WOŚP 2021
Fot. MAT. PRASOWE WOŚP
WOŚP 2021

Aukcje gwiazd z okazji WOŚP osiągają zawrotne sumy. Sprawdź, co możesz wylicytować!

Sernik Dawida Podsiadło, rakieta Igi Świątek, sprzątanie od Andrzeja Chyry... Jest w czym wybierać!

Rafał Kowalski 31 stycznia 2021 17:33
WOŚP 2021
Fot. MAT. PRASOWE WOŚP

Z uwagą śledzimy, co dzieje się w samym centrum 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (w tym roku specjalne studio powstało pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie), ale też zerkamy na postęp tradycyjnych licytacji, które z roku na rok są coraz ciekawsze. Gwiazdy, które wspierają Jerzego Owsiaka i całą ekipę WOŚP, po raz kolejny udowodniły, jak dobre mają serca. Które z aukcji charytatywnych sławnych osób są najbardziej popularne? Sprawdziliśmy.

WOŚP 2021: Licytacje od gwiazd – lista

Niektóre z licytacji, które pojawiły się w serwisie Allegro, osiągnęły zawrotne kwoty – i chociaż część z nich dobiega końca, innym pozostało jeszcze kilka lub kilkanaście dni. Znani i lubiani jak zwykle nie zawiedli, więc jest w czym wybierać! Luksusowe auto, wymarzone wakacje, pyszne kolacje w doborowym towarzystwie, sprzątanie, a także domowy sernik – to wszystko można zdobyć na aukcjach, przygotowanych przez gwiazdy.

Wybraliśmy dla Was kilkanaście licytacji, które wzbudziły największe zainteresowanie internautów (podane kwoty są z dnia 31 stycznia 2021 roku – mogą się zmienić).

Zainteresowani? Mamy nadzieję, że ceny jeszcze pójdą w górę! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.