Fot. Facebook
VIVA! Tylko u nas

Tak Edyta Górniak bawiła się w Afryce [DUŻO ZDJĘĆ]

Diwa na plaży w Zanzibarze

chimera 23 marca 2012 14:33
Fot. Facebook

Edyta Górniak miesiąc temu odpoczywała w afrykańskim Zanzibarze, gdzie wzięła udział w sesji ilustrującej wywiad dla magazynu "Viva!". To właśnie wyznaniom o nowej płycie i dzieciach towarzyszyły jej pełne soczystych kolorów i kobiecości zdjęcia. Zobacz: Chcę mieć drugie dziecko

Dzisiaj na swoim oficjalnym profilu na Facebooku Edyta podzieliła się zdjęciami z czarnego kontynentu, które wykonała Marlena Bielińska. Naprawdę jest na co popatrzeć. Poniżej galeria zdjęć:

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.