Filip Chajzer, VIVA! 12/ 2021; Filip Chajzer, VIVA! czerwiec 2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA
O TYM SIĘ MÓWI!

Filip Chajzer po raz pierwszy na wspólnym zdjęciu z narzeczoną. Tak wygląda Julia

Już nie ukrywają tej miłości!

Konrad Szczęsny 28 listopada 2022 11:33
Filip Chajzer, VIVA! 12/ 2021; Filip Chajzer, VIVA! czerwiec 2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA

Odkąd prezenter „Dzień Dobry TVN” oficjalnie rozstał się z Małgorzatą Walczak w maju tego roku, jest na ustach wszystkich. Jakiś czas temu pojawiły się informacje, że Filip Chajzer jest już w nowym związku. Jak się okazuje, były jak najbardziej prawdziwe! Teraz do sieci trafiło pierwsze zdjęcie, na którym dziennikarz pozuje z tajemniczą Julią. Na jej palcu widać zaś pierścionek zaręczynowy...

Filip Chajzer - partnerka. Dziennikarz zaręczył się z Julią

Jest od niego młodsza o 13 lat i związali się krótko po rozstaniu prowadzącego „Dzień Dobry TVN” z Małgorzatą Walczak. O nowym związku Filipa Chajzera jako pierwszy poinformował serwis Pudelek.

Ma na imię Julia i niedawno skończyła 25 lat. Jest spoza branży. Filip poznał ją w internecie i zamieszkał z nią po zaledwie kilku tygodniach znajomości. Ostatnio byli razem w Trójmieście, czym zresztą Filip sam chwalił się na Instagramie”, zdradził informator portalu.

Niedawno zaś media obiegła wieść, że para jest już po zaręczynach! Doszło do nich w trakcie jednego z wyjazdów – podobno Filip Chajzer nie ukrywał swojego szczęścia przed kolegami i koleżankami z redakcji „Dzień Dobry TVN”.

„Filip nie robi z tego tajemnicy. Jeszcze na urlopie pochwalił się w redakcji zaręczynami i przesłał kilku osobom zdjęcie, na którym szczęśliwa Julia pokazuje pierścionek zaręczynowy”, twierdziło źródło Pudelka.

Teraz te informacje potwierdziły się!

Czytaj także: Filip Chajzer jest zaręczony. Kim jest jego nowa partnerka i jak się poznali?

Tak wygląda nowa partnerka Filipa Chajzera. Wspólne zdjęcie z Julią

W miniony weekend dziennikarz obchodził 38. urodziny. Z tej okazji opublikował na swoich profilach w mediach społecznościowych fotografię, na której widać go przy witrynie jednej z kwiaciarni z okazałym bukietem. W podpisie po raz pierwszy odniósł się do medialnych informacji.

„Kwiaty dla narzeczonej kupił, kawę wypił, sernik zjadł, co za piękne miejsce – totalnie szanuję @tomaszewski_mikolaj & @lojkoo za pomysł połączenia piękna natury z aromatem kawy i smakiem domowego ciasta”, napisał Filip Chajzer.

Z kolei na profilu jego znajomego, Andrzeja Polana, zostało opublikowane zdjęcie, na którym świętujący wówczas urodziny Filip Chajzer po raz pierwszy pozuje z ukochaną. Na palcu Julii widać piękny, lśniący pierścionek zaręczynowy!

Pod postem zaroiło się od życzeń i gratulacji. „Niech żyje, żyje nam”, „Sto lat. Jesteś suuper gość uwielbiam Cię”, „Sto lat i wszystkiego dobrego🍾🎂🌹🌹”, pisali podekscytowani internauci.

My również dołączamy się do życzeń!  

Czytaj także: Filip Chajzer: „Gdy człowiek choruje na depresję, to tego kompletnie nie widzi”

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.