Damian Duda 24 grudnia 2016 08:45
1/8
Edyta Górniak, Paulina Krupińska, Katarzyna Warnke, Małgorzata Rozenek-Majdan
Copyright @VIVA!/ Mateusz Stankiewicz/AF Photo/ VIVA! / Fot. Marlena Bielinska/MOVE
1/8

Wyznania osób znanych i lubianych budzą często nie tylko kontrowersje i zdziwienie, ale przede wszystkim... rozbawienie i niedowierzanie. Aktorzy, piosenkarze i celebryci w trakcie udzielania wywiadów są w stanie zabrać głos w niemal każdej sprawie. Najczęściej wypowiadają się na tematy, o których mają mgliste pojęcie. Równie często przytaczają historie, które przydarzyły się im lub ich znajomym. Czasem są one prawdziwe, czasem wydają się nieprawdopodobne, ale spełniają swoją funkcję: bawią odbiorców.

 

Polecamy też: Doda o rodzicach, Chajzer o paparazzich i Tadla o hejterach. Tych 10 wypowiedzi rozbawi was do łez

 

Redakcja Viva.pl już po raz czwarty, w ramach nowego cyklu „Oni to naprawdę powiedzieli", przytacza dla Was najlepsze cytaty osób związanych z show-biznesem z minionego tygodnia.

 

2/8
Anna Popek, VIVA!
Copyright @Krzysztof Opaliński
2/8

Jakiś czas temu na Facebooku Anny Popek pojawiły się zdjęcia, na których pozowała w koszuli nocnej. U boku prezenterki stał lekarz pokazujący wyniki badań. Szpitalne „pocztówki’’ prezenterki wywołały wiele kontrowersji. W rozmowie z „Dobrym Tygodniem’’ Anna Popek odniosła się do tych zdjęć, jednocześnie zwracając uwagę na bardzo istotny problem. 

 

„Wiem, że wiele osób miało mi to za złe, ale naprawdę fotografowanie się w nocnej koszuli nie było moim marzeniem. Po prostu jako dziennikarka chciałam zwrócić uwagę na problem. Takim placówkom jak Centrum Kardiologii w Józefowie, gdzie przeszłam zabieg ablacji, po której moje serce równomiernie bije i nie muszę brać leków, grozi zamknięcie. Zamknięcie szpitali oznacza, że więcej Polaków będzie umierało na choroby serca. A w kardiologii ważna jest tzw. złota godzina: jeśli w ciągu 60 minut od wystąpienia niebezpiecznych objawów i da się pacjenta dowieźć na specjalistyczny oddział, to jest szansa, że przeżyje’’ tłumaczyła prezenterka

3/8
Małgorzata Rozenek-Majdan, Viva! październik 2012
Copyright @Iza Grzybowska/MAKATA
3/8

Małgorzata Rozenek-Majdan w rozmowie z Wirtualną Polską zwierzyła się, jaki ma stosunek do samozwańczego króla TVN, czyli Kuby Wojewódzkiego.

 

Nie mam z nim topora wojennego, po prostu nie cenię go jako człowieka. Jako dziennikarza nie wiem, nie śledzę jego kariery na tyle, żeby oceniać jego dokonania’’, powiedziała gwiazda.

 

 

4/8
Tomasz Lis
Copyright @EastNews
4/8

Redaktor naczelny „Newsweeka’’, Tomasz Lis, na Twitterze ogłosił koniec... demokracji w Polsce. 

 

„Szanowni Państwo, uprzejmie zawiadamiam, że 19 grudnia skończyła się w Polsce demokracja. Chciałbym, żeby to była histeria, ale nie jest’’, napisał dziennikarz. 

 

Nie trzeba dodawać, że nie wszyscy przyjęli jego punkt widzenia za pewnik. 

5/8
Paulina Krupińska, "Viva!" grudzień 2013
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF Photo
5/8

Paulina Krupińska, czyli najdłużej panująca Miss Polonia, w rozmowie z „Dzień Dobry TVN’’ podzieliła się z widzami wstrząsającą informacją. Otóż gwiazda może... jeść opłatek, ponieważ nie jest uczulona na gluten. 

 

„Oprócz karpia lubię wszystko, ale najbardziej opłatek. Nie mam alergii na gluten, mogę śmiało jeść. Nie mam żadnych negatywnych skojarzeń z tym rokiem. Moje dziecko z każdym rokiem rośnie coraz szybciej, nie nadążamy za nią. Na przyszła zimę czuję, że tata góral nie popuści i pierwsze narty córce założy. Święta spędzamy u rodziców, a później jedziemy w góry i zabieramy tam rodziców’’, mówi gwiazda. 

 
 

6/8
Lena Dunham
Copyright @EastNews
6/8

Lena Dunham wyznała, że czuje się napiętnowana, ponieważ nigdy nie dokonała aborcji. 

Kilka lat temu, kiedy odwiedzałam placówkę Planned Parenthood w Teksasie, podeszła do mnie młoda dziewczyna, która zapytała, czy nie chciałabym wziąć udziału w projekcie, w którym kobiety opowiadają o swoich aborcjach. Powiedziałam jej, że nigdy nie miałam aborcji. I zdałam sobie sprawę, że noszę w sobie piętno związane z tym tematem’’, żali się celebrytka.

Nic straconego! Gwiazda widzi dla siebie szansę. 

Teraz mogę powiedzieć, że nadal nie miałam aborcji, ale chciałabym ją mieć’’, podsumowuje Dunham. 

Jej słowa wywołały istną medialną burzę. 

 

7/8
Katarzyna Warnke
Copyright @EastNews
7/8

Katarzyna Warnke w rozmowie z Pudelkiem zastanawiała się, czy mogłaby przyjść ubrana na pokaz w ubrania z najnowszej kolekcji marki Joanny Przetakiewicz. 

 

„Chodzi o seks i zmysłowość. To może oznaczać skórę, wiktoriańskie sukienki, to może być glam. Trudno mówić, bo mamy czas, kiedy wszystko jest możliwe. Skóra i złoto to bardzo ciekawe połączenie. No i majtki, tylko ciekawe co by było, jakbym ja przyszła na pokaz tak ubrana’’, powiedziała Warnke. 

 

Sami zastanawiamy się, co miała tak właściwie na myśli.

8/8
Edyta Górniak, Viva! lipiec 2009
Copyright @Iza Grzybowska/MAKATA
8/8

Edyta Górniak w rozmowie z „Super Expressem’’ poddała w wątpliwość, jak się nie wydaje, dosyć oczywistą sprawę. Otóż według wokalistki... "dzieci nie do końca są nasze". 

 

„Te nasze dzieci tak do końca nie są nasze. To są dzieci Boga. To On decyduje, czy nam podaruje takie cudne dusze, czy nie. Człowiek nigdy nie jest gotowy na rozstanie, jak jest tak mocno z kimś związany rodzinnie’’, wyznała gwiazda.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…