WOŚP 2021
Fot. MAT. PRASOWE WOŚP
WOŚP 2021

Aukcje gwiazd z okazji WOŚP osiągają zawrotne sumy. Sprawdź, co możesz wylicytować!

Sernik Dawida Podsiadło, rakieta Igi Świątek, sprzątanie od Andrzeja Chyry... Jest w czym wybierać!

Rafał Kowalski 31 stycznia 2021 17:33
WOŚP 2021
Fot. MAT. PRASOWE WOŚP

Z uwagą śledzimy, co dzieje się w samym centrum 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (w tym roku specjalne studio powstało pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie), ale też zerkamy na postęp tradycyjnych licytacji, które z roku na rok są coraz ciekawsze. Gwiazdy, które wspierają Jerzego Owsiaka i całą ekipę WOŚP, po raz kolejny udowodniły, jak dobre mają serca. Które z aukcji charytatywnych sławnych osób są najbardziej popularne? Sprawdziliśmy.

WOŚP 2021: Licytacje od gwiazd – lista

Niektóre z licytacji, które pojawiły się w serwisie Allegro, osiągnęły zawrotne kwoty – i chociaż część z nich dobiega końca, innym pozostało jeszcze kilka lub kilkanaście dni. Znani i lubiani jak zwykle nie zawiedli, więc jest w czym wybierać! Luksusowe auto, wymarzone wakacje, pyszne kolacje w doborowym towarzystwie, sprzątanie, a także domowy sernik – to wszystko można zdobyć na aukcjach, przygotowanych przez gwiazdy.

Wybraliśmy dla Was kilkanaście licytacji, które wzbudziły największe zainteresowanie internautów (podane kwoty są z dnia 31 stycznia 2021 roku – mogą się zmienić).

Zainteresowani? Mamy nadzieję, że ceny jeszcze pójdą w górę! 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.