KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Fan brytyjskiej monarchii pokazał… pocztówkę księcia Louisa!

Nie każdy może ją mieć. Dlaczego?

Monika Katarzyna Krupska 16 września 2018 09:56
Księżna Kate, książę Louis, oficjalne fotografie z chrztu księcia Louisa
Fot. Instagram @kensingtonroyal; Matt Holyoak

Stało się! Najmłodszy członek brytyjskiej rodziny królewskiej właśnie doczekał się swojej pocztówki. Chodzi dokładnie o księcia Louisa, który na świat przyszedł w kwietniu tego roku. Pamiątkowa kartka ze zdjęciem brata Georga i Charlotty nie jest jednak do kupienia. Mogą ją dostać tylko „wybrane” osoby! 

Książę Louis ma swoją pocztówkę! 

Pocztówkę z wizerunkiem księcia Louisa można było otrzymać po chrzcinach chłopca. Dostali ją jednak tylko ci, którzy wysłali życzenia specjalnie z tej okazji. Z jednej strony kartki jest zdjęcie uśmiechniętej Kate, trzymającej Louisa. Natomiast na odwrocie umieszczono podziękowania. Fotografię wykonał Matt Porteous. 

„Książę i księżna z Cambridge są wzruszeni, że zadałeś sobie tyle trudu, by napisać do nas wiadomość z okazji chrztu ich syna, księcia Louisa. Królewskie Wysokości są bardzo wdzięczni za wszystkie wspaniałe wiadomości jakie otrzymali, i przekazują wam najserdeczniejsze podziękowania i najlepsze życzenia”, czytamy na kartce. 

Pocztówkę na swoim Instagramie pokazał Bradley Donovan-Baird. Jest on fanem rodziny królewskiej. W swojej kolekcji ma jeszcze np. pocztówkę od księżniczki Eugenii z Yorku lub ręcznie podpisane karty od księżnej Kornwalii. 

Lubicie to zdjęcie księcia Louisa? Też chcielibyście mieć taką kartkę?  

Książę Louis kartka
Fot. instagram@loopycrown3

Książę Louis kartka
Fot. instagram@loopycrown3

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!