Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME
O tym się mówi

Edyta Górniak chciałaby, by powstał o niej film. Zaczęła nawet pisać scenariusz!

„Przepłynęło przez moją głowę parę razy, że mógłby powstać o mnie film”

Marta Nawacka 23 października 2021 14:01
Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Jedna z najsłynniejszych polskich wokalistek nie miałaby nic przeciwko temu, żeby... powstał o niej film! Edyta Górniak uważa, że w jej życiu są historie, które ją ukształtowały i warto, by fani je poznali. Artystka zaczęła nawet pisać scenariusz! Ma także pomysł, kto mógłby ją zagrać...

Edyta Górniak szczerze o swoim życiu

Piosenkarka stara się by jej fani byli na bieżąco z jej życiem, dlatego jest aktywna w mediach społecznościowych, nie stroni także od wywiadów. Podzieliła się informacją o stracie materiału na płytę, a ostatnio opowiedziała w wywiadzie dla Faktu, że chciałaby, by powstał o niej film. Edyta Górniak wyznała, że zaczęła nawet pisać scenariusz!

„Przepłynęło przez moją głowę parę razy, że mógłby powstać o mnie film. Bardzo cenię polskie kino i czasami jak oglądam polskie filmy myślę sobie: „O, ten mężczyzna mógłby zagrać tę osobę, ta dziewczyna tę…”. Zaczęłam nawet pisać scenariusz, ale to jest taka robota, że musiałabym chyba zrobić rok przerwy od wszystkiego i skupić się tylko na tym”, zwierzyła się w wywiadzie Filipa Borowiaka dla Faktu.

Czytaj też: Ta relacja od zawsze jest trudna. Tak Edyta Górniak mówiła o swojej mamie, Grażynie Jasik

Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Edyta Górniak w sesji dla magazynu VIVA!, 2019 rok

Zaskakujące wątki w życiu Edyty Górniak

Artystka wyjaśniła, że wszystkie sytuacje, które ją spotkały, ukształtowały ją i miały wpływ na to, kim jest dzisiaj. Dlatego uważa, że fani powinni dobrze je poznać: od początku, dowiadując się wszystkich okoliczności. Co ciekawe, nie dotyczy to tylko samej Edyty Górniak, ale także jej rodziny i przede wszystkim: ukochanego syna, Allana.

„Są w moim życiu historie niezwykłe, śmieszne i takie, które zataczają koło. Mogłabym te historie opowiadać bez końca. Myślę, że jeśli ludzie chcieliby zanurzyć się w to, co ukształtowało moją duszę i co ulepiało ten charakter, osobę, trzeba by zajrzeć do samego początku, tam był bardzo kluczowy moment w dzieciństwie, dosyć szokujący. I żeby to zrozumieć, trzeba by wprowadzić ludzie w historię moich rodziców, która okazała się niespełniona. Zresztą historia mojego syna też jest niesamowita, w jego ciele płyną cztery rodzaje krwi”, mówiła dalej Filipowi Borowiakowi.

Czy diwa wie już, kto mógłby ją zagrać w takiej produkcji? Okazuje się, że Edyta Górniak i o tym już pomyślała! Na pytanie Filipa Borowiaka w wywiadzie dla Faktu, czy mogłaby ją zagrać Magdalena Boczarska, wokalistka stwierdziła, że być może jest to dobry pomysł...  

Zobacz także: Edyta Górniak w poruszających słowach o trudnym dzieciństwie. Jak wyglądała jej relacja z tatą?

Edyta Górniak
Fot. Marlena Bielinska/MAKATA

Edyta Górniak w sesji dla magazynu VIVA!, 2010 rok

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.