Powstaje już czwarta część filmu

Redakcja VIVA! 20 lipca 2020 08:53

W 1988 roku reżyser Roman Załuski i scenarzystka Ilona Łepkowska stworzyli Kogel-Mogel, jedną z najpopularniejszych polskich komedii. Losy Kasi Solskiej podbiły serca widzów, a sukces zachęcił twórców do pracy nad kolejną częścią. I tak w 1989 roku powstał Galimatias, czyli kogel-mogel II. Do dziś komedia cieszy się popularnością, a wiele kwestii filmowych bohaterów na stałe weszło do potocznego języka.

Kogel Mogel 4  - kiedy premiera?

Po latach doczekaliśmy się trzeciej części kultowego filmu. W 2019 roku powstał Miszmasz, czyli kogel-mogel 3. Na ekranie znów mogliśmy podziwiać Grażynę Błęcką-Kolską, Ewę Kasprzyk czy Zdzisława Wardejna. 

Fani komedii z niecierpliwością czekają na czwartą część filmu! Zdjęcia rozpoczęły się w połowie lipca, a premiera zaplanowana jest na styczeń 2021 roku. Jak ujawniła Ilona Łepkowska, oprócz znanych i lubianych bohaterów, pojawi się też kilka nowych postaci.

O ile każda z filmowych części gwarantowała nam solidną dawkę śmiechu, refleksji czy wzruszeń, to nie każdy zdaje sobie sprawę, że w życiu prywatnym bohaterów produkcji rozgrywały się dramatyczne wydarzenia. Choroby, tragiczne wypadki, niespodziewane śmierci... Czy nad Koglem-Moglem ciąży klątwa? 

1/7
Dariusz Siatkowski - przyczyny śmierci aktora Kogla Mogla
Copyright @INPLUS/East News
1/7

Dariusz Siatkowski dzięki roli w kultowym Koglu-Moglu na stałe zapisał się na kartach historii polskiej kinematografii. Aktor zmarł nagle w 2008 roku. Miał zaledwie 48 lat. Filmowy Paweł Zawada został znaleziony w jednym z łódzkich hotelowych pokoi. Prawdopodobną przyczyną śmierci był zawał serca. 

2/7
Dariusz Siatkowski z serialową Kasią na planie Kogel Mogel
Copyright @Eastnews
2/7

Ale hipotez na temat śmierci jest Dariusza Siatkowskiego jest wiele. Żadna nie została oficjalnie potwierdzona. Jedna z nich głosi, że aktor zmagał się z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu, a druga, że aktor przedawkował leki na zapalenie górnych dróg oddechowych.

3/7
Grażyna Błęcka-Kolska
Copyright @forum
3/7

24 lipca 2014 roku Grażyna Błęcka-Kolska spowodowała wypadek samochodowy. Straciła panowanie na autem i uderzyła w latarnię. Towarzyszyła jej 23-letnia córka, Zuzanna. Lekarzom nie udało się jej uratować. Gwiazda na wiele lat zrezygnowała z aktorstwa. 

4/7
Grażyna Błęcka-Kolska, Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3
Copyright @Facebook @kogelmogelfilm
4/7

Dziś Grażyna Błęcka-Kolska jest w innym miejscu. Powróciła na duży ekran rolą w filmie Ułaskawienie w reżyserii byłego męża, Jana Jakuba Kolskiego. Niedawno pojawiła się w trzeciej części hitowej komedii Miszmasz czyli Kogel-mogel 3.  

5/7
Anna Milewska
Copyright @
5/7

Anna Milewska w 2000 r. straciła męża, Adama Zawadę. Przegrał walkę z rakiem. ,,Samotna czuję się myśląc o nim, tylko, że jego już nie ma. (...)Samotność jest bardzo ogólna, a strata siedzi w nas i nigdy raczej nie opuszcza, w każdym razie mnie na pewno nie", mówiła Katarzynie Domańskiej.

6/7
Jerzy Turek
Copyright @TRICOLORS/East News
6/7

Jerzy Turek stworzył wiele kultowych, niezapomnianych ról. Aktor zmarł na białaczkę 14 lutego 2010. Rok wcześniej przeszedł udar mózgu.  W 1977 roku  wraz z żoną stracili syna, jednego z bliźniaków. Chłopiec miał 13 lat. Był to wielki cios dla całej rodziny.

7/7
Seweryn Krajewski, 23.08.2003, festiwal w Sopocie
Copyright @Rafal Lasota / KFP/REPORTER
7/7

Seweryn Krajewski stworzył muzykę do kultowego Kogla-Mogla. W 1990 w skutek tragicznego wypadku samochodowego stracił 6-letniego syna. Wracał razem z babcią ze szkoły muzycznej. Ich auto zostało staranowane przez rozpędzoną ciężarówkę. Kompozytor nie mógł pogodzić się z jego stratą.

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.