Fot. Facebook
VIVA! Tylko u nas

Tak Edyta Górniak bawiła się w Afryce [DUŻO ZDJĘĆ]

Diwa na plaży w Zanzibarze

chimera 23 marca 2012 14:33
Fot. Facebook

Edyta Górniak miesiąc temu odpoczywała w afrykańskim Zanzibarze, gdzie wzięła udział w sesji ilustrującej wywiad dla magazynu "Viva!". To właśnie wyznaniom o nowej płycie i dzieciach towarzyszyły jej pełne soczystych kolorów i kobiecości zdjęcia. Zobacz: Chcę mieć drugie dziecko

Dzisiaj na swoim oficjalnym profilu na Facebooku Edyta podzieliła się zdjęciami z czarnego kontynentu, które wykonała Marlena Bielińska. Naprawdę jest na co popatrzeć. Poniżej galeria zdjęć:

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.