Księżna Diana, książę William i książę Harry, 6.09.1995
Fot. Anwar Hussein/WireImage
Królewskie życie

Elizabeth Debicki jako księżna Diana na zdjęciach z planu The Crown. Podobna do Lady Di?

Tak prezentuje się aktorka, która wcieli się w królową ludzkich serc

Marta Nawacka 5 września 2022 14:31
Księżna Diana, książę William i książę Harry, 6.09.1995
Fot. Anwar Hussein/WireImage

Serial The Crown opowiadający o brytyjskiej rodzinie królewskiej cieszy się ogromną sympatią widzów. Fani produkcji już w listopadzie br. będą mogli obejrzeć dalsze losy ulubionych bohaterów – na platformie Netflix pojawi się kolejny, piąty już sezon. W oczekiwaniu na premierę możemy zobaczyć, jak będzie wyglądała odtwórczyni roli księżnej Diany, Elizabeth Debicki. Trzeba przyznać, że charakteryzacja aktorki robi wrażenie...

Piąty sezon serialu „The Crown”

Serial opowiadający o losach członków brytyjskiej rodziny królewskiej cieszy się dużym zainteresowaniem i sympatią widzów. Fani z niecierpliwością czekali na kolejny, piąty już sezon produkcji, który zadebiutuje na platformie Netflix w listopadzie tego roku. Co do prawdziwości zdarzeń przedstawionych w serialu, zdania są podzielone. Niektóre sytuacje pokazane w serialu faktycznie miały miejsce w życiu royalsów, jednak należy pamiętać również o tym, że nie brakuje też takich, które nie opierają się na prawdziwych wydarzeniach. Takiego zdania jest m.in. książę Karol, który uważa, że nie jest taki, jakim przedstawiono go w „The Crown".

Czytaj też: Wielka Brytania. Jerzy V: kim był dziadek królowej Elżbiety II i jaka relacja łączyła go z wnuczką?

The Crown
Fot. Netflix/Materiały prasowe

„The Crown”

Elizabeth Debicki jako księżna Diana w piątym sezonie „The Crown”

Poza samą premierą piątego sezonu „The Crown”, emocje budzi także wybór aktorów, którzy wcielą się w role członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Wiemy już, że Olivia Williams zagra Camillę Parker-Bowles, z kolei Imelda Staunton wcieli się w królową Elżbietę II, a jako księcia Karola zobaczymy Dominica Westa. W sieci pojawiły się także informacje o tym, kto zagra księcia Williama i jego żonę, księżną Kate, w 6. sezonie produkcji.

Nie da się ukryć, że ogromną ciekawość fanów produkcji, którzy do tej pory byli zachwyceni kreacjami i scenografią w „The Crown”, wzbudzał wybór aktorki, która wcieli się w księżną Dianę. To zadanie przypadło Elizabeth Debicki. Do sieci trafiły zdjęcia z planu piątego sezonu, na których możemy ją zobaczyć w identycznym stroju, w jakim Lady Di odprowadzała 6. września 1995 roku księcia Williama do szkoły. Według fanów nie tylko strój Elizabeth jest identyczny, jak u królowej ludzkich serc, ale także jej postawa czy fryzura. Zobaczcie zdjęcia z planu. Czy Elizabeth Debicki rzeczywiście jest tak podobna do księżnej Walii?  

Zobacz także: Księżna Kate pokazała się bez makijażu!

Księżna Diana, książę William, książę Karol i książę Harry, 6.09.1995
Fot. Tom Wargacki/WireImage

Księżna Diana, książę William, książę Karol i książę Harry, 6.09.1995

Księżna Diana,  6.09.1995
Fot. Princess Diana Archive/Hulton Archive/Getty Images

Księżna Diana, 6.09.1995

Elizabeth Debicki jako księżna Diana na planie
Fot. SplashNews.com/East News
Elizabeth Debicki jako księżna Diana na planie "The Crown"

Elizabeth Debicki jako księżna Diana na planie
Fot. SplashNews.com/East News

Elizabeth Debicki jako księżna Diana na planie "The Crown"

Elizabeth Debicki jako księżna Diana na planie
Fot. SplashNews.com/East News

Elizabeth Debicki jako księżna Diana na planie "The Crown"

Wideo

Nie umiał wstać z łóżka, odzyskał sprawność po 8 latach. Michał Figurski szczerze o wyjściu z choroby

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.