Elżbieta Zapendowska, Viva! 20/2015
Fot. Fot. Piotr Domagała/Purple Talents
O TYM SIĘ MÓWI

Elżbieta Zapendowska o trudnych relacjach z córką: „Między nami jest ciągle zimna wojna”

„Za mało czasu jej poświęcałam", wyznała

Olga Figaszewska 3 maja 2022 14:08
Elżbieta Zapendowska, Viva! 20/2015
Fot. Fot. Piotr Domagała/Purple Talents

Nie mówi zbyt wiele na temat swojego życia prywatnego. Elżbieta Zapendowska jest ekspertką w swojej dziedzinie i często zabiera głos w tematach branżowych. To ceniona krytyk muzyczna i specjalistka od emisji głosu, która wielokrotnie zasiadała na fotelu jurora talent show, m.in.: Must be the music czy Idola. Teraz Elżbieta Zapendowska udzieliła nowego wywiadu, w którym opowiedziała o macierzyństwie i  swoich relacjach z córką, które nie należą do najłatwiejszych.

Elżbieta Zapendowska o relacjach z córką

Elżbieta Zapendowska była gościem ostatniego podcastu Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. Ekspertka od emisji głosu odniosła się do obecnych trendów rynku muzycznego, oceniła artystów, a przy okazji otworzyła się na temat życia prywatnego. W szczerej rozmowie z dziennikarzami wyznała, że łączą ją trudne relacje z dzieckiem. Elżbieta Zapendowska doczekała się z pierwszym mężem córki Olgi. Okazuje się, że ich kontakty zostały nadszarpnięte. Ekspertka nie ukrywa, że nie jest im łatwo znaleźć wspólny język.

„Między nami jest ciągle zimna wojna. Ona zawsze była córką tatusia. Mamy niby wspólne RH na pewnych płaszczyznach, na których się zgadzamy, ale nie daj Bóg dłużej niż 48 (godzin – przypis red.) pod jednym dachem”, zwierzyła się w rozmowie z WojewódzkiKędzierski.

Czytaj też: Była jurorką popularnych muzycznych show, potem zniknęła. Co dziś robi Elżbieta Zapendowska?

Jak dziś wygląda Elżbieta Zapendowska?
Fot. FOT. PIOTR DOMAGAŁA/PURPLE TALENTS

Elżbieta Zapendowska w archiwalnej sesji VIVY

Elżbieta Zapendowska zaznaczyła, że w dużym stopniu to jej zawodowe obowiązki wpłynęły negatywnie na relacje z córką. Dziewczynka zostawała często pod opieką babci przez co poświęcała dziecku za mało czasu.

„Dzień, w którym zaczęłam pracować w muzyce rozrywkowej, był dwa lata po jej narodzeniu i ta pasja mnie tak wciągnęła, a że była babcia, więc za mało czasu jej poświęcałam na pewno. Ja sobie to wyrzucam i wiem, że tak było. To jest branża, która bardzo eksploatuje człowieka emocjonalnie, myślowo, bo cały czas kombinujesz, jesteś w innym świecie... Kiedy wracasz do normalnego życia, to trochę obojętniejesz na to życie”, dodawała.

Sama nie chce dawać rad osobom, które funkcjonują w tej branży i planują założyć rodzinę, albo za chwilę zostaną rodzicami. Elżbieta Zapendowska dodaje, że czas spędzony z dzieckiem jest nie do nadrobienia i należy o tym pamiętać.  „To jest absolutnie nie do nadrobienia. Mamy do czynienia z człowiekiem, który ma swoją wrażliwość, ma swoje czułe punkty i nie da się tego zrobić”, dodawała w rozmowie z Kubą Wojewódzkim.

Źródło cytatów: Plejada

Zobacz też: Elżbieta Zapendowska o stanie swojego zdrowia: "Pogodziłam się z tym. Nie histeryzuję"  

Jak dziś wygląda Elżbieta Zapendowska?
Fot. FOT. PIOTR DOMAGAŁA/PURPLE TALENTS

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.