Kogel-Mogel, Piotruś Wolański
Fot. screen z filmu Kogel-Mogel
O tym się mówi

Grał Piotrusia w „Koglu-Moglu”. Tak dziś wygląda Maciej Koterski

Nie ujrzymy go już w żadnej roli... 

Marcjanna Maryszewska 11 stycznia 2022 13:03
Kogel-Mogel, Piotruś Wolański
Fot. screen z filmu Kogel-Mogel

Siódmego stycznia do kin weszła już czwarta część kultowej polskiej komedii. Wielu fanów „Kogla-Mogla” do tej pory zadaje sobie pytanie, co stało się z pierwszym Piotrusiem Wolańskim - czemu po raz drugi zagrał go Maciej Zakościelny, a nie Maciej Koterski? Czy w ogóle zaproponowano mu tę rolę? 

Co się stało z Piotrusiem Wolańskim? Ilona Łepkowska ujawniła prawdę

Maciej Koterski wcielił się w Piotrusia w dwóch pierwszych częściach komedii „Kogel-Mogel”. To nim opiekowała się główna bohaterka, Katarzyna Solska (Grażyna Błęcka-Kolska). Okazuje się, że to pierwsza i ostatnia rola, jakiej kiedykolwiek się podjął. 

Ilona Łepkowska, scenarzystka serii zdradziła ostatnio co nieco o życiu Macieja Kotarskiego. Jednak niewiele ponad to, czego fani mogli się sami domyślić. W rozmowie z „JastrząbPost” powiedziała, że chciała zaprosić go na premierę. Nie zamierzała jednak proponować mu ponownie roli Piotrka. 

Przy trzeciej części dowiadywaliśmy się, co się z nim dzieje i z tego, co pamiętam, on mieszka za granicą. Jego losy potoczyły się tak, że nie ma nic wspólnego z aktorstwem, z mediami. Nawet nie wiem, jak on wygląda i czy by podołał tej roli. Myśleliśmy tylko o zaproszeniu go na premierę trzeciej części, ale zdaje się, że mieszka za granicą” - mówi scenarzystka. 

Czytaj także: Co dziś dzieje się z Piotrusiem Wolańskim z Kogla Mogla?

Jakie błędy popełnili?
Fot. Kadr z filmu "Kogel-mogel"

Kadr z filmu "Kogel Mogel", Piotruś Wolański na rękach Kasi Solskiej

Jak wygląda "Piotruś" po latach?

Były aktor całkowicie usunął się w cień. Niewiele o nim słychać, lecz ze szczątkowych informacji wiadomo, że od 16 lat pracuje i mieszka w Wielkiej Brytanii ze swoją partnerką. Niektóre media donoszą jednak, że wyjechał on do Australii. Jedno jest natomiast pewne – zdecydowanie trzyma się z dala od branży filmowej i mediów, chroniąc swoją prywatność. Podobno odmówił nawet udziału w programie telewizyjnym z okazji 25-lecia „Kogla-Mogla”.

W mediach społecznościowych pojawiają się pojedyncze zdjęcia, na których możemy zobaczyć, jak teraz wygląda Maciej Kotarski. Przypomina tamtego małego Piotrusia?  

Czytaj także: Choroby, tragiczne wypadki, niespodziewane śmierci... Czy nad Koglem-Moglem ciąży klątwa?

Piotruś Wolański, Maciej Koterski, Kogel-mogel
Fot. Screen za @Plejada.pl

Źródło: Plejada

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.