Projekt Lady 4, finał projekt lady
Fot. X-News
O TYM SIĘ MÓWI

Agata, Dominika czy Liubov? Poznaj laureatkę kolejnej edycji Projektu Lady!

Zobacz, kto zwyciężył!

Gabriela Czernecka 5 sierpnia 2019 22:24
Projekt Lady 4, finał projekt lady
Fot. X-News

Finał Projekt Lady 2019 już za nami. Do ostatniego odcinka show TVN dotarły Dominika Wiącek, Liubov Miruk i Agata Mielcarz. Informacje na temat tego, kto wygra finał Projekt Lady 2019 wzbudzało sporo emocji wśród fanów programu, którzy przez kilka ostatnich tygodni śledzili losy uczestniczek show. Miejsce w finałowym odcinku wywalczyły trzy dziewczyny. Projekt Lady właśnie dobiegł końca. Kto zwyciężył program? Poznajcie szczegóły!

Finał Projekt Lady - kto wygrał?

Finał Projekt Lady już za nami. Szansę na wygraną miały trzy uczestniczki: Agata Mielcarz, Dominika Wiącek oraz Liubov Miruk. Co wiemy o dziewczynach? Agata Mielcarz ma 19 lat i pochodzi z wsi Bratków. Opisywano ją jako agresywną chłopczycę, która  mocno zamknięta w sobie i przepełniona złością, szybko się denerwuje. Bardzo zależy jej na akceptacji grupy, dlatego często wpada w tarapaty. Dużo imprezuje, ma problem ze swoją kobiecością - czytamy o uczestniczce na stronie projektlady.tvn.pl.

Finalistka Dominika Wiącek ma 23 lata mieszka w Kielcach. Na pierwszy rzut oka jest to wesoła dziewczyna, ale w środku zmaga się z ogromnym brakiem czułości, bliskości i wiary w siebie. Mimo ciężkiego dzieciństwa Dominika jest bardzo pogodna. Z kolei Liubov Miruk ma 23 lata i mieszka w Bielsko-Białej. To ukraińska księgowa, która przyjechała do Polski zwabiona perspektywami lepszego życia. Nie udało jej się znaleźć pracy w zawodzie i tańczy w klubach oraz z zespołem Disco Polo.

Dziewczyny mocno walczyły w finale. Nie było łatwo. Miały dwanaście tygodni na to, by pod okiem Tatiany Mindewicz-Puacz i Ireny Kamińskiej-Radomskiej stać się pewnymi siebie, kulturalnymi kobietami. Do finału przygotowały dziewczyny poprzednie finalistki Projektu Lady: Partycja Wieja, Roksana Gac i Magdalena Lubacz. Agata Mielcarz, Dominika Wiącek i Liubov Miruk zaliczyły także ostatnie spotkanie z Tatianą, której opowiedziały o swoich obawach. „Boję się tego, że nie będę potrafiła powiedzieć mamie tego, co do niej czuję”, wyznała Agata Mielcarz. „Pamiętaj, że to co tu zrobiłaś, to nikt Ci tego nie zabierze”, doradziła jej Tatiana

„Nie wiem, jak przyjmą mnie inni ludzie, nie wiem, jak sama będę się czuć w tym gronie”, wyjawiła swoje obawy Liubov. „Z każdym kolejnym dniem, który będzie mijał, musisz sobie skutecznie przypominać o tym, co tutaj zrobiłaś. Jedyną osobą, która może Ci odebrać to doświadczenie jesteś Ty sama”, powiedziała jej Tatiana. „Nie widzę już tych wad, które kiedyś mi przeszkadzały. Nawet jeśli je widzę, to je akceptuję. Jestem z siebie dumna, podjecie decyzji, żeby wziąć udział w Projekcie Lady to była świetna decyzja, której nigdy nie będę żałować”, mówi Dominika. „Widzę ogromne zmiany, jakie w Tobie zaszły, już nie jesteś tą samą Dominiką”, wyznała dumna Tatiana. Liubov wiąże swoją przyszłość z fryzjerstwem, dla Agaty bardzo ważna stała się piłka nożna, a Dominika zafascynowała się fotografią. Dziewczyny miały okazję sprawdzić się w zawodzie, który jest ich marzeniem.

Finał Projekt Lady 4 - Liubov Miruk zwyciężczynią programu

Zanim usłyszeliśmy, kto wygra Projekt Lady 4, dziewczyny wygłosiły krótkie przemowy: „Gdy przyjechałam do Rozalina byłam chłopcem w ciele kobiety. Byłam osobą, która nie potrafiła marzyć, która była niepewna siebie, ale tara Agata odeszła, przyszła nowa, która est pewna siebie, swoich decyzji, która potrafi uzewnętrznić kobiecość, z którą czuje się wyśmienicie (...)”, powiedziała Agata.

„Dziewczyna, która była pokryta powłoką niepewności siebie. Założyła sobie tę powłokę, ponieważ bała się życia. W tym programie zdała sobie jednak sprawę, że może się zmienić i że jest w stanie zawalczyć o wszystko ”, wyznała Dominika. „Prawdziwa dama nigdy się nie poddaje i zawsze musi być przygotowana. Nie ważne, kto dziś wygra, ja dla siebie już jestem wygrana”, powiedziała poruszona Liubov.

Teraz już wiemy, kto wygrał Projekt Lady 4! Liubov Miruk została zwyciężczynią programu. Serdecznie gratulujemy!  

Finał Projektu Lady 4 - Liubov Miruk
Fot. Bartek Krupa/TVN

Tatiana Mindewicz-Puacz, Irena Kamińska-Radomska, Małgorzata Rozenek-Majdan, finał Projekt Lady 4
Fot. ONS

Projekt Lady 4 - uczestniczki
Fot. Materiały prasowe TVN

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?