Jak wygląda gwiazda „Na dobre i na złe”?

Olga Figaszewska 6 lipca 2018 11:45

Ostatnie tygodnie są dla nich przełomowe! Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra przed chwilą zostali rodzicami! Aktorzy Na dobre i na złe powitali na świecie synka. Minęło niewiele czasu, a młoda mama już wróciła na salony. Fani zachwycają się jej figurą!  Jak Emilia Komarnicka wygląda po porodzie?

Emilia Komarnicka na pierwszych zdjęciach po porodzie

Emilia Komarnicka kilka dni temu w towarzystwie męża pojawiła się na Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej „Dwa Teatry”. Po ciążowych krągłościach nie ma śladu! Gwiazda Na dobre i na złe zachwyciła stylizacją. Wybrała czarną sukienkę z  dekoltem, która idealnie podkreślała jej figurę.

Z kolei na Instagramie zamieściła zdjęcie w szortach i białej koszuli. Obserwatorzy aktorki dopytują, już kiedy wróci na plan serialu. Za to Emilia Komarnicka właśnie rozpoczyna wakacje! „Uwielbiam @trojmiastopl za to, że kiedyś dało mi @teatrwybrzeze , a teraz za każdym razem tak czule mnie przyjmuje.. #pierwszerodzinnewakacje #sopockilans😜#byczęsię #polskiemorze #ukrop”, napisała aktorka.

„Czy to zdjęcie kilka dni po porodzie?? Wow :)”, „Pięknie pani wyglada 😍pozdrawiam i dużo słoneczka życzę ☀️”, komentują fani.

Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra-Komarnicki o rodzicielstwie

Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra pobrali się po trzech latach, a niedawno na świat przyszło ich pierwsze dziecko. Para długo nie komentowała spekulacji na temat ciąży. „Marzymy o powiększeniu rodziny. Od dawna chciałem mieć dziecko, cieszę się, że dla Emilii też to jest priorytet. Podobnie jak ja ma ciekawość świata i jest autentycznie zainteresowana drugim człowiekiem”, zdradził aktor w rozmowie z Dobrym Tygodniem.

W wywiadzie z Pani, aktor zaznaczał, ze wraz z żoną są na etapie budowania rodzinnych relacji. Jak wyobrażają sobie za dziesięć lat? Aktor marzy o tym, że zamieszkają w górach, doczekają się gromadki dzieci i poprowadzą ośrodek, gdzie będą dzielili się doświadczeniem.

Czy Emilia Komarnicka podziela zdanie męża? „Oboje marzymy o dużej rodzinie. Życie pokaże, czy nasze marzenia się spełnią,  ale chciałabym, żeby nas było więcej. Żeby tej miłości było jeszcze więcej. Bo miłość to jedyna rzecz, która kiedy się ją dzieli, to się mnoży”, wtóruje mu.  

1/7
Redbad Klynstra-Komarnicki, Emilia Komarnicka-Klynstra
Copyright @Instagram/@emilia_komarnicka_klynstra
1/7

Emilia Komarnicka na najnowszym zdjęciu. Aktorka szybko powróciła do formy!

2/7
Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra podróż poślubna
Copyright @Instagram @emilia_komarnicka_klynstra
2/7

3/7
Redbad Klynstra-Komarnicki, Emilia Komarnicka-Klynstra
Copyright @Instagram/@emilia_komarnicka_klynstra
3/7

4/7
Redbad Klynstra-Komarnicki, Emilia Komarnicka-Klynstra
Copyright @Instagram/@emilia_komarnicka_klynstra
4/7

5/7
Redbad Klynstra-Komarnicki, Emilia Komarnicka-Klynstra
Copyright @Instagram/@emilia_komarnicka_klynstra
5/7

6/7
Redbad Klynstra, Emilia Komarnicka
Copyright @Instagram/@emilia_komarnicka_klynstra
6/7

7/7
Ślub Emilii Komarnickiej i Redbada Klynstry
Copyright @Instagram @emilia_komarnicka
7/7

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.