Z ŻYCIA GWIAZD

Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra po raz pierwszy pokazali zdjęcie synka!

Zobaczcie, jak wygląda

Weronika Kostyra 27 lipca 2018 19:00
Redbad Klynstra-Komarnicki i Emilia Komarnicka-Klynstra NEW
Fot. Instagram @Emilia Komarnicka-Klynstra

Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra ponad miesiąc temu zostali rodzicami. Para dba jednak mocno o swoją prywatność, tak samo jak informacja o ciąży długo była tajemnicą, tak samo o porodzie dowiedzieliśmy się po czasie i między słowami. Wiadomo było jedynie, że na świat przyszedł syn. Teraz jednak świeżo upieczeni wyjechali na wakacje i postanowili podzielić się z fanami rodzinnym szczęściem.

Pierwsze zdjęcie synka Emilii Komarnickiej i Redbada Klynstry.

Zdjęcie na którym aktorka trzyma synka na rękach zrobił dumny tata. Cała trójka odpoczywa właśnie na Mazurach. Na zdjęciu można przy okazji zauważyć, że Emilia Komarnicka błyskawicznie wrócił do zgrabnej figury sprzed ciąży.

Do tej pory nie wiadomo, jakie imię nadała synowi para aktorów serialu Na dobre i na złe. W programie Pytanie na śniadanie wymijająco powiedzieli: „Ja mówię do niego Aniołku”, wyznała Komarnicka, a jej mąż dodał: „Ja mówię Kochanie”.

Para aktorów poznała się na planie serialu Na dobre i na złe i rok temu wzięła ślub. Jakiś czas później okazało się, że spodziewają się dziecka. Rzadko jednak mówią o swoim życiu prywatnym, dlatego fani z utęsknieniem czekają na każdą informację na ich temat. 

 

Holy days🙏🏼 (fot. małżonek @redbad )

Post udostępniony przez Emilia Komarnicka-Klynstra (@emilia_komarnicka_klynstra)

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!