Freddie Mercury 1980
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Ta fotografia Freddiego Mercury'ego jest hitem sieci! Artysta ma na niej niespełna rok

Zdjęcie możesz kupić za...

Rafał Kowalski 23 listopada 2018 11:56
Freddie Mercury 1980
Fot. East News

Ostatnio znów głośno zrobiło się o liderze grupy Queen, Freddiem Mercurym, a to wszystko za sprawą filmu, który 20 dni temu wszedł do kin i od razu zaczął bić rekordy popularności. Światowy rozgłos postanowiła wykorzystać fundacja Mercury Phoenix Trust, która wystawiła na aukcję wyjątkową fotografię.

Fredddie Mercury w dzieciństwie

Na charytatywną internetową licytację trafiło zdjęcie małego Freddiego. Muzyk ma na nim niespełna rok, czyli fotografię wykonano w 1946 lub 1947 roku. Jej autorką jest mama wokalisty, Jery Bulsary. Zdjęcie umieszczone w ramie ma wymiary 30 na 60 centymetrów i jest do kupienia na portalu Ebay. Jego aktualne cena wynosi w przeliczeniu na złotówki około 39 tysięcy złotych! Do końca aukcji pozostał tydzień.

Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane na podopiecznych fundacji Mercury Phoenix Trust, którą członkowie Queen założyli po śmierci Mercury’ego. Organizacja pomaga osobom chorym na AIDS.

Jutro przypada 27. rocznica śmierci legendarnego muzyka. Jesteśmy przekonani, że Freddie byłby szczęśliwy, gdyby zebrana kwota, choć już i tak imponująca, była jeszcze większa! Uda się?  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.