Patryk Vega
Fot. Aldona Karczmarczyk/ Van Dorsen Artists
O TYM SIĘ MÓWI

Patryk Vega ujawnia kolejne – szokujące – wątki z nowego filmu!

Film „Polityka” już budzi skrajne emocje...

Ksenia Krasko 20 czerwca 2019 06:59
Patryk Vega
Fot. Aldona Karczmarczyk/ Van Dorsen Artists

Chociaż do premiery jeszcze sporo czasu, o nowym projekcie Patryka Vegi już jest głośno. Reżyser zdecydował się obnażyć kulisy pracy rządu w filmie o wiele mówiącym tytule Polityka. Każda kolejna informacja o szczegółach scenariusza spotyka się z głośnym odzewem – i tym razem nie ma wyjątku.

Wątki seksualne w filmie Patryka Vegi Polityka

Premiera filmu Polityka zaplanowana jest na jesień, ale dzieło już budzi niezdrowe emocje i wywołuje wiele kontrowersji. Politycy Prawa i Sprawiedliwości, otwarcie nazywają scenariusz Patryka Vegi atakiem, a prezes klubu Jarosław Kaczyński wyraził swoje zaniepokojenie: „Mamy do czynienia z coraz wyraźniej pokazywanym - pewnie państwo słyszeli o zapowiedziach filmu Vegi - hejtem, czy przygotowaniem do takiego wielkiego hejtu, wielkiego ataku na zasadzie, że nie liczą się żadne fakty, albo są wykorzystywane w sposób instrumentalny do uogólnień, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistości".REKLAMA

Patryk Vega podczas rozmowy z Faktem opowiedział już, że scenariusz wykradziono na etapie produkcji. „To, co mówi prezes Kaczyński, świadczy o tym, że albo mu ktoś ten scenariusz zreferował, albo sam go przeczytał”. Ponieważ podjęto również próbę wymuszenia przesunięcia premiery, reżyser postanowił wyjechać do Tokio, aby w spokoju montować film. W nowej rozmowie z Faktem zdradził kolejne, dość szokujące szczegóły. „W filmie są trzy wątki seksualne, a dokładniej dwa wątki homoseksualne i jeden heteroseksualny. Niech każdy z polityków sam odpowie na pytanie, czego najbardziej się boi”, dodał artysta, ale nie ujawnił nic więcej.

Nie da się ukryć, że Polityka – zarówno ta filmowa, jak i prawdziwa – zawsze budzi skrajne emocje. Jesteście ciekawi nowego filmu Patryka Vegi? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Patryk Vega (@patryk_vega_official)

Patryk Vega
Fot. Aldona Karczmarczyk/ Van Dorsen Artists

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!