Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME
O tym się mówi

Edyta Górniak chciałaby, by powstał o niej film. Zaczęła nawet pisać scenariusz!

„Przepłynęło przez moją głowę parę razy, że mógłby powstać o mnie film”

Marta Nawacka 23 października 2021 14:01
Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Jedna z najsłynniejszych polskich wokalistek nie miałaby nic przeciwko temu, żeby... powstał o niej film! Edyta Górniak uważa, że w jej życiu są historie, które ją ukształtowały i warto, by fani je poznali. Artystka zaczęła nawet pisać scenariusz! Ma także pomysł, kto mógłby ją zagrać...

Edyta Górniak szczerze o swoim życiu

Piosenkarka stara się by jej fani byli na bieżąco z jej życiem, dlatego jest aktywna w mediach społecznościowych, nie stroni także od wywiadów. Podzieliła się informacją o stracie materiału na płytę, a ostatnio opowiedziała w wywiadzie dla Faktu, że chciałaby, by powstał o niej film. Edyta Górniak wyznała, że zaczęła nawet pisać scenariusz!

„Przepłynęło przez moją głowę parę razy, że mógłby powstać o mnie film. Bardzo cenię polskie kino i czasami jak oglądam polskie filmy myślę sobie: „O, ten mężczyzna mógłby zagrać tę osobę, ta dziewczyna tę…”. Zaczęłam nawet pisać scenariusz, ale to jest taka robota, że musiałabym chyba zrobić rok przerwy od wszystkiego i skupić się tylko na tym”, zwierzyła się w wywiadzie Filipa Borowiaka dla Faktu.

Czytaj też: Ta relacja od zawsze jest trudna. Tak Edyta Górniak mówiła o swojej mamie, Grażynie Jasik

Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Edyta Górniak w sesji dla magazynu VIVA!, 2019 rok

Zaskakujące wątki w życiu Edyty Górniak

Artystka wyjaśniła, że wszystkie sytuacje, które ją spotkały, ukształtowały ją i miały wpływ na to, kim jest dzisiaj. Dlatego uważa, że fani powinni dobrze je poznać: od początku, dowiadując się wszystkich okoliczności. Co ciekawe, nie dotyczy to tylko samej Edyty Górniak, ale także jej rodziny i przede wszystkim: ukochanego syna, Allana.

„Są w moim życiu historie niezwykłe, śmieszne i takie, które zataczają koło. Mogłabym te historie opowiadać bez końca. Myślę, że jeśli ludzie chcieliby zanurzyć się w to, co ukształtowało moją duszę i co ulepiało ten charakter, osobę, trzeba by zajrzeć do samego początku, tam był bardzo kluczowy moment w dzieciństwie, dosyć szokujący. I żeby to zrozumieć, trzeba by wprowadzić ludzie w historię moich rodziców, która okazała się niespełniona. Zresztą historia mojego syna też jest niesamowita, w jego ciele płyną cztery rodzaje krwi”, mówiła dalej Filipowi Borowiakowi.

Czy diwa wie już, kto mógłby ją zagrać w takiej produkcji? Okazuje się, że Edyta Górniak i o tym już pomyślała! Na pytanie Filipa Borowiaka w wywiadzie dla Faktu, czy mogłaby ją zagrać Magdalena Boczarska, wokalistka stwierdziła, że być może jest to dobry pomysł...  

Zobacz także: Edyta Górniak w poruszających słowach o trudnym dzieciństwie. Jak wyglądała jej relacja z tatą?

Edyta Górniak
Fot. Marlena Bielinska/MAKATA

Edyta Górniak w sesji dla magazynu VIVA!, 2010 rok

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.