Finalistki Projektu Lady 4
Fot. Grzegorz Piekarski / TVN
O NICH SIĘ MÓWI

Dziś finał Projektu Lady 4! Która uczestniczka ma największe szanse na zwycięstwo?

Liubov, Dominika, Agata - poznajcie ich historie

Rafał Kowalski 5 sierpnia 2019 20:55
Finalistki Projektu Lady 4
Fot. Grzegorz Piekarski / TVN

Po dwunastu tygodniach zmagań, najlepsze uczestniczki Projektu Lady stanęły do walki o tytuł laureatki hitu TVN. I choć finał show został nagrany już jakiś czas temu, to właśnie za chwilę rozpocznie się jego emisja w telewizji. Które z dziewcząt powalczą o wygranie czwartej edycji? Poznajcie trzy nastolatki, którym najbliżej do tytułu damy programu!

Finalistki programu Projekt Lady 4 - Liubov Miruk

Pochodząca z Ukrainy Liubov Miruk na co dzień mieszka w Bielsku-Białej. I choć z wykształcenia jest księgową, to niestety 23-latka nie znalazła pracy w swojej branży. Na życie zarabia więc tańcząc w klubach. Takie zajęcie niestety dołuje Liubov, która często przed programem słyszała, że wygląda wulgarnie i tanio. Przez pracę w dyskotekach rozpadały się także związki uczestniczki programu.

Już wiadomo, kto wygrał Projekt Lady 4. Sprawdź TUTAJ>>

Cała rodzina Liubov mieszka na Ukrainie, więc kontakt z Liubov jest bardzo ograniczony. 23-latka najmilej z programu wspomina więc moment, w którym odwiedziła ją mama. „Było mi w programie bardzo ciężko. Najbardziej przez to, że moje życie przed Projektem Lady było zupełnie inne i ciężko mi było się dostosować do tego, co czekało na nas w pałacu. Był taki moment, kiedy przyjechała do mnie mama i powiedziała, że się zmieniłam – wtedy wiedziałam, że pokonam wszystkie słabości”, mówiła Liubov Miruk w Dzień dobry wakacje.

Finał Projektu Lady 4 - Liubov Miruk
Fot. Bartek Krupa/TVN

Finalistki programu Projekt Lady 4 - Dominika Wiącek

„Miałam problem z pewnością siebie, byłam nieokrzesana”, mówi o sobie Dominika Wiącek, która jest kolejną finalistką czwartej serii Projektu Lady. 23-latka z Kielc od małego nie miała kontaktu z ojcem, który porzucił rodzinę. Dziewczyna widywała się sporadycznie także z mamą, która pracowała za granicą. Przez brak opieki i czułości, Dominika powoli zamykała się w sobie. Samotność doprowadziła ją do nielubienia siebie i dużej potrzeby miłości. Szybkie zakochiwanie się w kolejnych mężczyznach niestety nieraz kończyło się dla 23-latki bardzo źle…

Dominika Wiącek pracuje jako kelnerka w hotelu, jednak nie chce tego robić do końca życia. Mieszkanka Kielc marzy o wygraniu show, ponieważ zdobyty kurs języka angielskiego mógłby pomóc jej rozpocząć nowe życie.

Finał Projektu Lady 4 - Dominika Wiącek
Fot. Bartek Krupa/TVN

Finalistki programu Projekt Lady 4 - Agata Mielcarz

Bratków to malutka wieś położona w województwie łódzkim. To właśnie z niej pochodzi ostatnia finalistka Projekt Lady 4 – Agata Mielcarz. 19-latka wyglądała przez programem jak chłopak i nie ukrywała tego, że ma problem z kobiecością. Dopiero podczas show polubiła kreacje, które ukazują jej prawdziwe piękno. „Do programu trafiłam jako typowa chłopczyca, wulgarna do tego. Nie miałam celów życiowych, ale rozkwitłam”, mówiła Agata Mielcarz w Dzień dobry wakacje.

W przeszłości 19-latka została wyrzucona z drużyny piłkarskiej. Sport był jej największą pasją, ale przez uczestnictwo w bójce, jednego dnia pozbawiono Agatę marzeń. Uczestniczka show odbudowała jednak pewność siebie i stała się mniej agresywna. Teraz uczy się w technikum fryzjerskim, chociaż w dorosłym życiu najbardziej chciałaby zostać policjantką. Może po programie zapisze się do odpowiedniej szkoły? Wszystko przed ulubienicą widzów!

Agata Mielcarz - Projekt Lady 4
Fot. Cezary Piwowarski/TVN

Która z dziewcząt zostanie 4. laureatką Projektu Lady? To okaże się dziś przed godziną 22:30. Liubov, Dominika czy Agata - która uczestniczka programu jest Waszą faworytką?

Finał Projektu Lady 4
Fot. Bartek Krupa/TVN

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…