Kogel-Mogel, Piotruś Wolański
Fot. screen z filmu Kogel-Mogel
O TYM SIĘ MÓWI

Co dziś dzieje się z Piotrusiem Wolańskim z Kogla Mogla?

Jak wygląda Maciej Koterski?

Redakcja VIVA! 7 lutego 2021 08:01
Kogel-Mogel, Piotruś Wolański
Fot. screen z filmu Kogel-Mogel

Dwa lata temu fani Kogla Mogla doczekali się premiery trzeciej części kultowej komedii. Wkrótce na ekranach zobaczymy czwartą część Koniec świata czyli Kogel Mogel 4 . Na razie nie ustalono daty premiery.  Twórcy postarali się o to, by w produkcji pojawili się m.in.: Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk czy Zdzisław Wardejn. Zabrakło Macieja Koterskiego, który wcielał się w rolę Piotrusia Wolańskiego w dwóch częściach filmu. Jak wygląda dziś jego życie? Co wiemy na jego temat? 

Co robi dziś Maciej Koterski znany z roli Piotrusia Wolańskiego w Koglu Moglu?

Widzowie mogli podziwiać go w dwóch częściach kultowego filmu. Ale Maciej Koterski nie związał swojej przyszłości z aktorstwem. Rola Piotrusia Wolańskiego w Koglu Moglu była jego jedynym i ostatnim występem przed kamerą. Co ciekawe, niektórzy fani filmu myśleli, że w tę postać wcielił się Michał Koterski, syn reżysera Marka Koterskiego. Nazwisko nie jest jednak przypadkowe, bo jak głoszą plotki, Maciej jest jego kuzynem.

Jak wygląda dziś jego życie? Niewiele wiadomo na tent temat.

„Podobno mieszka poza Polską. I nie jest aktorem, nie ma żadnych filmowych doświadczeń poza dziecięcą rolą Piotrusia. Wszyscy uważali, że jest to Michał Koterski, a to nie był on. A tak w ogóle nie uważam, jak niektórzy, że był genialnym dziecięcym aktorem. Wycie i dźganiem nożem misia to było dość łatwe zadanie”, wspominała kiedyś Ilona Łepkowska w Tygodniku Solidarność.

„Nie miałam z nim żadnego kontaktu”, mówiła w rozmowie z Party autorka scenariusza przy okazji premiery trzeciej części Kogla Mogla.

Maciej Koterski nie posiada kont na portalach społecznościowych i unika medialnego szumu. Jak informował rok temu SuperExperss, jest szczęśliwie zakochany i ze swoją ukochana wiedzie szczęśliwe życie w Wielkiej Brytanii.

Życzymy wszystkiego dobrego!  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?