Kogel-Mogel, Piotruś Wolański
Fot. screen z filmu Kogel-Mogel
O TYM SIĘ MÓWI

Co dziś dzieje się z Piotrusiem Wolańskim z Kogla Mogla?

Jak wygląda Maciej Koterski?

Redakcja VIVA! 8 stycznia 2022 16:01
Kogel-Mogel, Piotruś Wolański
Fot. screen z filmu Kogel-Mogel

Fani Kogla Mogla doczekali się premiery czwartej części kultowej komedii. Twórcy postarali się o to, by w produkcji pojawili się m.in.: Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk czy Zdzisław Wardejn. Zabrakło Macieja Koterskiego, który wcielał się w rolę Piotrusia Wolańskiego w dwóch częściach filmu. Jak wygląda dziś jego życie? Co wiemy na jego temat? 

Co robi dziś Maciej Koterski znany z roli Piotrusia Wolańskiego w Koglu Moglu?

Widzowie mogli podziwiać go w dwóch częściach kultowego filmu. Ale Maciej Koterski nie związał swojej przyszłości z aktorstwem. Rola Piotrusia Wolańskiego w Koglu Moglu była jego jedynym i ostatnim występem przed kamerą. Co ciekawe, niektórzy fani filmu myśleli, że w tę postać wcielił się Michał Koterski, syn reżysera Marka Koterskiego. Nazwisko nie jest jednak przypadkowe, bo jak głoszą plotki, Maciej jest jego kuzynem.

Zobacz też: Choroby, tragiczne wypadki, niespodziewane śmierci... Czy nad Koglem-Moglem ciąży klątwa?

Jak wygląda dziś jego życie? Niewiele wiadomo na tent temat. „Podobno mieszka poza Polską. I nie jest aktorem, nie ma żadnych filmowych doświadczeń poza dziecięcą rolą Piotrusia. Wszyscy uważali, że jest to Michał Koterski, a to nie był on. A tak w ogóle nie uważam, jak niektórzy, że był genialnym dziecięcym aktorem. Wycie i dźganiem nożem misia to było dość łatwe zadanie”, wspominała kiedyś Ilona Łepkowska w Tygodniku Solidarność. „Nie miałam z nim żadnego kontaktu”, mówiła w rozmowie z Party autorka scenariusza przy okazji premiery trzeciej części Kogla Mogla.

Maciej Koterski nie posiada kont na portalach społecznościowych i unika medialnego szumu. Jak informował SuperExperss, jest szczęśliwie zakochany i ze swoją ukochana wiedzie szczęśliwe życie w Wielkiej Brytanii. Inne media podają z kolei, że dziecięcy aktor mieszka w Australii. 

Dlaczego Maciej Koterski nie zagrał w kolejnych częściach Kogla Mogla?

W nowych częściach Kogla Mogla, w dorosłego już syna państwa Wolańskich wciela się Maciej Zakościelny. Okazuje się, że twórcy filmu myśleli o tym, by odezwać się do Macieja Koterskiego przy produkcji trzeciej części. Ilona Łepkowska przyznała, że chciano zaprosić go na premierę. „Przy trzeciej części dowiadywaliśmy się, co się z nim dzieje i z tego, co pamiętam, on mieszka za granicą. Jego losy potoczyły się tak, że nie ma nic wspólnego z aktorstwem, z mediami. Nawet nie wiem, jak on wygląda i czy by podołał tej roli. Myśleliśmy tylko o zaproszeniu go na premierę trzeciej części, ale zdaje się, że mieszka za granicą”, zwierzyła się scenarzystka w rozmowie z Jastrząb Post.

Życzymy wszystkiego dobrego!  

Sprawdź też: Przyczyny śmierci Dariusza Siatkowskiego nigdy nie zostały wyjaśnione...  

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.