Z ŻYCIA GWIAZD

Fani drżą o zdrowie Dody! Wszystko przez ostatnie zdjęcia gwiazdy

Dlaczego wokalistka tak bardzo schudła?

Konrad Szczęsny 15 sierpnia 2018 19:12

Problemy osobiste, drakońska dieta a może intensywne ćwiczenia? Choć Doda od zawsze słynęła w show-biznesie ze szczupłej sylwetki, ostatnie zdjęcia, które zamieściła na Instagramie, zaniepokoiły jej fanów. W komentarzach stwierdzili, że ich idolka jest znacznie szczuplejsza niż zazwyczaj. Co na to sama zainteresowana?

Doda schudła? Ostatnie zdjęcia gwiazdy z Instagrama zaniepokoiły jej fanów

Wokalistka zamieściła na swoim profilu fotografie, na których pozuje w długiej zielonej satynowej sukni, która eksponuje jej ramiona. To właśnie ta część ciała zwróciła uwagę fanów Dody. Niektórzy z nich z niepokojem stwierdzili, że figura ich idolki pozostawia wiele do życzenia i to nie ze względu na nadmiar kilogramów!

„Nie wiem co jest przyczyną, ale nie zarzucaj więcej kilogramów, jesteś już chuda Dorota!”, „Zawsze pięknie....tutaj niestety tragicznie!!!!okropne zdjęcia,powiedziałabym jak po chemii.nie!!!!!”, „Dorotko proszę już nie odchudzaj się. Bo znikniesz nam. Lekkie krągłości są sexi”, piszą zaniepokojeni.

Dlaczego Doda znacznie schudła?

Zauważyli również, że twarz Dody stała się bardziej pociągła. 

Czy to jedynie efekt niekorzystnego ujęcia czy może ostatnich problemów i trosk, które spadły na gwiazdę? Przypomnijmy, że pożegnała ona niedawno ukochaną babcię Pelagię oraz pupila, który był z nią przez 13 lat, psa Bandziora. Trauma była na tyle duża, że wokalistka odwołała część zaplanowanych koncertów.

Póki co sama zainteresowana nie odniosła się do zarzutów fanów.

Faktycznie wygląda na wychudzoną? W galerii możesz zobaczyć ostatnie zdjęcia Dody z Instagrama  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.