Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME
Z życia gwiazd

Edyta Górniak ostro zareagowała na wpis Małgorzaty Rozenek-Majdan. To nie pierwszy konflikt diwy

Co sprowokowało piosenkarkę?

Marta Nawacka 4 grudnia 2021 07:50
Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Mówi się, że posiada jeden z najlepszych głosów w Polsce. Ostatnio jednak o Edycie Górniak jest głośno nie z powodu jej muzyki, a wpisów na portalach społecznościowych. Diwa często dzieli się z fanami tym, co myśli. Podobnie było i tym razem, kiedy wokalistka zareagowała na wpis Małgorzaty Rozenek-Majdan na temat przyjęcia trzeciej dawki szczepionki na Covid-19.

Edyta Górniak odpowiada Małgorzacie Rozenek-Majdan

Jakiś czas temu Małgorzata Rozenek-Majdan poinformowała swoich fanów o przyjęciu trzeciej dawki szczepionki na Covid-19. Perfekcyjna Pani Domu i prowadząca Projekt Lady zwróciła się przy okazji do przeciwników szczepień, zarzucając im, że nie decydując się na szczepionkę stają „po złej stronie mocy”. Ten komentarz nie spodobał się Edycie Górniak, która na początku pandemii podważała w ogóle jej istnienie.

„Pisząc o kimkolwiek w obecnych czasach, że jest po "złej stronie mocy", w ogólnym, pierwszym skojarzeniu dajesz wielu ludziom poczucie twojego wzgardzenia dla nich, czyli próby poniżenia ich

"Chęć poczucia przewagi, czy też wyższości – nie jest wyrazem szacunku wobec ludzi, o którym zapewniasz w zdaniu sąsiadującym. Szacunek, Małgosiu, to akceptacja, miłość, a także głębokie zrozumienie, że każda dusza ma swoją ścieżkę życia i ma do niej pełne prawo. I to nie podlega ocenie. Nawet twojej. Twój wybór nie jest w żadnym stopniu ważniejszy od mojego. Jest sobie równy. I tak po prostu jest, czy to rozumiesz, czy nie. Wewnętrzna niezgoda na to, czyli pycha – nie przynosi szczęścia", napisała pod wpisem Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Czytaj też: Edyta Górniak ostro odpowiedziała jednemu z fanów. Padło pytanie o nową płytę piosenkarki

Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan w sesji dla magazynu VIVA!, listopad, 2016 rok

Edyta Górniak – konflikty z innymi gwiazdami

Przez lata swojej kariery Edyta Górniak nie raz doświadczyła konfliktów z koleżankami oraz kolegami po fachu. Wiele razy głośno było o jej kłótniach oraz wymianach niezbyt pochlebnych komentarzy z innymi celebrytami. Diwa poróżniła się między innymi z Marylą Rodowicz, Dodą, Justyną Steczkowską, Kingą Rusin, Kayah, Paullą, Mają Sablewską, Cleo oraz Donatanem, a nawet Robertem Kozyrą, z którym była kiedyś związana.

Czasami spory te brały się ze zwykłych nieporozumień, innym razem przyczyną były konflikty zawodowe lub nieprzychylne komentarze w kierunku diwy. Z niektórymi osobami Edyta Górniak na szczęście wyjaśniła sobie nieporozumienia, a dawne nieprzyjemności poszły w niepamięć.  

Zobacz także: Edyta Górniak chciałaby, by powstał o niej film. Zaczęła nawet pisać scenariusz!

Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Edyta Górniak w sesji dla magazynu VIVA!, 2019 rok

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.