The Crown
Fot. East News
O tym się mówi!

Olivia Williams jako Camilla Parker-Bowles i Imelda Staunton jako królowa Elżbieta II

Mamy pierwsze zdjęcia z planu "The Crown 5"

Aleksandra Frankowska 25 lutego 2022 11:27
The Crown
Fot. East News

Fani serialu o brytyjskiej rodzinie królewskiej z pewnością nie mogą doczekać się już listopada, kiedy na Netflix pojawi się już 5. sezon The Crown. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia dwóch nowych aktorek, które do złudzenia przypominają grane przez siebie postaci. Są to Olivia Williams, która wciela się w rolę Camilli Parker-Bowles oraz Imelda Staunton jako królowa Elżbieta II.

ZOBACZ TEŻ: Wielki sukces Polaka, zagra w serialu Netflixa „The Crown”! Kim jest Michał Więcławski?

Olivia Williams jako Camilla Parker-Bowles w nowym sezonie “The Crown”

Charakterystyczny bob i grzywka w stylu lat 70. sprawiły, że Olivia Williams wygląda niemal identycznie, jak Camila Parker-Bowles. Jej postawa ciała, nieco wycofane barki również pozwalają widzieć w niej obecną żonę księcia Karola. Aktorka została dobrana idealnie do roli. Jesteśmy więc niezwykle ciekawi, jak sprawdzi się również w dialogach.

The Crown
Fot. East News

Olivia Williams pochodzi z Wielkiej Brytanii i chociaż jest naturalną brunetką, doskonale wcieliła się w rolę blondynki. Zagrała w takich produktach, jak Była sobie dziewczyna czy Szósty zmysł.

W 5. sezonie The Crown opisane zostaną już lata 90. Będzie to więc czas na krótko przed i po śmierci samej Diany. Z pewnością nie obejdzie się bez roku 1992 roku, który według królowej był dla całej rodziny królewskiej niezwykle pechowy. Rozwody jej dzieci, pożar w zamku Windsor – wszystko to wydarzyło się właśnie wtedy. Co ciekawe, w serialu przedstawiony zostanie również kontrowersyjny wywiad, którego Diana udzieliła dla telewizji BBC na temat jej relacji z Karolem i jego zdrady z Camillą.

Imelda Staunton jako Elżbieta II w 5. sezonie „The Crown”

Lata 90. wymagały zmiany aktorki w roli Elżbiety II. Po Claire Foy oraz Olivii Colman, przyszedł czas na znaną z produkcji o Harrym Potterze Imeldę Staunton. Aktorka perfekcyjnie wcieliła się w  rolę Elżbiety II, a jej charakteryzacja wygląda niemal jak oryginał. Na zdjęciach, które dopiero pojawiły się w sieci, ma na sobie charakterystyczne dla Elżbiety II płaszcze oraz ulubione torebki, pasujące kolorem do całej stylizacji.

The Crown
Fot. East News

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Wielki sukces Polki, zagra w serialu „The Crown” Netflixa! Kim jest Anna Antonowicz?

Nie możemy się już doczekać kolejnych odcinków. Jesteśmy również ciekawi reakcji brytyjskiej rodziny królewskiej, ponieważ czasy, które w końcu pojawią się w serialu, były z pewnością najbardziej wyczekiwanymi przez fanów. 

TAGI #The Crown

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.