Kogel-Mogel, Piotruś Wolański
Fot. screen z filmu Kogel-Mogel
O TYM SIĘ MÓWI

Co dziś dzieje się z Piotrusiem Wolańskim z Kogla Mogla?

Jak wygląda Maciej Koterski?

Redakcja VIVA! 8 stycznia 2022 16:01
Kogel-Mogel, Piotruś Wolański
Fot. screen z filmu Kogel-Mogel

Fani Kogla Mogla doczekali się premiery czwartej części kultowej komedii. Twórcy postarali się o to, by w produkcji pojawili się m.in.: Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk czy Zdzisław Wardejn. Zabrakło Macieja Koterskiego, który wcielał się w rolę Piotrusia Wolańskiego w dwóch częściach filmu. Jak wygląda dziś jego życie? Co wiemy na jego temat? 

Co robi dziś Maciej Koterski znany z roli Piotrusia Wolańskiego w Koglu Moglu?

Widzowie mogli podziwiać go w dwóch częściach kultowego filmu. Ale Maciej Koterski nie związał swojej przyszłości z aktorstwem. Rola Piotrusia Wolańskiego w Koglu Moglu była jego jedynym i ostatnim występem przed kamerą. Co ciekawe, niektórzy fani filmu myśleli, że w tę postać wcielił się Michał Koterski, syn reżysera Marka Koterskiego. Nazwisko nie jest jednak przypadkowe, bo jak głoszą plotki, Maciej jest jego kuzynem.

Zobacz też: Choroby, tragiczne wypadki, niespodziewane śmierci... Czy nad Koglem-Moglem ciąży klątwa?

Jak wygląda dziś jego życie? Niewiele wiadomo na tent temat. „Podobno mieszka poza Polską. I nie jest aktorem, nie ma żadnych filmowych doświadczeń poza dziecięcą rolą Piotrusia. Wszyscy uważali, że jest to Michał Koterski, a to nie był on. A tak w ogóle nie uważam, jak niektórzy, że był genialnym dziecięcym aktorem. Wycie i dźganiem nożem misia to było dość łatwe zadanie”, wspominała kiedyś Ilona Łepkowska w Tygodniku Solidarność. „Nie miałam z nim żadnego kontaktu”, mówiła w rozmowie z Party autorka scenariusza przy okazji premiery trzeciej części Kogla Mogla.

Maciej Koterski nie posiada kont na portalach społecznościowych i unika medialnego szumu. Jak informował SuperExperss, jest szczęśliwie zakochany i ze swoją ukochana wiedzie szczęśliwe życie w Wielkiej Brytanii. Inne media podają z kolei, że dziecięcy aktor mieszka w Australii. 

Dlaczego Maciej Koterski nie zagrał w kolejnych częściach Kogla Mogla?

W nowych częściach Kogla Mogla, w dorosłego już syna państwa Wolańskich wciela się Maciej Zakościelny. Okazuje się, że twórcy filmu myśleli o tym, by odezwać się do Macieja Koterskiego przy produkcji trzeciej części. Ilona Łepkowska przyznała, że chciano zaprosić go na premierę. „Przy trzeciej części dowiadywaliśmy się, co się z nim dzieje i z tego, co pamiętam, on mieszka za granicą. Jego losy potoczyły się tak, że nie ma nic wspólnego z aktorstwem, z mediami. Nawet nie wiem, jak on wygląda i czy by podołał tej roli. Myśleliśmy tylko o zaproszeniu go na premierę trzeciej części, ale zdaje się, że mieszka za granicą”, zwierzyła się scenarzystka w rozmowie z Jastrząb Post.

Życzymy wszystkiego dobrego!  

Sprawdź też: Przyczyny śmierci Dariusza Siatkowskiego nigdy nie zostały wyjaśnione...  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.