeniosła się do sieci ze względu na obostrzenia związane z Covid-19, w żaden sposób nie wpływa na chęć „grania” wraz z Jurkiem Owsiakiem i całą ekipą WOŚP. W ogólnokrajową zbiórkę pieniędzy na zakup sprzętu dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy, angażują się również gwiazdy – sprawdźcie, w jaki sposób!

29. Finał WOŚP. Gwiazdy wspierają Orkiestrę

Gwiazdy zachęcają do wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na portalach społecznościowych – udostępniają zdjęcia z charakterystycznym czerwonym serduszkiem, namawiają fanów do grania z Orkiestrą i informują o licytacjach na rzecz zbiórki.

„Gramy z WOŚP do końca świata i o jeden dzień dłużej! Pokażmy dziś, że choćby świat stawał do góry nogami, MAMY WIELKIE SERCA!”, napisała Daria Ładocha. „Polacy, do puszek”, zaapelował żartobliwie Michał Żebrowski. Maciej Stuhr zachęcił do dorzucania się do jego wirtualnej skarbonki, a Agata Młynarska poinformowała, że „WOŚP w Hiszpanii wystartował z wielkim impetem”.

Zobaczcie, jak gwiazdy wspierają WOŚP! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?