Konrad Szczęsny 13 stycznia 2017 19:15
1/7
Ewa Minge,  	Ewa Minge, Viva! czerwiec 2015
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
1/7

Ewa Minge weźmie ślub jeszcze w tym roku! Projektantka zaręczyła się ze swoim partnerem tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Nam zdradziła, jak będzie wyglądała jej suknia ślubna, kto zagra na jej weselu i czy Małgorzata Rozenek-Majdan będzie jej świadkiem.

Polecamy też: Ewa Minge zaręczyła się! Kim jest jej wybranek?

Termin ślubu Ewy Minge

Do uroczystości pozostało jeszcze trochę czasu, ale mogę zdradzić, że ślub odbędzie się jeszcze w tym roku. To będzie kameralna uroczystość dla rodziny i najbliższych, na którą media nie będą miały wstępu. W pewnym wieku człowiek podejmuje taką decyzję, gdy jest pewny, że z daną osobą chce budować przyszłość. Tak było w naszym przypadku - zdradza w rozmowie z nami Ewa Minge.

 

Jak będzie wyglądała jej suknia ślubna? Kto zagra na jej weselu? Czy Małgorzata Rozenek-Majdan będzie świadkiem na jej ślubie? Sprawdźcie!

 

Polecamy też: 7 najbardziej kontrowersyjnych cytatów Ewy Minge. Czym szokowała fanów i media?

 

 

 

2/7
Ewa Minge, Viva! maj 2015
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF
2/7

Dlaczego Ewa Minge bierze drugi ślub?

Nie chcę ujawniać tożsamości mojego wybranka, ale podjęliśmy decyzję o ślubie dlatego, że chcemy budować wspólną przyszłość. W pewnym wieku - i wynika to z dojrzałości i życiowych doświadczeń – nasze wybory wynikają ze podobnych celów. To mężczyzna, który zapewnia mi poczucie bezpieczeństwa i z którym, mówiąc najprościej, chciałabym się zestarzeć. Nie bez przyczyny jest fakt, że ten ślub odbędzie się bodaj 15 lat po moim pierwszym. W tym czasie byłam w związkach z mężczyznami, dwa wspominam szczególnie miło. Zresztą obaj moi byli partnerzy pojawią się prawdopodobnie na moim ślubie. Ale najważniejsze jest to, że to człowiek wspaniały, dojrzały i o wysokiej kulturze osobistej, z którym łączą nas wspólne cele i marzenia – zwierza się nam projektantka.

 

Zobacz też: Ewa Minge w odważnej sesji dla magazynu Viva

 

 

3/7
Ewa Minge, Viva! maj 2015
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF
3/7

Ewa Minge o sukni ślubnej

To nie do końca prawda, że będzie czarna, choć w niektórych kulturach faktycznie przyjmuje się, że kolor ten przynosi szczęście i jest dobrym omenem na przyszłość. Informacje te wzięły się stąd, że pokazywałam mojemu narzeczonemu moje projekty i on powiedział „Ta mi się podoba”. Odpowiedziałam: "Ale kochanie, przecież ona jest czarna!”, on z kolei odparł: "Nic nie szkodzi, może być czarna”. Ale nie wiem, w jakim będzie kolorze, jest dopiero w fazie projektu. Na pewno będzie wyrażała moją osobowość, a ja jestem trochę szalona, wyrazista i nie funkcjonuję w obrębie schematów. Mój wybranek to akceptuje i to również mi się w nim bardzo podoba – podkreśla gwiazda.

 

Polecamy też: 7 najbardziej kontrowersyjnych cytatów Ewy Minge. Czym szokowała fanów i media?

4/7
Ewa Minge, Viva! maj 2015
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF
4/7

Ewa Minge o weselu

 – Oprócz tego, że byłaby to uroczystość kameralna, jedynie w gronie rodziny i najbliższych, mogę zdradzić, że na weselu zagra prawdziwa orkiestra cygańska, z którą jestem zaprzyjaźniona. Oboje z moim narzeczonym ustaliliśmy, że będzie to świetne rozwiązanie – zwierzyła się nam projektantka.

 

Polecamy też: „Śmierć wybrała mnie na koleżankę”. Ewa Minge opowiedziała o walce z rakiem. Te słowa zapadają w pamięć

5/7
Ewa Minge, Viva! maj 2015
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF
5/7

Ewa Minge o Małgorzacie Rozenek-Majdan

Czy Małgorzata Rozenek-Majdan będzie świadkową na ślubie Ewy Minge?

Mamy już ustalonych świadków i mogę zdradzić, że nie będzie to Małgosia. Ja ją oczywiście bardzo lubię, to wyjątkowa osoba, miałam przyjemność uszyć jej suknię ślubną i bardzo się cieszę, że zebrała tak dobre opinie i mogłam czuwać nad jej powstawaniem, ale na świadkową wybrałam inną osobę – zdradziła nam Minge.

 

Polecamy też: Ewa Minge zaręczyła się! Kim jest jej wybranek?

6/7
Ewa Minge, Viva! maj 2015
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF
6/7

Ewa Minge o swoim narzeczonym

To człowiek, któremu ufam, który pomaga mi podejmować szereg małych, ale ważnych decyzji, związanych m.in. ze ślubem. Ufamy sobie, patrzymy razem w przyszłość, mamy podobne cele i dlatego zdecydowaliśmy się sformalizować nasz związek. Jeżeli chodzi o emocje mi towarzyszące, to jest to przede wszystkim pewność, że wybrałam właściwego człowieka, który mnie nie zawiedzie – przekonuje nas.

 

Polecamy też: 7 najbardziej kontrowersyjnych cytatów Ewy Minge. Czym szokowała fanów i media?

7/7
Ewa Minge, Viva! lipiec 2012
Copyright @Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
7/7

Ewa Minge ma już na koncie jedno małżeństwo. Jej były mąż to ojciec Oskara (ur. 1991) i Gaspara (ur. 1994). Jednak, jak przyznała w wywiadzie, nie wspomina tego związku zbyt dobrze, głównie ze względu na to, że jej wybranek był wyznawcą wojskowej dyscypliny i bił swoich synów, gdy zrobili coś, co było nie po jego myśli.

 

Zobacz też: Ewa Minge w odważnej sesji dla magazynu Viva

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.