Imprezę poprowadzili Małgorzata Kożuchowska i Michał Piróg!

Artykuł sponsorowany 2 maja 2018 12:00

Gosia Baczyńska i Maciek Sieradzky wcielili się w role szefów modowych gangów. Starcie stylów w niezwykle widowiskowej formule tanecznej, które prowadzili Małgorzata Kożuchowska i Michał Piróg mogliśmy oglądać 21 kwietnia. Finałem tego wydarzenia były autorskie pokazy projektantów.

Święto mody w Krakowie

Tego dnia uliczna awangarda łódzkiego projektanta spotkała się z klasyką stylu ikony mody z pierwszych stron gazet. Dwie koncepcje, dwa zupełnie różne nurty. Ekscentrycy z XIII dzielnicy i Klasycy z głównej ulicy stanęli oko w oko na okazałej arenie, na której rozegrała się najważniejsza wiosenna modowa bitwa.

Finałem i uwieńczeniem całego wydarzenia były autorskie pokazy kolekcji projektantów. Sieradzky pokazał 12 zupełnie nowych i niepowtarzalnych outfitów z kolekcji heavy plastic. Baczyńska zaprezentowała aż 22 kreacje, a wśród nich mogliśmy oglądać sukienkę, którą uszyła dla Księżnej Kate Middleton. Sukienka została zaprezentowana również tego dnia. Wieczorny pokaz specjalny prowadziła Małgorzata Kożuchowska - ambasadorka Bonarki.

Projektanci stanęli przed trudnym zadaniem - stworzenia od podstaw modowego gangu. Wyróżniały je muzyka, sposób zachowania oraz, co najważniejsze, stylizacje z dostępnych w centrum handlowym Bonarka ubrań. Dla Sieradzky’ego niewątpliwie ważna była wygoda; duże bluzy, zwiewne sukienki, odważne dodatki i bezpośrednie przekazanie światu swojego indywidualizmu. Idealne cięcie oraz nietuzinkowość są niewątpliwie tajną bronią Gosi Baczyńskiej. Od lat ubiera gwiazdy i wpływowych ludzi całego świata. Podczas wydarzenia każdy mógł zrobić zdjęcie z gwiazdami, dostać autograf i zamienić słowo z projektantami i prowadzącymi.

Pierwsze zmagania w formie klipów oglądaliśmy już dużo wcześniej, zachowane w specjalnej konwencji funkcjonowały w mediach społecznościowych i cieszyły się sporym zainteresowaniem. Na filmach mogliśmy zobaczyć Kazimierz, Stare Miasto i Podgórze. Główną rolę w nich odgrywały stylizacje specjalnie dobrane przez Maćka Sieradzky’ego i Gosię Baczyńską.

Do dzisiaj w sklepach Bonarki możemy szukać metek, którymi zostały wyróżnione ubrania rekomendowane przez projektantów. Różową metką zostały oznaczone ciuchy wybrane przez Gosię Baczyńską dla Klasyków z Głównej Ulicy. Maciek Sieradzky oznaczył swoje ubrania pomarańczową metką – kolorem Ekscentryków z XIII dzielnicy.

Zobaczcie relacje z tego wyjątkowego wydarzenia! 

1/3
Bonarka
Copyright @Materiały prasowe
1/3

2/3
Bonarka
Copyright @Materiały prasowe
2/3

3/3
Bonarka
Copyright @Materiały prasowe
3/3

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.