O TYM SIĘ MÓWI

Emilia Komarnicka zachwyca figurą! Po ciążowych krągłościach nie ma śladu!

Jak wygląda gwiazda „Na dobre i na złe”?

Olga Figaszewska 6 lipca 2018 11:45

Ostatnie tygodnie są dla nich przełomowe! Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra przed chwilą zostali rodzicami! Aktorzy Na dobre i na złe powitali na świecie synka. Minęło niewiele czasu, a młoda mama już wróciła na salony. Fani zachwycają się jej figurą!  Jak Emilia Komarnicka wygląda po porodzie?

Emilia Komarnicka na pierwszych zdjęciach po porodzie

Emilia Komarnicka kilka dni temu w towarzystwie męża pojawiła się na Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej „Dwa Teatry”. Po ciążowych krągłościach nie ma śladu! Gwiazda Na dobre i na złe zachwyciła stylizacją. Wybrała czarną sukienkę z  dekoltem, która idealnie podkreślała jej figurę.

Z kolei na Instagramie zamieściła zdjęcie w szortach i białej koszuli. Obserwatorzy aktorki dopytują, już kiedy wróci na plan serialu. Za to Emilia Komarnicka właśnie rozpoczyna wakacje! „Uwielbiam @trojmiastopl za to, że kiedyś dało mi @teatrwybrzeze , a teraz za każdym razem tak czule mnie przyjmuje.. #pierwszerodzinnewakacje #sopockilans😜#byczęsię #polskiemorze #ukrop”, napisała aktorka.

„Czy to zdjęcie kilka dni po porodzie?? Wow :)”, „Pięknie pani wyglada 😍pozdrawiam i dużo słoneczka życzę ☀️”, komentują fani.

Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra-Komarnicki o rodzicielstwie

Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra pobrali się po trzech latach, a niedawno na świat przyszło ich pierwsze dziecko. Para długo nie komentowała spekulacji na temat ciąży. „Marzymy o powiększeniu rodziny. Od dawna chciałem mieć dziecko, cieszę się, że dla Emilii też to jest priorytet. Podobnie jak ja ma ciekawość świata i jest autentycznie zainteresowana drugim człowiekiem”, zdradził aktor w rozmowie z Dobrym Tygodniem.

W wywiadzie z Pani, aktor zaznaczał, ze wraz z żoną są na etapie budowania rodzinnych relacji. Jak wyobrażają sobie za dziesięć lat? Aktor marzy o tym, że zamieszkają w górach, doczekają się gromadki dzieci i poprowadzą ośrodek, gdzie będą dzielili się doświadczeniem.

Czy Emilia Komarnicka podziela zdanie męża? „Oboje marzymy o dużej rodzinie. Życie pokaże, czy nasze marzenia się spełnią,  ale chciałabym, żeby nas było więcej. Żeby tej miłości było jeszcze więcej. Bo miłość to jedyna rzecz, która kiedy się ją dzieli, to się mnoży”, wtóruje mu.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.